Üzerinizde Büyü Olabilir!

Hayatınızın gidişatında bazı olumsuzluklar yaşamaya başladığınızda, bu olayları analiz etmeye çalışırsınız. Karşılaştığınız sorunların genellikle kaynağına iner ve maalesef başınıza neden bu tür olaylar geldiğine bir anlam veremezsiniz. Dolayısıyla bu sorunların içerisinden çıkamaz ve sürekli bocalayıp durursunuz. Peki, bu sorunların asıl kaynağının büyü olabileceğini hiç düşündünüz mü? Gerek evlilik hayatınızda gerek iş hayatınızda ya da yakın akraba problemlerinden kaynaklı olarak; sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen kişiler, size ya da ailenize büyü yapılmış olabilir. Peki, o halde; Üzerimde büyü var mı? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Sorularının kaynağına inmek gerekmektedir.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanın birkaç yolu ve belirtisinden bahsedelim. Böylece Üzerimde büyü var mı? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Sorularına bir ışık tutmuş oluruz. Eğer üzerinizde herhangi bir büyü varsa, öncelikle gece uykularınız düzensizleşir. Günümüzde pek çok insan uyku problemleri yaşamaktadır. Fakat üzerinde büyü olan kişinin gece korkmaya başlaması, ışık açık olarak uyumaya çalışması ve uyku esnasında ani uyanma durumları, diş gıcırdatma gibi durumlar görülür. Ayrıca gördüğü rüyalar anlamını kaybeder. Tıbben herhangi bir açıklaması yapılmayan boyun ve baş ağrıları, takip edilme hissi, eskiye göre daha yorgun daha halsiz ve hiçbir şey yapmak istememek, aşırı sinirli bir tutum sergilemek de kişinin üzerinde büyü olduğunu kanıtlar niteliktedir.İleri safhalarda ise gaipten sesler duymak, tek bir kişiye aşırı bağlanma ve bu bağlanmaya bir başına kalındığında anlam verememek, son anda evlilikten vazgeçmek ya da evlendikten sonra anlaşamamak, cinsel yaklaşımlardan kaçınmak, piyasada gayet iyi olan bir işte kazanç düşüklüğü, her şeyin ters gitmesi büyü belirtileri arasındadır. Eğer işlemi yapan medyum yeterince bilgili ve birikimli değilse kişiye koruma yapmayı es geçeceği için bu belirtiler fark edilebilmektedir. İşinin ehli medyumlarca yapıldığında büyü belirtileri bu derece yoğun değildir ve anlaşılamaz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer sizde büyü belirtileri varsa ve büyüyü bozdurmak istiyorsanız bir medyumla görüşmeniz şarttır. İşinin ehli olan büyü yapan hocalar ile iletişime geçerek üzerinizde ne konuda işlem olduğunu öğrenebilir, bu işlemin bozulması konusunda yardım alabilirsiniz. Büyü yapmak uzmanlık isteyen bir olaydır. Bu yüzden bozulabilmesi içinde, uzman bir medyum gerekmektedir.