Papaz Büyüsü Hakkında Her Şey

Papaz büyüsü kara büyü sınıfına giren en etkili ve en çabuk etki eden büyülerden birisidir. Genel kullanım alanı aşk olsada farklı modifikasyonlar yapılır.


Papaz büyüsü sizler tarafından en yanlış bilinen büyülerden birisidir. Bunun sebebi muhtemelen isminden dolayıdır diye düşünüyorum. insanlar arasında kulaktan kulağa dolanan papaz büyüsü anlatımının yanına birde internetteki yetersiz ve yanlış anlatımlar girince durum iyice karışıyor. Bizimde amacız siz değerli kardeşlerimize kaliteli içerikler sunmak, doğru bilgiler vermek ve aklınızda soru işareti bırakmamak.

Bu sebepten dolayı sizlere papaz büyü ile ilgili en çok merak edilen şeyleri elimden geldiğince anlatmaya çalışıp gerekli bilgileri sizlere vermeye çalışacağım. Bu yazımız içerisinde papaz büyü belirtileri, papaz büyü yaptıranlar, papaz büyü kaç günde tutar, papaz büyüsü etkisi ne kadar sürer, papaz büyü nasıl bozulur gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım. Ancak ilk olarak papaz büyüsü nedir diyerek sizlere papaz büyüsünü anlatmaya çalışacağım.

Papaz büyüsü
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir?

Bu büyü papaz büyüsünü yapan hocalar tarafından yapılan bir büyüdür. Düşünülenin ve yanlış bilinenin aksine bu büyü sadece papazlar tarafından yapılmaz. içeriği, yaparken söylenen kelimeler sebebi ile bu ismi almıştır. Bu büyü yapılırken duyan kimseler söylenilen ibranice sözleri duaları papazlarla bağdaştırdığı için bu adı almıştır.Genel kullanım alanı aşk büyüsü içindir. Kara büyü sınıfına giren bu büyü en etkili ve en çabuk etki eden büyülerden birisidir. Genel kullanım alanı aşk olsa da farklı modifikasyonlar ile farklı amaçlara hizmet etmesi için kullanılabilir. Kişilere zarar verme ihtimali olan tehlikeli bir işlemdir

Papaz Büyüsü Belirtileri

Kendini kötü hissetmek, sürekli düşüncelerin dağınık olması, kafayı toplayamamak, konsantrasyon sıkıntısı, uykusuzluk, kabuslar, halüsinasyonlar, ilişkisi bulunan kişilere karşı soğuma (büyü kim için yapıldıysa onun için) yalnız kalma, herkesten uzaklaşma isteği, dini vecibeleri aksatmak, sosyallik içeren her türlü şeyden uzak durmak, enerjisi ve moralinin düşük olması, kendini daima hasta gibi hissetmesi, ezandan rahatsız olmak bu büyünün belirtilerinden olabilmekte. Ancak bu belirtilerin hepsi varsa dahi ilk yapılması gereken bir doktora gitmek sonra psikolojik destek almak eğer bunlar yetersiz kalırsa papaz büyüsünü yapan medyumlara başvurmak ve onlardan yardım almak gerekir. Çünkü bu işten en iyi anlayacak ve çözebilecek kişiler bu işi yapan kişiler olacaktır.

Yaptıranların Akıbeti Ne Olur, Yaptırmak Günah mı ?

Bu büyü ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de günah olup olmadığı haramlığı ve bu büyüyü yaptıran kişilerin öbür dünyada akıbetinin ne olacağı. İşlemi yapan papaz büyüsü yapan medyumlar konu hakkında düzenlemeler yaparak bu haram olan ögeleri değiştirerek kişilere aynı amaçta farklı malzemeler ile bu büyüyü yapar. İşini bilen bir hoca tarafından yapıldığı için günah olmaktan çıkar kısaca. Elbette böyle bir durumda etki süresinin değişeceğini unutmamak lazım.

Kaç Günde Tutar?

Bu konu ilgili net bir şey diyemeyiz. Bu büyüyü yapan hocanın gücüne, yeteneğine, yeterliliğine bağlı olup tek etmen bu değildir. Bu konuda üst düzey yetkinliğe sahip bir kimse de olsa işlemin gerçekleşmesi uzun zaman alabilir. Büyünün yapıldığı kişilerin direnci, büyünün işemesini sağlayan varlık ve varlığın gücü gibi etmenler sürelerde oynamaya sebep olmaktadır. Ancak unutmamak lazım ki ömürlük olacak bir işlem için süre beklenecek süre çok da önemli değildir.

Etkisi Ne Kadar Sürer ?

Etkisi ömürlüktür. Yapıldığı zaman bozulması oldukça zordur. İşinin en iyisi papaz büyüsünün yapan hocalar bile bu büyüyü bozmakta büyük engellerle karşılaşabilir. Üstünde koruma, kilit olduğu zaman bu işlemin bozulması neredeyse imkansıza yaklaşmaktadır. Bu yüzden bu büyü ömürlük olarak bilinmektedir. Elbette her işlem gibi bu işleminde bozulması mümkündür ancak bu işlemi yapan hoca kimse ondan daha güçlü ve bilgili olması gerektiği unutulmamalıdır. Etki süresinin bir diğer etkenide ne amaçlı yapıldığı ile alakalıdır. Eğer yaptırdığınız işlem bozulmasın istiyorsanız tercih etmeyi düşünebileceğiniz bir büyü çeşitidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Papaz büyüsünü bozma işlemi yapılan kişiden kişiye farklılık gösterebilmekte. Evet, bazı püf noktalar vardır ki bu büyünün bozulmasında değişmez ancak kişiden kişiye değişen noktalarda mevcuttur. Örneğin bir kişiye yapılan papaz büyüsünün bozulması için bir dua 33 kez günün belirli saatlerinde okunması gerekirken. Başka birisi için bu dualar farklı saatte farklı miktarda okunarak bozulur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.