Sevdiğinizi Bağlamak İçin Uzaktan Büyü Yapımı

Uzaktan bağlama büyüsü genellikle sevgiliniz ya da eşiniz uzakta, başka şehirde ise, ilişkinizde kısa süreli bir ayrılık söz konusu olduğunda yapılan büyü çeşitlerindendir. Daha çok kişinin size sadık kalması ve bağlanması için yapılmaktadır. Büyünün yapılabilmesi için bu kişinin yanınızda olması ya da birlikte olmanız gerekmez. Aynı zamanda büyüyü yapacak medyumla yan yana olmanıza da gerek yoktur. Uzaktan büyü yapımı doğru bilgiler ve materyallerle yapıldığı takdirde kişiye ulaşır ve etkisini göstermeye başlar. O halde, konuyu çok fazla uzatmadan uzaktan büyü nasıl yapılır konusuna geçelim.

Uzaktan Büyü Yapımı

Öncelikle, uzaktan büyü nasıl yapılır Sorusunun cevabını vermeden, bilinmesi gereken noktaları netleştirmek gerekmektedir. Bu tür büyüler ruh ve manevi iletişim gerektiren büyülerdir. Yani örnek vermek gerekirse, internet ortamında tanıştığınız, hiç görmediğiniz bir kişiye uzaktan büyü yapımı gerekli sonucu vermeyebilir. Büyü yaptıracağınız kişi ile aranızda iletişim olması, en azından bir kez birbirinizi görmüş olmanız daha doğru olacaktır.Genel bilgilerden yola çıkarak o kişinin size olan hislerinin artması için yapılmaktadır. Kişiye özel olarak yapılmakta olup belirli günlerde, saatlerde duruma göre birkaç gün boyunca hazırlanmaktadır. Bu işlemler uzaktan büyü yapan medyumlar tarafından layığıyla yerine getirilir. Ancak doğru medyumu bulmak, işlem yaptırılan medyuma tamamen inanmak, güvenmek şarttır. Düşünülenin aksine artık eski zamanlarda olduğu gibi hocaların olduğu yere gidip onlarla yüz yüze görüşmeye gerek yoktur. Artık teknolojik gelişmeler sonucu gerçek medyumlar ile telefonda görüşme sağlayıp işlemlerinizi uzaktan yapabilirsiniz. Medyumlarla aranızdaki mesafe 1 metre de olsa 1000 kilometre de olsa yapılacak işlem öteki dünya ile ilgili olduğu için yapacakları şey aynı olacaktır.

Uzaktan Yapılan Büyünün Etkisini Kaybetmesi

Uzaktan bağlama ve uzaktan büyü yapan medyumlar eğer gerçek bir medyumsa işlemini korumaya alır, eğer gerçek değilse ya da tecrübeli değilse koruma ve kilit yapmaz. Bu da kişinin büyüyü fark etmesini sağlar. Bu durumda tılsım bozulabilir, zayıflayabilir ya da bir medyum ile konuşularak bozdurulabilir. Bu işlemler ancak bu şekilde etkisini kaybeder.