Şeker Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Genellikle karşısındaki kişiyi aşık etmek için yapılan bağlama büyülerinde şeker kullanmakoldukça yaygın bir yöntemdir. Toz şeker büyüsü yöntemi de aşık etme amaçlı yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Toz şeker büyüsü ile yapılan büyüler masum kabul edilir. Bu sebep ile ak büyü sınıfındadır. Genellikle platonik aşk yaşayan kişilerin tercih ettiği bu uygulama ile birlikte kişiler arası muhabbet arttırmak için de uygulanmaktadır.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir miktar şekerin üzerine özel dualar okunmaktadır. Özel tılsımlar ve vefkler ile yapılmaktadır. Şeker ile yapılan büyü için şeker bazen suyun içinde eritilir bazen de küp şekerler kullanılır. Toz şeker ya da küp şeker bu büyüyü yapmak için kullanılır.

Şeker Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu büyü çoğunlukla kişilerin gönül ilişkileri için uygulanan bir büyü çeşididir. Şeker büyüsü yapan medyumların genel olarak bu büyüyü kullanım amacı ise, birini aşık etmek ve o kişiyi bağlamaktır.

Şeker Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Şeker büyüsü yapıldığı günden 10 ila 15 gün içerisinde karşı tarafa etkisini göstermektedir. Ancak bu büyü yapıldıktan sonra kesinlikle 10 15 gün sonra işiniz olur demek doğru olmaz. Sonuç olarak bir ilacı içtikten sonra etkisinin tam ne zaman görüleceği bilinemez. Kimi kişilerde 10 15 gün sürecinde işlem gerçekleşirken kimileri için bu süreç uzayabilmektedir. Şeker ile yapılan büyü insan iradesi üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Bu sebepten ötürü bilgisi olmayan kimseler tarafından yapımına kalkışılmaması tavsiyemdir. Konu hakkında bilgi sahibi olan şeker büyüsü yapan medyumlar ile görüşmek yapılacak işlemin daha sağlıklı ve garantili olmasını sağlayacaktır. Bu büyü sayesinde size ilgi göstermeyen kişi size ilgi göstermeye başlar.

Şeker Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Şeker büyüsü bozulmadığı takdir de uzun yıllar boyunca etki eder ve etkisi hiç azalmaz. Bunun yanı sıra uzman bir hoca ve yahut uzman bir medyum tarafından yapılır ise etkisi ömür boyu sürer. Bu sebep ile şeker büyüsüne karar verildiği zaman uzman bir hoca ya da medyuma yaptırılması gerekir. Aynı zamanda şeker büyüsünün etkisi yapılışına ve amacına göre değişiklik göstermektedir.