Vefk Büyümüdür ? Vefk Zararlımıdır ?

Vefk büyümüdür sorusunu cevaplamaktayım. Medyumlar tarafından kişinin istediğine göre yazılır. Kareler arasına ebced ile dualar yazılarak yapılır.


internette yaptığım araştırmalar ve bana gelen sorular eşiğinde siz değerli kardeşlerime anlatmaya ve sizleri vefk konusunda aydınlatmaya çalışacağım. Bu yazımda , , vefk yapımında kullanılan malzemeler, kimler vefk yapar, vefk yapar mı, vefk ne için kullanılır, vefk çeşitleri gibi birçok konuyu ele alacağım ve aklınızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya girelim.

Vefk Büyümüdür

Vefk Nedir ?

Günümüzde her insan bir şekilde bir sıkıntı ile karşılaşır ancak her sıkıntının bir çözümü vardır. Bu sıkıntılara çözüm bazen biz olabilirken bazı durumlarda bu sıkıntının çözülmesi ve mutluluğumuz bizim elimizde olmaz.Mutlu olmamız için işin içine başkalarının iradesi girer. Bu durumda biz zorla bir şey yaptıramayacağımız için elimiz kolumuz bağlı bekleriz. Ancak bu sorunları çözümü medyumlardan geçer medyumlar farklı metafiziksel araçlar yardımı ile kişilere yardımcı olarak hayatlarını daha mutlu şekilde devam etmelerini sağlarlar. Vefk’te bu metafiziksel araçlardan birisidir.

Vefk Çeşitleri – Vefk Büyümüdür ?

Çeşit çeşit farklı farklı vefk çeşidi vardır. Aşk vefki, koruma vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki, kısmet açma vefki, iptal vefki, (bozma vefki olarakta bilinir yapılan işlemi bozmak için kullanılır, bozma olarak düşünülebilir) şirinlik vefki, muhabbet vefki, evlilik vefki, gibi birçok farklı amaç için kullanılan mevcuttur. BuVefklerin her birinin yapımı farklıdır. Bunun yanı sıra kişiler içinde vefk yapımı farklılık gösterir. Bir insana yapılan vefk ile diğerine yapılan vefk aynı değildir. Bu sebepten ötürü belirli bir kalıbı vardır diyemeyiz.

tarafından kişinin istediği amaca göre kişinin yapısına göre yapılışında farklılıklar oluşur. Ancak kareler arasına ebced ile dualar yazılarak yapılır. Kimi vefk için 4 kare kimi vefk için 9 kare kimisi için daha çok ya da daha az kullanılır.

Medyumlar Vefk Yazar mı?

Evet, medyumlar vefk yapar. Vefk yapan medyumlar gibi internet aramaları ile vefk yapan medyumlar ile görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu işlem medyumluğun ve rahmani işlemlerin başında gelen bir araçtır. Vefk yapamayan kişi değildir. Vefk yapmak sıradan insanlara göre olmadığı için bu işlemi yaptırmak için vefk yapan hocalara başvurmakta fayda vardır. Öbür türlü kişiler yaptıkları konu hakkında büyük sıkıntılar yaşayabilir.

Vefk yapan hocalar bu işlemi yapmak için ebced kullanılır. Ebced yardımı ile kişiye özel olarak dualar hazırlanır. Matematiksel olarak özel hesaplamalar ile yazılan bu duaların yanı sıra ilmini de içermelidir ve yapılmadan önce taşınması gereken yeterliliklerden en az 15 tanesi kişide olmalıdır ki vefk yapılsın ve tutsun. Bu sebepten dolayıdır ki sıradan kişiler yapamaz, yapsa dahi yaptığı vefk tutmaz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir