Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü eğer işinin ehli medyumlarca düzenlenmeden yapılırsa üç harfli ruhani canlıların kafir olanlarını kullanan bir büyü çeşididir.


Bugün size bir büyüden bahsetmek istiyorum. Bu içeriğinden ve işleyiş şeklinden dolayı sınıfında yer almaktadır. insanlar ismini bildikleri ve merak ettikleri için bu makaleyi yazma gereği duyuyorum. Ayrıca biliyorum ki kara büyü oluşu nedeniyle birçok kişinin kafasında soru işaretine sebebiyet veriyor. Bu büyü . Peki, nedir bu adet kanı büyüsü, adet kanı büyüsü ne işe yarar, adet kanı büyüsü nerelerde kullanılır, adet kanı büyüsünü kimler yapabilir, adet kanı büyüsü nasıl yapılır gibi kafanızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan dilerseniz konumuza geçelim.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Adet kanı büyüsü eğer işinin ehli medyumlarca düzenlenmeden yapılırsa üç harfli ruhani canlıların kafir olanlarını kullanan bir büyü çeşididir. Yazımızın üst kısmında da bahsettiğim gibi kara büyü sınıfına mensup olan bu büyünün kullanım alanı oldukça geniştir.

Adet Kanı Büyüsü Ne işe Yarar

Bu büyü bir tür bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüleri yazımızda türlerinden bahsetmiştik bu büyünün hangi tür bir bağlama büyüsü olduğuna belirgin bir örnek vermek ve ne işe yaradığını anlatmak gerekirse kişiyi kendine bağlamak yani aşık etmekten bahsediyorum. Ancak büyünün sadece kişiyi kendine aşık edip bağlamak için kullanıldığını düşünmek doğru olmaz. Birçok bağlama büyüsü türü içinde bu büyü kullanılabilmektedir. Nasıl yani diye soracak olursanız dil bağlama büyülerinde de gene bu büyüyü kullanabilen . Adet kanı büyüsünü kişinin dilini bağlamak amacıyla yapması durumunda yapılan kişinin büyüyü yapan kişi hakkında konuşması veya o kişiyle alakalı belirli olan bir konu hakkında konuşamamasını sağlar.

Bu büyüyü bir erkek yaptıramaz. Yani bir erkek bir kadının adet kanını getirerek böyle bir büyü yaptıramaz. Kadınların genel olarak kendi iyilikleri için kullandığı bu büyü bazen haset duyulan kişinin kanı üzerini de yapılabilmektedir. Böyle bir durumda kişinin kanı getirilir ve o kana yapılan büyü sayesinde kişinin başına türlü musibetler salınır. Ayrıca kişiyi kendine bağlamak ve aşık etmeyi amaçlayarak yapıldığı durumda eğer kişi başka bir birlikteliğe sahipse bu ilişkinin bitmesini sağlamak için de kullanılır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Halk arasında bazı inanışlar vardır ki sadece adet kanının kişiye yedirilmesi veya içirilmesi sonucu bu büyünün yapıldığıdır. Bu algının yanlış olduğunu söyleyemeyiz. tarafından büyünün işlemesi için bu yol seçilebilir. Ancak bu medyumun karar vereceği bir şeydir.Nasıl yapılır sorusuna cevap vermem benim konumumdaki bir insan için doğru olmaz. Ben istesem sizlere adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatırım ve büyüyü yapmanızı söylerim ancak bu işlemler esnasında gerçekleştireceğiniz yanlış bir adım sizin sıkıntıya girmenize neden olacaktır.

Kimler Yapabilir ?

Bu sebepten ötürü daha önce adet kanı büyüsü yapan hocalar ile görüşerek işleminizi ona yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Sizin sıkıntıya girmeniz ve sorun yaşamanız benim en son isteyeceğim şeydir. Bu sebeple bu büyüyü bilgisiz bir kişinin yapmaması herkesin hayrına olacaktır. Çünkü daha önce bu büyüyü yapmamış kişi. gibi bilgili olmayacak ve yapım aşamasında sorunlar yaşayacaktır bu da kişinin üzerine musallata sebebiyet verecektir. Bu hiç birimizin istemeyeceği bir şeydir. Bu sebepten ötürü özellikle adet kanı büyüsü yapan medyumlar ile görüşün diye tekrar ediyorum.


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

  2. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.