YOZGAT MEDYUM

Yozgat medyum olarak araştırdığınızda karşınıza çıkan medyum İsmail Aktaş Hoca resmi ruhsatlı ve vergi levhalı bir medyumdur. Kullanmış olduğu ilimler ile profesyonel medyum olarak bulabileceğiniz ender medyumlardandır. Yapmış olduğu ve kullanmış olduğu yöntemler ile kesin sonuç garantisi vermekte, garantili medyumdur.Medyumlar yüce yaratıcımız Allah tarafından ilim ve bilgi ile donatılmış, bu bilgi ve ilimi insanlığın hayrı ve sıkıntılarını gidermek adına kullanan kişiler için kullanılan sıfattır. Yaşadığınız sıkıntı her ne olursa olsun hiç fark etmeksizin işini ehli bir medyum yeteneklerini kullanarak sizlere yardımcı olacaktırlar. Yaşadığınız sıkıntıları gidermek için paranormal yeteneklerini kullanmaktadırlar. Nasıl diye soracak olursanız büyü, vefk, tılsım ve muska gibi araçları kullanarak bunu yapmaktadırlar. Bunları ise Havas ve Ledün ilmi kullanarak yapmaktadırlar.

Medyumluk ve Medyum Tarihi

Medyumluk tarihi ise çok eskilere dayanmaktadır. İnsanlık tarihi milyonlarca yıldan daha eskidir. İnsanlığın üzerinden geçen bu milyonlarca yılda binlerce din yaşamış ve ölmüştür. Medyumluk dediğimiz iş ise, yani paranormal yeteneklerini kullanarak insanlara yardım etmekse, her dinde bulunmaktadır. Tarih öncesi dinlerde şamanlar din adamlarıydı. Şamanlar kendilerini bahşedilen yetenekleri kullanarak tanrıya dualar eder ve kişilerin isteklerini yerine getirmek için işlemler yaparlardı. Sonrasında insanlık gelişti ve semavi dinler ortaya çıktı. Semavi dinler ortaya çıksa da semavi dinleri benimseyen her kültür kendisinden bir parçayı da alarak dini kabul etti. Ve gene günümüzde semavi dinlerde de bu bulunmaktadır. Tüm dinlere medyumluk bir şekilde geçmiştir. Her kültürde medyumluğa denk gelen bir görev vardır. Fakat kültürlerde medyumların yaptıkları ve kişilerin medyumları anlayış şekilleri kültürlere göre farklılık göstermektedir.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Yozgat papaz büyüsü yapan hocalar bulunmaktadır. Papaz büyüsü şeytani bir büyüdür. Dil bağlama, sevgilileri ayırma büyüsü, aile düzenini bozan büyüler, yuva yıkan büyüler, kısmet kapama, işlerin yolunda gitmemesi gibi yapılan büyüler genel anlamda papaz büyüsü adı altında olarak yapılmaktadır. Aslında papaz büyüsü tam olarak insanların kendi iradelerine doğrudan müdahale eden bir büyüdür. Kişinin hür iradesi dışında hareket etmesini sağladığı için kara büyü grubunda yer almaktadır. Yozgat papaz büyüsü yapan hoca arıyorsanız eğer İsmail Hoca bu konuda sizlere konu hakkında danışmanlık yapacaktır. Yozgat medyum arayışınız eğer papaz büyüsü yapımı ise İsmail hocadan 0555 752 0075 numaralı telefonla bilgi talep edebilirsiniz. Papaz büyüsünün çıkış yeri yine pagan inanışı kültüründen ortaya çıkmıştır. Adında papaz geçtiği için Hristiyanların yapacağı bir büyü olarak algılamayın bu büyünün bu isimde olmasının nedeni içeriğidir, içeriğinde İbranice sözler, dualar içermektedir. Bu sebepten ötürü  bu ismi almıştır.