Rahmani Büyüler

Günümüzde her insan bir sorun yaşar bu sorunların çözümü için bazen elimizden bir şey gelmez ve güvenilir medyum, dürüst medyumlara başvurarak rahmani büyüler yaptırmak isteriz. Ancak internette araştırma yaptığımda rahmani büyüler hakkında yeterli bilgi elde edilmeyeceği kanaatine vardım. Bu konu da medyumluk ve metafizik alanında büyük bir önem taşıdığı için siz değerli kardeşlerime Rahmani büyüler, ak büyüler, rahmani büyüler ile geri getirme işlemleri dahil olmak üzere rahmani büyüler hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde büyüler ve medyumlar hakkında genel bilgiler vereceğim.

Medyum kime denir, medyumlar ne iş yapar?

Medyumlar insanların metafizik doktorudur diyebiliriz. Sizlerin fiziksel rahatsızlıklarınızla ilgilenmezler ancak manevi sorunlarınızın tedavisi, sorunlarınızın çözümlenmesi için ellerinden geleni yaparlar. Medyumların ilgilendikleri kısım sizin baş ağrınız, bel ağrınız, kalp ağrınız değildir. Onlar sizin gönül ilişkileriniz ile (aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü, aşk büyüsü ayırma büyüsü, bağlama büyüsü gibi gönül ilişkisine dair istekleriniz) bir işte terfi almanız ile (Terfi muskası, terfi vefki, terfi büyüsü işinize dair istekleriniz) gibi kendi iradeniz dışındaki iradeler ile elde edebileceğiniz şeyleri elde etmenizde sizlere yardımcı olurlar. Medyumlar bu tür konular ve metafizik denilince aklınıza ne geliyorsa hepsi hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışırlar. Genel iş tanımları için ise büyü, vefk, tılsım, muska yapmak diyebiliriz.

Büyü nedir, büyü hangi konularda yapılır?

Büyü medyumlar tarafından kullanılan ve büyünün yapıldığı kişinin iradesini etkileyen doğaüstü araçlardan birisidir. Genelde yapılması için cin çağırma işlemi yapılarak yapıldığı amaç her ne ise onun için cine adaklar verilerek yapılır. Farklı amaçlar için farklı büyü sınıfları bulunmakla birlikte her büyü için cin kullanılmaz. Büyüden büyüye göre cinde farklılıklar bulunabilir. Yani kimi büyüde cinin dini Müslümanlıkken diğerinde Hristiyan bir cinden yardım alınabilir. Kimi büyüler içinse hiçbir dine mensup olmayan kafir cinler kullanılır. Büyünün rengini (Kara büyü, ak büyü, kırmızı büyü, gri büyü gibi) ve sıfatını (Rahmani büyü, intikam büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü gibi) belirleyen şeyler de bunlardır. Büyünün rengini ve sıfatını belirleyen bir diğer etmense içeriği ve büyünün gücüdür.

Rahmani büyüler

Rahmani büyüler aynı zamanda ak büyüler olarakta bilinmektedir. Genel yapılış amacı iyi amaçlı şeylerdir diyebiliriz. Yani geri getirme, aşık etme, birleştirme gibi. Bu işlemlerin geneli rahmani büyüler içerine girse bile bu işlemlerin gerçekleşmesinin tek yolu rahmani büyüler değildir. Rahmani olmayan yöntemlerle de aynı sonuca ulaşılabilir. Ancak büyü ister rahmani olsun, ister şeytani büyüyü yapması gereken kişi medyumdur. Rahmani büyü yapan medyum gibi sıfatlarla anılan, gerçek medyum olarak bilinen medyum İsmail Aktaş gibi işinin ehli medyumlara yaptırılmalıdır.Rahmani büyüler içerik bakımından haram içermeyen büyülerin geneline denilebilir. Ayrıca rahmani büyülerde büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlıkta kötü niyetli şeytani varlıklar değil Müslüman, rahmani varlıklardır.

Rahmani büyüler ile geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüleri ve aşık etme büyüleri arasında en çok kullanılan yöntem budur. İşlemin gerçekleşmesi için melekler kullanılır. Melekler yardımı ile kişi amacını ulaştırılır. Nasıl yapıldığı konusunda aşırı detaya giremeyeceğim bunun nedeni ise insanların bu büyüyü yapmaya kalkışmasını istemememdir. Ancak kabaca anlatmak gerekirse birtakım hayvanların kurban edilmesi ve organlarının kullanılarak işlemlere tabi tutulması ve bu işlemin gücünün bir nesneye aktarılarak muska haline getirilmesi ile olur.

Rahmani büyüler güçlü müdür? Rahmani Büyüler kaç günde tutar?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilecek en güçlü işlemler arasında bu sınıfa aitler büyüler yer almaktadır. Rahmani büyülerden güçlü birkaç rahmani işlem daha vardır ancak bunlar büyü sınıfına girmezler. Rahmani büyülerin bu kadar güçlü olmasının nedeni dürüst medyumlar, güvenilir medyumlar tarafından yapılarak dua gücüne dayanmasıdır.Kaç günde tutacağı ise rahmani büyü yapan hoca, büyü yaptıran kişi, büyü yapılan kişi gibi kişilerin durumuna göre farklılık gösterir. Ancak asıl olan sabır edebilmektir. Sabır eder büyü yapan güvenilir medyum ne diyorsa ona uymak rahmani büyüde ulaşmak istediğiniz amaca en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.