Papaz büyüsü

Papaz büyüsü Müslüman kardeşlerimiz tarafından en yanlış bilinen büyülerden birisidir. Bunun sebebi muhtemelen isminden dolayıdır diye düşünüyorum. İnsanlar arasında kulaktan kulağa dolanan papaz büyüsü anlatımının yanına birde internetteki yetersiz ve yanlış anlatımlar girince durum iyice karışıyor. Bizimde amacız siz değerli kardeşlerimize kaliteli içerikler sunmak, doğru bilgiler vermek ve aklınızda soru işareti bırakmamak. Bu sebepten dolayı sizlere papaz büyüsü ile ilgili en çok merak edilen şeyleri elimden geldiğince anlatmaya çalışıp gerekli bilgileri sizlere vermeye çalışacağım. Bu yazımız içerisinde papaz büyüsü belirtileri, papaz büyüsü yaptıranlar, papaz büyüsü kaç günde tutar, papaz büyüsü etkisi ne kadar sürer, papaz büyüsü nasıl bozulur gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım. Ancak ilk olarak papaz büyüsü nedir diyerek sizlere papaz büyüsünü anlatmaya çalışacağım.

Papaz büyüsü nedir?

Bu büyü papaz büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan bir büyüdür. Düşünülenin ve yanlış bilinenin aksine bu büyü sadece papazlar tarafından yapılmaz. İçeriği, yaparken söylenen kelimeler sebebi ile bu ismi almıştır. Bu büyü yapılırken duyan kimseler söylenilen İbranice sözleri duaları papazlarla bağdaştırdığı için bu adı almıştır.Genel kullanım alanı aşk büyüsü içindir. Kara büyü sınıfına giren bu büyü en etkili ve en çabuk etki eden büyülerden birisidir. Genel kullanım alanı aşk olsa da farklı modifikasyonlar ile farklı amaçlara hizmet etmesi için kullanılabilir. Kişilere zarar verme ihtimali olan tehlikeli bir işlemdir

Papaz Büyüsü Belirtileri

Kendini kötü hissetmek, sürekli düşüncelerin dağınık olması, kafayı toplayamamak, konsantrasyon sıkıntısı, uykusuzluk, kabuslar, halüsinasyonlar, ilişkisi bulunan kişilere karşı soğuma (büyü kim için yapıldıysa onun için) yalnız kalma, herkesten uzaklaşma isteği, dini vecibeleri aksatmak, sosyallik içeren her türlü şeyden uzak durmak, enerjisi ve moralinin düşük olması, kendini daima hasta gibi hissetmesi, ezandan rahatsız olmak bu büyünün belirtilerinden olabilmekte. Ancak bu belirtilerin hepsi varsa dahi ilk yapılması gereken bir doktora gitmek sonra psikolojik destek almak eğer bunlar yetersiz kalırsa papaz büyüsü yapan medyumlara başvurmak ve onlardan yardım almak gerekir. Çünkü bu işten en iyi anlayacak ve çözebilecek kişiler bu işi yapan kişiler olacaktır.

Bu büyüyü yaptıranların akıbeti ne olur, bu büyüyü yaptırmak günah mıdır, haram mıdır?

Bu büyü ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de günah olup olmadığı haramlığı ve bu büyüyü yaptıran kişilerin öbür dünyada akıbetinin ne olacağı. İşlemi yapan papaz büyüsü yapan medyumlar konu hakkında düzenlemeler yaparak bu haram olan ögeleri değiştirerek kişilere aynı amaçta farklı malzemeler ile bu büyüyü yapar. İşini bilen bir hoca tarafından yapıldığı için günah olmaktan çıkar kısaca.

Papaz büyüsü kaç günde tutar?

Bu konu ilgili net bir şey diyemeyiz. Papaz büyüsü yapan hocanın gücüne, yeteneğine, yeterliliğine bağlı olup tek etmen bu değildir. Bu konuda üst düzey yetkinliğe sahip bir kimse de olsa işlemin gerçekleşmesi uzun zaman alabilir. Büyünün yapıldığı kişilerin direnci, büyünün işemesini sağlayan varlık ve varlığın gücü gibi etmenler sürelerde oynamaya sebep olmaktadır.

Etkisi ne kadar sürer?

Etkisi ömürlüktür. Yapıldığı zaman bozulması oldukça zordur. İşinin en iyisi papaz büyüsü yapan hoca bile bu büyüyü bozmakta büyük engellerle karşılaşabilir. Üstünde koruma, kilit olduğu zaman bu işlemin bozulması neredeyse imkansıza yaklaşmaktadır.

Papaz büyüsü nasıl bozulur?

Papaz büyüsünü bozma işlemi yapılan kişiden kişiye farklılık gösterebilmekte. Evet, bazı püf noktalar vardır ki bu büyünün bozulmasında değişmez ancak kişiden kişiye değişen noktalarda mevcuttur. Örneğin bir kişiye yapılan papaz büyüsünün bozulması için bir dua 33 kez günün belirli saatlerinde okunması gerekirken. Başka birisi için bu dualar farklı saatte farklı miktarda okunarak bozulur.