ŞANLIURFA MEDYUM

Şanlıurfa medyum hocaların dini ayin ve ritüellerde büyük bir payı vardır. Allaha kurban olarak sunulan her şey, duaların kabulü için kullanılmaktadır. Urfa medyum kurban olarak sunulan şeyler canlı olabileceği gibi bitki, yiyecek, tütsü, içecek, süs, tahıl ve mücevher gibi şeylerden de oluşabilir. İnternette araştırmalarınızda karşınıza gelecek Urfa medyumları tarafından kullanılan kimi ayin ve adetler bu hususta örnek gösterilebilir.

Urfada Muska Yazan Hocalar

Urfa medyumları kişilerin her isteklerini farklı muskalar ile yerine getirebilmektedirler. Bu yüzden Urfada muska yazan hocalar çok fazladır. Urfa’da bulunan hocaların neredeyse hepsi muska ile dertleri sıkıntıları gidermekte, problemleri çözmektedirler. Şanlıurfada yapılan ceviz büyüsü, nohut büyüsü, geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, harmura celbi, muhabbet celbi, aşk vefki ve koruma büyüsü gibi büyüler ne yazık ki kullanılmamaktadır. Bu kişiler ile yüz yüze görüştüğünüzde sizlere muska verecektir bu muskaların bulunması ve fiziksel olarak ortada bulunması işlem için sorun oluşturabilmektedir. Derdiniz sıkıntınız her ne iste Urfada muska yazan medyumlara gitmenize gerek kalmadan Medyum İSMAİL AKTAŞ sizlere yardım edecektir. Yaptığı işlemlerin fiziksel olarak kişide bulunmasına gerek yoktur. İsmail hoca tarafından yapılan işlemler asıl diğer dünyayı etkilemektedir. Bu yüzden yapılan işlemlere sahip olmaya gerek yoktur.

Şanlıurfa Büyü Yapan Hocalar

Harranlıların büyük bir çoğunluğu ayinleri arasında bulunan kurban sunakları, Allaha olan inançlarını simgelemektedirler. Ancak geçmişte orta çağ Harranlı insanların panteonunun en tepesinde simgeledikleri yüce varlığa adaklar direk olarak takdim edilmez, adak kesme esnasında onun adı anılmazdı. Zira bu inandıkları yaratıcı o zamanın Şanlıurfa’da medyum hocaları tarafından adeta Eliadenin tanımladığı bir üstün güç olarak anılmaktaydı.Harranlılar ayrıca ataları için de yine farklı kurban adaları sunarlardı. Bu törenlerde yine Şanlıurfa medyum hocalar yardımcı olmaktaydılar. Bu yapılan adak sonrası törene katılan diğer kişilerden kurban için bağış toplanırdı. Adak törenini yöneten medyum gün boyu tören yerinde bulunurdu.

Şanlıurfada Büyü Zamanları

Medyumlar gelen en çok büyü yapma istekleri ayın 17. günü ve 28. günü arasında yer almaktadır. Şanlıurfa’da medyum arayışında olan kişilerin sadece bu günlerde değil ayın her günü istekleri bulunmaktadır ancak çoğunlukla bu günler arasında adakların olması böyle bir gerçek istatistiği ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca en çok istekte bulunulan büyü çalışması ise giden sevgiliyi geri getirme işlemidir.İstediğiniz işlem ne oluşa olsun gerçek medyumlar size yardım edecektir. Ancak asıl mesele gerçek medyumu tespit etmektedir. Gerçek medyum bulunması durumunda Urfa’da Hoca bulmanıza da gerek yoktur. Sadece muska yoluyla değil farklı yollarla işlem yapan gerçek medyumlar değişiklikleri diğer dünyada sağlamaktadır. Bu yüzden gerçek bir medyum ile işlem yaptırmak için yan yana olmanıza gerek yoktur.