SIKÇA SORULAN SORULAR?

 • Büyü yaptırsam büyü yaptığım kişi ya da başka birisi büyüyü anlayabilir m?
Yaptırdığınız büyü eğer yapım aşamasında korunmaya alındıysa anlaşılmaz. Ben kendi büyülerim için konuşayım işlemlerimi korumaya alıp kilit vuruyorum. Bu sebeple benim büyümü kimse tespit edemez tespit etse dahi kilidi kırıp işlemi bozamaz. Benim yaptığım büyülerde büyünün anlaşılması için büyü yapılan kişinin bir başka medyuma başvurması gerekir ancak dediğim gibi benim büyümü tespit edemezler. Sadece tek bir koşulla benim büyüm tespit edilip bozulabilir o da verilen duaların okuması sorunlu bir şekilde gerçekleşmişse olur.
 • Büyü bana geri teper mi?

Eğer güvenilir, gerçek, ruhsatlı bir medyum ile çalışırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız. Büyünün ters tepmemesi için çalışacağınız medyumu çok iyi seçin.
 • Büyüye kilit nasıl vurulur, kilit nedir?
Yapılan büyü büyü yapan kişi tarafından kilit vurularak bozulması, çözülmesi, anlaşılması zorlaştırılır. Her insan kilitli büyüyü tespit edemez kilit vurulmuş büyüyü tespit eden herkes de o kilidi kıramayabilir.
 • Büyü yaptırmak günah mı?
Medyumlara başvuran kimseler sıkıntılarını medyumlara ileterek konu hakkında çözüm isterler. Genelde istedikleri çözüm için bir büyü ismi verirler ancak işinin ehli gerçek medyumlar kişiler için uygun işlemin ne olduğuna kendileri karar verirler. Yani birisi sevdiğini kendine bağlamak istiyorsa bu konuda yaptıracağı birçok büyü ve işlem vardır. Büyüyü yaptıracak kişi gidip ben kaşık büyüsü ile bağlama istiyorum diyebilir ancak medyum kişiye yaptığı bakım sonucunda hangi işlem olacağına karar verir ve genel olarak medyumlar kişileri için rahmani olan işlemleri seçerler. Vefk, muska, celb, dua gibi araçlar rahmanidir. Bunların kişiye günahı, zararı yoktur.
 • Medyum olmak için ne yapmam gerek, nasıl medyum olunur?

Medyum olunmaz medyum doğulur. Kişiler belirli yeteneklerle dünyaya gelir bu yeteneklerin üstüne bilgiler katarak kendini ilimde, dinde geliştirerek medyumluk görevini icra ederler.
 • Fal ve bakım sonradan öğrenilen, zamanla gelişen bir uğraş mıdır?
Fal ne falı olursa olsun 6. His ile alakalı bir şeydir 6. His sonradan elde edilen bir şey değildir. Kişide 6. His olmalıdır. Tıpkı bir kas gibi zamanla kullanıldıkça gelişen bir özelliktir ancak dediğim gibi kişinin doğuşundan gelen belirli bir yetenek seviyesi olmalıdır. Bakım ise daha farklı bir durumdur bakım için kişinin doğuştan yetenek sahibi olması gerekir öbür türü bakım gerçekleştirilemez.Başkalarının yaptıkları işler için bir şey diyemem onlara kefil olamam ancak ben kendi yaptığım işlerin garantisini vermekteyim. Yaptığım her işlem ömürlük olarak kişilerin mutluluğunu sağlar.
 • Büyü yaptıranlara cin musallatı olur mu?

Büyü yaptıran kişi büyü yaptıracağı kişiyi düzgün seçerse böyle bir sorun yaşanmaz. Eğer işinin ehli bir medyum ise büyü yaptıracağınız kimseden dolayı bir sorun yaşamazsınız.
 • Büyü yaptırmak tehlikeli midir?
Eğer kişiye yapılan işlem büyü ise ve kişiye konu hakkında bazı görevler verilmişse ve büyü yaptıran kişi bu görevleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmişse büyünün hiçbir tehlikesi, zararı yoktur.
 • Büyülerde sonuç garantisi verilebilir mi?
Benim yaptığım işlemler %100 olmaktadır. Ben kişiler güvendiği süre boyunca büyünün olacağının garantisini veririm. Eğer kişi kalbini bozmaz, bana güvenir, olacağına inanırsa o işlem %100 olur ancak kişiler en ufak kalplerini bozmalarında bu durum düşüş göstermektedir. Ancak dediğim gibi bu başarı oranında düşüşün sebebi ben değil büyü yaptıran kişilerdir. Güvenildiği, inanıldığı süre boyunca yapılan işlem kesinlikle olacaktır.
 • Vefk ile büyü arasındaki fark nedir?

Vefk çok etkili bir dua demektir. Size örnek vermek gerekirse vefk bir mercek görevi görür ve bütün güneş enerjisini bir noktaya toplar ve kişinin yaptıracağı işleme dua olarak odak oluşturur, kişinin isteğini bu yolla sağlar. Büyü ise bir şeyi direk el ile değiştirmektir diyebiliriz. Aralarındaki farkı en basit bu şekilde özetleyebiliriz.
 • Bakım ile fal arasındaki fark nedir?
Fallar genelde tahmin üzerinedir. Kişilere tabiri caizse kehanette bulunulur. Bakımda ise kesinlik mevcuttur.
 • Muska yaptırmak ve kişiyi etkilemek büyüye girer mi?
Muska yaptırmak büyü sınıfına girmez. Muskalar rahmani işlemlerdendir.
 • Uzaktan büyü, vefk, muska, tılsım gibi işlemler yaptırılarak medyumlardan destek alınabilir mi?
Günümüz artık teknoloji çağı insanlar önceden bir kişi ile görüşmek için aylarca yol çekermiş artık bir telefonla, bir bilgisayar ile kişiler ile yüzlerce, binlerce kilometre uzaktan görüşebilmektedir. Bu teknolojiden tabi ki faydalanılarak işlem yaptırılabilir. Kişilere vekalet verilerek işlem ne olursa olsun işinin ehli medyumlarca yardım ve destek sağlanabilmektedir.
 • Bana büyü yapılmasından korkuyorum bana yapılabilecek muhtemel büyüden nasıl korunabilirim?
Bu durumdan korunmanın tek yolu koruyucu muskalar taşımaktan geçer. Koruyucu muskalar yardımı ile size yapılabilecek işlemlerden kurtulabilirsiniz.
 • Nazardan korunmanın yöntemi var mıdır?

Nazardan korunma yöntemi ise gene koruyucu muskalardan geçer.
 • Hamile bir kimsenin yaptırdığı büyünün bebeğe zararı olur mu?
Hayır, yapılan büyü bilge bir medyum tarafından yapılmışsa, kişiye verilen görev layığı ile yerine getirilmişse anne karnındaki bebeğe hiçbir zararı olmaz.
 • Bir kişiye yapılan büyü tüm haneyi etkiler mi?
Bu durum büyüden büyüye farklılık göstermekle birlikte eğer kişiye yapılan büyü kara büyü ise hanedeki herkesi etkiler. Kimi büyüler direk kişilerin hanesini etkilemek adına yapılırken kimi büyüler sadece bir kişiye yapılır ancak kişinin tüm hanesi etkilenir. Bu iki farklı durum bu durumdan kurtulmanın yollarında büyük farklılıklara sebep vermekte ancak Allah’ın izni ile çözülemeyecek bir soruna sebebiyet vermemektedir.
 • Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım?
Eğer kişiler bu büyülere karşı koruma işlemi yaptıysa anlaşılmasının tek yolu bakım yaptırmaktır. Ancak koruma yapılmamışsa ya da korumada sorunlu bir hareket sergilenmişse bazı büyü belirtileri ile üzerimizde büyü olup olmadığını anlarız.
 • Cinlerle arkadaş olunur mu?

Cinlerle arkadaşlık kurulmaz, kurulamaz. Bu imkansızdır. İmkansızını geçtim oldukça tehlikeli bir durumdur. Böyle bir şeye kalkışmamanızı tavsiye ederim.
 • Rüyalarda gelecekten haberler verilir mi?
Evet, bazı rüyalar kişileri uyarma niteliği taşımaktadır, kişilere gelecekten haber vermektedir.
 • Büyünün bozulduğunu nasıl anlarım?

Büyü bozulup bozulmadığını anlamanın ve bu konuda emin olmanın tek yolu bakım yaptırmaktır. Bakım yapmadan kesin olarak üzerinizdeki işlemin kalktığından emin olunmayabilir. Ancak üzerinizdeki sıkıntılar kalktıysa sorunlarınız kalmadıysa büyü bozulmuştur diyebiliriz.
 • Cinleri herkesin görebilmesi mümkün müdür?
İsteyen herkes cinleri göremezler. Cinleri görmememiz için gözlerimize perde çekilmiştir. Kendini gösterip göstermemek belirli bir yere kadar cinin isteğine bağlı olsa bile tamamen onun isteğine kalmış bir durum değildir.
 • Dua edip ve namaz kılarsak büyüden korunabilir miyiz, büyüler bize sorun oluşturur mu?
Hayır, büyüden korunmanın dini yükümlülükleri yerine getirip getirmemekle alakası yoktur. Büyü bir ayyaşa etki ettiği gibi namazını kılan, orucunu tutan birisine de aynı derecede etki etmektedir. Az önce de belirttiğim gibi büyüden kesin ve net olarak korunmanın tek yolu koruma muskası taşımaktır.
 • Her musallatın, cin çarpmasının bir büyü ile ilgisi var mıdır?

Hayır değildir. Musallatın ve cin çarpmasının nedeni birçok farklı neden olabilir musallat ya da cin çarpması için illa ki büyü olmasına gerek yoktur.
 • Büyülerin etkisi zaman içerisinde herhangi bir değişim olur mu, azalır mı, biter mi?
Dışarıdan bir etki olmadığı sürece büyünün etkisi azalmaz, bitmez, bozulmaz…
 • El alınarak medyum olunabilir mi, el almak nasıl olur, el almak ne demek?
El almak işin ehli kimseden icazet almak ve “Sen artık oldun” demektir. El alınarak medyum olunmaz medyumluk doğuştan yetenekler gerektirir. El alınarak bu yeteneklerin yeterli olarak kullanılıp kullanılmadığına el veren kişi karar vererek kişiye icazet verir.
 • İnternetteki medyumlara nasıl güvenebilirim?

Son dönemlerde ben medyumum diyerek ortaya çıkan onlarca insan var bunların içerisinde beni bulup güvenememenizi inanın çok iyi anlıyorum. Ancak Medyum İsmail Aktaş olarak çok uzun yıllardır medyumluk yapıyor ve konu hakkında siz değerli kardeşlerime yardımcı oluyorum. İnanın yaptığım işin, yardımcı olduğum kişinin sayısı yazamayacağım, hatırlayamayacağım, sayamayacağım kadar çoktur. Başarısızla uğradığım işlemler tabi ki oldu ancak bu başarısızlıkların sebebi de benim hatam değil işlemi yaptıran kişilerin hatasıydı. İnançsızlık, tez canlılık yaptıkları için işlemleri ne yazık ki olmadı. Ancak onları bile ilkinde olmazsa ikincisinde yardımcı olarak sorunlarının çözümüne ulaştırdık. Bunları söyledikten sonrasında inanıp inanmamak artık size kalıyor. İsterseniz telefonla arayın görüşelim, isterseniz beni görmeye gelin fark etmez ama benim Allahtan başka kimseden korkum, çekincem yok. Gelenin başımızın üstünde yeri var.

#büyü ters teper mi#büyü yaptırmak günah mı#celb medyum i̇smail aktaş#internetteki medyumlara nasıl güvenebilirim#medyum#medyumlar#muska#muska günah mı#nasıl medyum olunur#vefk#vefk ile büyü arasındaki fark#yaptırdığım büyü anlaşılır mı

Benzer Yazılar

Yorumlar
Gülseren Aydın

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

İsmail Ocak

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

Aysel Yanni

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Sema Eren

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Kamercan Karakan

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Mustafa Cihad Dilek

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

İlkay Yıldız

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Eyüp Arslan

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Mustafa Gök

hocam kitap açıyor musunuz

Bora Eken

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Yavuz Selim Öztürkeri

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Tuğba Sürmen Akyol

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

Harun Çamur

hocam soğutma büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Yasin Okçu

canbar büyüsü yapıyor musunuz

Öznur Çomut

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Gözde Bakan

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

Şerife Genç

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Zerin Açar

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Övünç Arslan

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Volkan Söylemez

medyumlar Ermeni büyüsü yapabilir mi

Kamercan Temiz

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Mehmet Suphi Tarlan

hocam yıldızname gerçek midir %100 tutar mı

Fatih Çankaya

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Ayşe Tantekin

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Petek Almoftı

hocam Ermeni büyüsü yapıyor musunuz

Feyza Mönür

yıldızname büyümüdür

Tuba Eşkazan

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Rasim Eyisoy

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Mehmet Gökçe Menekşe

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Bahri Ceylan

hocam evde Ermeni büyüsü yapabilir miyim

Tuğçe Dilek

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Şahabettin Çoban

hocam Ermeni büyüsü yapabilir misiniz

Harun Seyrekoğlu

hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

Tuğsem Oktay

hocam geri getirme işlemi yapıyor musunuz

Özlem Belgemen

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

Mehmet Deniz Genel

hocam canbar büyüsü medyumluk da yardımcı olabileceğiniz bir şey mi

Sabri Sefa Çırakoğlu

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Yücel Bobuşoğlu

Fatma Duygu Ürün

canbar büyüsü evde yapılır mı

Mert Oğuz

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Özlem Eyisoy

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Cemile Çiğdem Erdoğan

tırnak büyüsü ayrılık için yapılır mı

Dilber Kılıç

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

Cihan Erdem

hocam büyü yaptırılabilir mi

Mehmet Arık

hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz

Emrah Görenekli

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

Mustafa Asım Bilici

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Demet Tutar

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Sertaç Dağdelen

yıldızname bakıyor musunuz

Coşkun Çetin

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Ali Muharrem Köksal

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

İbrahim Fuat Hakyol

hocam ayrılık büyüsü yapıyor musunuz

Emre Polat

hocam evlilik büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Mehtap Demirel

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Sedef Yıldırım

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Pınar Çakmak

hocam bakım yapıyor musunuz

İlyas Ocak

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Ümit Korkmaz

canbar büyüsü nasıl yapılır

phone