Vefk Yapan Medyumlar

Vefk büyü müdür?

Günümüzde internet sonsuz bir derya deniz olsa da içerisinde yanlış birçok bilgi barındırıyor. Yanlış bilinen bir konuda sizleri bilgi vermek için vefk büyü müdür sorusuna yanıt vermeye çalışacağım ve elimden geldiğince vefk konusunda sizlere bilgi vereceğim. Vefk büyü müdür cevaplamadan önce ilk olarak vefk nedir onu cevaplayalım.

Vefk nedir?

Vefk ebced hesaplaması ile yapılan bir tür özel dua etme şeklidir diyebiliriz. Kişilerin isimleri ve özel bilgileri kullanılarak özel bir hesaplamaya tabii tutularak bir kişiden kişiye değişen bir nesneye yazma yapılır ve kişiye özel olarak vefk hazırlanmış olur.

Vefkler ne için kullanılır?

Vefkler kişilerin isteklerine ve amaçlarına ulaşması için kullanılır. Kişinin isteği ve amacının ne olduğu farklılaşabilir. Vefk kişinin istediği her ne olursa olsun bu konuda onu amacına ulaştırır. Vefklerin işleme mantığı enerjiyledir. Ebced ile yapılan özel çalışma enerji kanallarında manipilasyon oluşturarak kişinin amacına ulaşmasını sağlar. Her amaç için kullanılabilir ancak yapılan her vefk kişiye özeldir o kişiden başkası için aynı vefk işlemez. Vefk yapan hocalar tarafından özel ilimler ile yapılmaktadır.

Vefklerin yapımında ne kullanılır?

Bu kişiden kişiye, yapılacak işleme göre farklılık gösterir. Örneğin bir kişinin amacı sevdiğine kavuşmaktır burada o kişi için gül suyu ve safran ile bir karışım hazırlanarak ceylan derisine gerekli şeyler yazılır bir başkası için farklı bir işlemde daha değişik şeyler kullanılır. Tabi söylediğim yanlış yorumlanmasın lütfen. Aşk konusunda vefk yaptırmak isteyen her insan için ceylan derisi, safran, gül suyu kullanılmaz. Herkes için bu malzemeler farklılık gösterir ve yapılan her işlem sadece o kişi için özeldir başka birisi için aynı malzemeler aynı miktarda tekrar kullanılsa dahi vefk yapan hocalar tarafından yapım aşamasında bazı değişimler gerçekleşir.

Vefk büyü müdür?

Vefk büyü müdür sorusunun cevabı ise hayır. Vefk büyü müdür sorusunun çıkmasının sebebi bazı insanların vefk için rahmani büyü demesidir. Vefk düşünüldüğü zaman büyü gibi bir konuda insanlara yardım eder ve müdahalede bulunur ancak büyü değildir. Vefk yapan medyumların yaptıkları vefklerin rahmani büyü sayılması ise kişiden kişiye göre değişir. Kimisi vefk yapan medyumların yaptığının rahmani de olsa büyü olduğunu savunurken bir kısım bu işlemden tamamen soyutlamaktadır. Genel olarak insanlara zarar vermek amacıyla yapılmadığı için vefkler rahmani büyüdür diyebilir. (Burada büyüler insanlara zarar vermek için yapılır gibi bir anlamda çıkmasın tabi. Ancak büyüler insanlara zarar vermek için de kullanılabilen araçlardır. Her büyü bunu yapmaz evet ancak yapanlar vardır bu yüzden zaten büyü = vefk diyemeyiz.) Ancak vefk = rahmani büyü dersek ancak vefk büyü müdür sorusuna evet diyebiliriz.

#medyum#vefk#vefk büyü müdür?#vefk yapan hocalar#vefk yapan medyumlar

Benzer Yazılar

Yorumlar
Mustafa Özçay

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Vehbi Atik

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Enes Tahir Özkaynar

Cengiz Bağcı

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

Murat Bayramoğlu

hocam geri getirme işlemi yapıyor musunuz

Ali Kurt

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Yavuz Yılmaz

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Aylia Kazan

hocam evde Ermeni büyüsü yapabilir miyim

Hümeyra Karakan

hocam büyü yaptırılabilir mi

Ayşe Ahsen Akhun

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Fikri Kaya

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Kamil Özdemirkıran

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Mert Siğa

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Volkan Onur Okur

hocam ayrılık büyüsü yapıyor musunuz

Yücel Tutar

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Zeynep Selim

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Serkan Emlakçıoğlu

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Fuat Sönmez

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Tuba Aslan

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

İbrahim Ünal

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Esra Arslan

canbar büyüsü evde yapılır mı

Kadir Sungar

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Osman Taş

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

phone