YILDIZNAME?

Öncelikle hepinize selamlar, bana gelen soruları kontrol ettiğim zaman en çok merak konusu olan konunun Yıldızname olduğunu fark ettim ve siz değerli kardeşlerime Yıldızname konusuna bilgi vermeye çalışacağım. Allah’ın izniyle siz değerli kardeşlerime Yıldızname nedir, Yıldızname ne için kullanılır, kimler yıldızname bakabilir, Yıldızname ne kadar soğru sonuçlar verir gibi birçok sorunun cevabını vermeye çalışacağım. Umarım makalemizin sonunda aklınızdaki soruları cevaplamış ve istediğiniz cevaplara ulaşmış olursunuz. Lafı daha fazla uzatmadan Yıldızname nedir anlatarak konuya girmek istiyorum…

Yıldızname Nedir?

Fal çeşitleri arasında yer alabilecek astronomi temelli bir kehanet yöntemidir diyebiliriz. Yıldızname bakan medyumlar tarafından bakılabilmekle birlikte çoğu zaman falcıların kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanan medyumlar genel olarak yaptıkları bakımın üstüne ekstra olarak bu yöntemi kullanmaktadırlar. Bu işlem ile kişinin geleceği hakkında bilgi edinmek kolay değildir. Alınan bilgiler belli başlı olup aşırı detay olmasa da her bilginin doğruluğu Yıldızname bakan medyumlar için büyük önem taşımaktadır. Her bilginin kesin doğru olması gerekir. Muallakta olunması durumunda işlem doğru sonuçlar vermeyecektir.

YILDIZNAME Bakılması İçin Hangi Bilgiler Gerekir?

Kişinin adı, soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri gibi bilgilerin eksiksiz ve kesin olarak bilinmesi gerekir. Bu bilgilerde sapma ve yanlışlık durumuna göre kişi için oluşturulan kehanet o kadar yanlışlık ve sapma içerir. Yıldızname bakan hocalar baktıkları yıldıznamelerde kişinin geçmişi hakkında bilgilere sahip olur. Geçmişteki bilgiler ile kişinin geleceğinin nasıl olacağı ortaya çıkartılır.

YILDIZNAME Ne Kadar Doğru Sonuçlar Verir?

Ruhsal konuda verdiği bilgilerin neredeyse tamamı doğrudur ve gerçekleşme ihtimali oldukça yüksektir. Ancak ruhsal konular dışında, diğer konularda verdiği bilgiler kehanette öteye geçemez. Yani gerçekleşebilir de gerçeklemeyebilir de bu kişinin yaptıklarına bağlı olarak değişecektir. Yine de bu işleme yüzde yüz doğru gözüyle bakılmaması gerektiğini düşünmekteyim yani hayatını bu işlemde çıkan şeylere karşı yönlendirmek bu işlemde çıkan şeyleri yapmak benim düşünceme göre doğru değil. Zaten bu sebepten ötürü bakımın yanında Yıldızname bakan hocalar her şeyi tüm açıklığıyla paylaşmıyor. Çünkü kişi konu hakkında kendi kararını kendi vermeli. Ben kişiye geleceği hakkında bilgi verdiğimde kişi o seçimi yapmak ya da yapmamak zorunda kalıyor. Normalde benim gördüğüm, söylediğim ve baktığım kişinin yapmadığı şeyler kişinin başına daha büyük musibet olarak dönüyor.