ŞIRNAK MEDYUM

Sadece Şırnak medyum olarak incelemek yerine biraz daha genel anlamda bilgi vermek doğru olacaktır. Medyumluk insan hayatını tarih boyunca etkileyen inançlar arasında önemli bir yere sahiptir. Şırnak medyumları genelde muska yazarak isteklerinin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Yazılı büyü adını taşıyan muskaya Kenzü’l-Havâs örneği verebiliriz. Eski mısır ve Mezopotamya dönemlerine kadar tarihi olan muska, hala benimde kullandığım ve en etkili uygulama yöntemlerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Büyü ritüelleri kimi zaman insanları etki altına almak için kullanılırken kimi zamanda tedavi maksatlı kullanıldığı da olmaktadır. Anadolu’da halk çoğu zaman çocuk sahibi olmak ve kısmet açmak gibi çeşitli nedenlerle büyü işlemlerine başvurmaktadır. Şırnak ve çevresinde de Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi zaman zaman medyum aranmaktadır. Şırnak’da medyum genellikle büyü yaptırmak için aranırken zaman zaman koruyucu muska yazdırıldığı da olmuştur.

Medyumlar herhangi bir yere ya da zamana bağımlı kalmaksızın dünyanın her yerinden problemleri giderebileceği için Şırnak’da medyum arandığında da Cafer Hoca size yardımcı olabilir. Ama yolunuz Şırnak’ya düşerse eğer Nuh Peygamber Türbesi ve Bateyi Türbesi gibi türbeleri ziyaret etmeyi ihmal etmeyin lütfen.

İlk olarak medyumluğun tanımını yapalım. Medyumlar ilim, irfan sahibi bu ilim ve irfanı paranormal yetenekleri ile birleştirerek kişilerin ömürlerinde geçirdiği sıkıntılı dönemleri daha rahat atlatmasını sağlayan, bu sıkıntıları gideren ve kişilere tabiri caizse çözüm olan kişilerdir. İlim ve irfan sahibi oldukları konu Havas ve Ledün ilmidir. Bu ilimi kullanarak paranormal araçlar üretirler bu araçları kişilerin sıkıntılarını gidermek için kullanırlar. Bu araçlar büyü muska ve vefk gibi çeşitli enerji etkileyicilerdir. Bu araçlar diğer dünyada ayarlamalar ve manipülasyonlar oluşturarak kişinin sorunlarının çözümüne katkıda bulunurlar.

Büyü Bozma

Şırnak’da büyü bozan hoca arayışı içerisindeyseniz eğer, derdinizi sıkıntınızı detaylı olarak anlattığınızda, yapılacak bakım sayesinde sizlere yapılan kötü büyülerden nasıl korunmanız gerektiği detaylı bir şekilde Cafer hoca tarafından anlatılacaktır. Papaz büyüsü olarak adlandırılan bu yöntemler çok kişinin belası halindedir. Birçok kişi üzerinde büyü olup olmadığı konusunda yeterli bilgi sahibi değildir. Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak ve çözüm bulmak arayışına girmek için büyü belirtileri yazımı okuyabilirsiniz. Eğer üzerinizde büyü olduğundan kesin eminseniz çözüm olarak Şırnak medyum aramak yerine gerçekten ilim irfan sahibi hocalar bulabilir, onlarla çalışma sağlayabilirsiniz.

Kara Büyü Bozma

Üzerinizde bir ağırlık varsa bunun kara büyü olması muhtemeldir. Genel anlamda sinirli bir haldeyseniz ve karşınızdaki kişinin kalbini istemeden kırıyorsanız Şırnak’da olmasada bir medyuma acilen danışmalısınız. Çünkü kara büyü yapıldıysa sizlerin hem fiziksel hemde ruhsal çöküşünüz söz konusudur. Böyle bir durumda hayatınız tamamen terse işler ve elinizi dokunduğunuz herşey kötüye gider. Kara büyü bozmak, Medyum Cafer gibi ilim sahibi insanların yapabileceği işlemlerdir. Bu büyü grubu etkisini sürekli artırarak devam ettirir ve size ciddi zararlar vermeden durmaz. Yapılacak en akıllıca hareket hemen konusunda uzman medyum bularak derdinizi sıkıntınızı anlatmak olmalı.