Önemli Duyuru !

Önemli Duyurular


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bahsetmek istediğim konu seçiminin nasıl olması gerektiği ve bizim gibi insanların (medyumların) sizler değerli din kardeşlerimce yanlış anlaşılmasının sebebi ve bunun çözümünü, nasıl önüne geçilebileceğini ve işlem yapılacak kişinin işlemi yapacak medyuma neden güvenmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağım. ilgili konumuza başlamadan önce bazı yanlış anlaşılmalara sebebiyet veren , su, tarot gibi bakımların/falların neden tekrar bakıldığına girişmek ve sizlere konuyu anlatmak istiyorum.

Önemli Duyuru !

Bakımlar neden tekrar yapılıyor

ilk olarak şunu belirtmekte fayda var ki sizin daha önce baktırdığınız şeyin diğer bir tarafından geçerli olmayacağıdır. Bakım yaptıracağınız kişi isterseniz Medyum  Hoca isterseniz bir başka kişi olsun kaç kişiye Yıldızname, su veya tarot baktırırsanız baktırın yeni bir medyum yeni bir bakım yapmak zorundadır. Çünkü kişilerin cinleri arasında fark olmaktadır. Kimisinin cini güçlü kimisininki diğerine göre daha güçsüzdür bir diğer sebebi ise yaptığımız işlemlere kendimizce garanti verebilmemiz için, size söz verdiğimiz gibi sonuç odaklı olabilmesi için bütün kontrolün bizler tarafından yapılması gerekmektedir.

Doğru medyum seçimi nasıl olmalıdır?

Hoca gibi doğru medyumu seçmeniz için birkaç farklı kriter var bu kriterlere uyan her türlü medyum ile işleme kalkışabilirsiniz bu kriterlerin ne olduğuna gelirsek ruhsatı, vergi levhası olan medyumlara, kendi ofisi, çalışma alanı olanlara, adresini gönül rahatlığı ile verebilenleri tercih edebilirsiniz.

işlem yaptıracağınız kişiye güvenmezseniz ne olur

işlem yaptıracağınız medyuma inancınız tam olmazsa işleminiz olmaz. Medyum olarak ister Medyum ismail Aktaş Hoca ister başka bir medyum olsun o kişiye güvenmezseniz o iş kesinlikle olmaz. inanç medyumlara yaptıracağız işlemde kilit nokta. içinizde bir kurt olursa, “Bu iş olur mu acaba” diye bir an yaklaştığınızda bile kalbinizi bozduğunuzda işlem kesinlikle olmaz.Makalede az önce Yıldızname diye bahsettik ancak bilgisi olmayanlar olabileceği için sizlere açıklamakta fayda görüyorum. Lafı daha fazla uzatmadan Yıldızname konusuna gireyim.

Yıldızname

Yıldızname Medyum ismail Aktaş Hoca gibi gerçek medyumların kişilerin geleceği ile ilgili kehanette bulunabildiği bir tür bakımdır. Aktaş Hoca gibi Astroloji konusunda usta kimselerce gezegenlerin hareketi, yıldızların konumu göz önünde bulundurularak kişinin doğum tarihi, burcu gibi bilgiler eşliğinde kişinin bilgilerine, hangi işlemin ona uygun olduğuna bakılır.Yıldızname ile görülenin sadece geleceği görmek olduğunu söyleyemeyiz. Yıldızname sadece gelecek hakkında kehanette bulunma yöntemlerinden birisi değildir. ister Medyum ismail Aktaş Hoca olsun ister başka bir medyum olsun geleceği tam ve kesin olarak söyleyemez ancak günümüzü ve geçmişi net bir şekilde görür.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir