Bir Kızı Kendine Bağlamak İçin Büyü

Bağlama büyüsü yapan medyumlar arasında oldukça sağlam bir yeri olan Medyum İsmail Aktaş Hoca bu yazısında bu büyüleri hakkında merak ettiklerinizi cevaplayarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacak.

Bağlama Büyüsü İle Bir Kızı Aşık Etmenin Yolları

Bağlama işlemleri çeşitli yollar ve yöntemler ile yapılmaktadır. Kişilerin arasındaki uyumsuzlukların derecesine göre etkili yöntemler kullanılabilmektedir. Kişilerin durumuna göre kullanılan işlemde gene farklılık göstermektedir. Bir kızı aşık etmek için kullanılabildiği gibi bağlama, ayırma, geri getirme, soğutma gibi amaçlarla da kullanılabilir. Bağlama büyüsü, büyüyü yaptıran kişinin âşık olduğu kişi üzerinde etki göstermektedir. Bazı durumlarda isteğe bağlı olarak kişinin ailesi, varsa ikinci ilişkisi ile arasını bozarak diğer şahıslarda da etki bırakması sağlanabilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan ve korumaya alınan, kilit vurulan işlemlerin etkileri büyünün yapıldığı kişi tarafından fark edilmez. Ancak büyünün yapıldığı kişide oluşturduğu etki değişkenlik göstermektedir. Bunda en önemli etmenlerden birisi büyünün yapıldığı kişinin büyüyü yapan/yaptıran kişiye olan tutumudur. O kişinin tutumuna göre büyünün etkisi artmaktadır. Duruma göre daha etkili olması için destekleyici işlemler yapılabilmektedir. Büyünün etkisi her insan için farklılık gösterse de yaptığımız işlem sonucu birçok kardeşimizi mutluluğa ulaştırdık. Bazı kişilerde etki çabuk gerçekleşebilmekte ve büyü yapan kişiye ilgi gösterilmeye başlanmaktadır. Ancak tembihlemekte fayda var bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından verilen görevlerin kesinlikle söylendiği bir şekilde yapılması şarttır. Kişinin gelip gelmemesinin önemi yok görev verildiği süre boyunca söylenilen yapılmak zorundadır.

Bağlama Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her büyüde olduğu gibi bir kızı kendine bağlama büyüsü içinde büyüyü yaptıranların dikkat etmesi gereken durumlar vardır. İşlem öncesinde kişiler hakkında gerekli bilgilerin medyumlara eksiksiz olarak verilmesi şarttır. Yanlış bilgiler büyünün etkisini değiştirebilir. Allah’a şükür üstesinden gelinmeyecek bir şey değildir ancak ekstra uğraşa neden olabilir.Büyü için kullanılması gereken malzemelerin de eksiksiz bir şekilde tamamlanarak kullanılması gerekmektedir herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık sorun oluşturacaktır. Medyum tarafından kişi ile ilgili sorulan sorular sonucu büyü tılsımı oluşturulmaktadır. Bu sorular kişinin ismi, doğum tarihi gibi bakım esnasında sorulan bilgiler de olabilir başka bilgiler de olabilir. Kişinin büyü yaptırıldığının anlaşılmaması için ise oluşturulan tılsımın gizli tutulması gerekmektedir. Yani böyle bir işleme kalkıştığınızı kimse bilmemelidir.Son olarak söylemeden geçemeyeceğim. Eğer aklınızda bu büyüyü yaptırmak varsa internette bir büyü arayışına girmeyin. Aman ben buluyum, ben yapayım, medyuma ne gerek var demeyin. Allah muhafaza büyük sorunlara sebebiyet verirsiniz. Kendinizi riske atmayın ve bağlama büyüsü yapan hocalar ile görüşerek işlemlerinizi onlar ile gerçekleştirin.