Rahmani Büyüler Hakkında Her Şey

Rahmani büyüler

Genel olarak insanların arayıp sorduğu ve en çok merak ettiği konulardan birisi olan rahmani büyüler konusundan siz değerli kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. Rahmani büyüler kaç günde tutar, rahmani büyüler nelerdir, kimler yapabilir, yapımında hangi varlıklar yer alır, nasıl yapılmalıdır, yapan kişiye etkisi var mıdır gibi sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan büyü nedir açıklayarak başlayalım.

Büyü nedir

Medyumlar tarafından kişilerin isteklerini yerine getirmek amacıyla yapılan işlemlerin bir kısmıdır. Medyumların hepsi kişileri amacına ulaştırmak için büyü yapmaz. Ancak büyü de kişileri amacına ulaştırmak için başvurulan bir yöntemdir diyebiliriz.Büyülerin farklı çeşitleri vardır. Kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü gibi. Rahmani büyüler dediklerimiz ak büyüler kısmına girer. Her büyü rengi bir büyü sınıfını temsil eder her büyü sınıfı farklı bir amaç için kullanılır ve işlem gücüne göre, kullandığı varlığa göre, kullanılış amaçlarına göre renklere ayrılmışlardır.

Rahmani büyüler nelerdir ne için kullanılırlar?

Bu büyüler genel olarak iyi amaçla kullanılan büyülerdir. Yuva kurmak, bir araya getirmek, biri ilişkiyi veya bir kişiyi korumak, üstündeki musallatı kaldırmak, bir evliliği korumak ve kurtarmak, alkolden soğutmak, bazı konularda kişiyi bağlamak genel olarak rahmani büyü yapan hocalar tarafından yapılan iyi niyetli işlemlerdir ve rahmani büyüler bunlara denilmektedir. Kısaca kişilerin iyiliğine olan ve dinin esaslarına dönük diyebileceğim işlemlerin tamamı rahmani büyü ile anılabilmektedir. Rahmani büyüler kimi zaman vefk gibi farklı ilimler yardımı ile daha güçlü bir hal alması sağlanabiliyor. Kimi yerlerde ise vefkler için rahmani büyüler denebiliyor.

Rahmani büyüler kaç günde tutar?

Bu konuda net bir şey demek doğru değildir. Burada asıl olan sabretmektir. Kişilerin gösterdiği sabır, güven bu işlemin tutmasında ve zaman konusunda ki en büyük etkenlerdendir. Ayrıca zamanı değiştiren birçok farklı etmen vardır. Mesela kişinin ne amaç istediği, rahmani büyü yapan hocanın gücü, kişilerin direnci, istenen amaç gibi etmenler süreyi etkiler. Medyumların işlemde kullandığı malzemeler kullandığı varlıkların bu büyünün etki sürecindeki etmenlerden bazılarıdır.

Bu büyüleri kimler yapabilir?

Bu büyülerde her büyüde olduğu gibi sadece yeterliliğe sahip rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilir. Bu kişiler dışında başka kişilerin bu işlemleri yapmaları doğru olmaz. Çünkü bu büyüler sonucunda yapılan yanlış bir adım yapana, yaptırana, yapılan kişiye zarar verebilir. Musallata sebebiyet verebilir. Bu sebepten yetkinliğe sahip olmayan kişilerin büyü yaptırması doğru değildir.

Yapımında hangi varlıklar yer alır?

Bu büyünün yapılmasında ve işlemesinde genel olarak melekler ve iyi niyetli cinler/periler ile yapılır. Bu büyünün işleyiş şekli ise kişinin iradesine etki etmekle değil tabiri caizse ikna etmekle, yönlendirmekle olmaktadır. Bu sebeple bu işlemlerin yapılmasında sakınca yoktur ve günah değildir.

Rahmani Büyüler Nasıl yapılmalıdır?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından çoğu zaman muskaya, tılsıma büyünün etkisi yüklenerek yapılır. Büyüyü yapan medyum abdestli bir şekilde işlemi yapar işlem bittikten sonra büyünün çeşidine, amacına göre medyumlar kişilere belirli dualar verir. Kişiler bu duaları hocanın istediği saatlerde denildiği miktarda (Ne bir eksik ne bir fazla) okuyarak işlemin gerçekleşmesini sağlarlar. Hocanın dedikleri tamamen tutulmalıdır, telaffuzda hata yapılmamalıdır aksi takdirde işlem tutmayabilir.

Yapan kişiye etkisi var mıdır?

Medyum İsmail Hoca gibi işinin ehli uzman medyumlar tarafından yapıldığında kimseye bir sorun teşkil etmez. İsmail hoca gibi işinin ehli işini bilen medyumlar koruma ve kilit yaparak büyüyü yaptıranların etkilenmesinin önüne geçip büyü yapılan kişideki etkileri azaltarak büyünün fark edilmesini engeller.

#büyüler#büyüsü#rahmani büyü yapan hoca#rahmani büyü yapan medyumlar#rahmani büyüler#rahmani büyüler nelerdir

Benzer Yazılar

Yorumlar
Seray Su

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

Emrah Camgöz

hocam kitap açıyor musunuz

Hasan Çelik

hocam evlilik büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Mehmet Aslanalp

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Sancar Sözen

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Semih Sümer

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Selçuk Nasuhbeyoğlu

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Yusuf Aydın

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Bilgi Işıklı

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Abide Merve Aytaç

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Özlem Çelik

canbar büyüsü evde yapılır mı

Zerrin Gündüz

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

Süleyman Arık

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Özgür Şentürk

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Selim Barçak

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Merve Berk

hocam canbar büyüsü medyumluk da yardımcı olabileceğiniz bir şey mi

Semine Kıtay

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Selim Berkay

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Bayram Furkan Atasoy

hocam Ermeni büyüsü yapabilir misiniz

Bayram Demirel

hocam geri getirme işlemi yapıyor musunuz

Tolga Ordulu Şahin

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Işık Melike Dere

yıldızname bakıyor musunuz

Şafak Kaya

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Ali Dağlıoğlu

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

phone