Ölü toprağı büyüsü

İnternette araştırma yaptığımda doğru düzgün bilgi edinemediğim konulardan birisi olan ölü toprağı büyüsü hakkında bilinen yanlışları sizlere anlatacağım ve ölü toprağı büyüsü hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Bu yazımda ölü toprağı büyüsü nedir, ölü toprağı büyüsü belirtileri, ölü toprağı büyüsü kim yapar, ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır gibi birçok konuda siz değerli kardeşlerime bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde büyünün ne olduğuna dair bilgisi olmayanlar olduğunu varsayarak büyü nedir bilgilendireceğim.

Büyü nedir?

Büyü medyumlar tarafından kullanılan metafiziksel bir araçtır. Genel olarak çektiğimiz sıkıntıları çözümlemek için büyüler kullanırız. Peki, her sıkıntı için büyü kullanılabilir mi? Tabii ki kullanılabilir ancak biz kullanmamayı tercih ediyor ve o yönde insanları tembihliyoruz. Büyünün kullandığı durumlar genelde kendi irademizin dışında gerçekleşen olaylara müdahale etmek içindir. Nedir bu durumlar. Aşık etme, geri getirme, terfi, bağlama, ayırma, soğutma, bağlama, gibi. Bir başkasının iradesini etkileyerek bunları elde edebiliriz.

Ölü toprağı büyüsü nedir?

Bir çeşit ayırma ve intikam büyüsü olarak geçen ölü toprağı büyüsü oldukça güçlü büyülerden birisidir. Diğer ayırma büyülerin birçoğuna göre etkisi yüksektir. Büyü sınıfı olarak kara büyü sınıfına giren bu büyü ayırma amacıyla kullanıldığında büyüyü bozmakta yapmakta oldukça zordur. Eğer bir kişiden intikam almak amacıyla yapılan bir büyüyse kişide rahatsızlıklara neden olur. Kişi bu rahatsızlıklardan da kolay kolay kurtulamaz. Öyle güçlü varyasyonları vardır ki kişiyi ölüme kadar götürebilir. Böyle güçlü ve kötü amaçlı yapılan bir büyü olması sebebiyle her medyum bu büyüyü yapmaz, yapmayı reddeder. Bu büyüyü yaptırmayı düşünen kimseler ölü toprağı büyüsü yapan medyumlar araması yaparak bu konuda yardım alabilirler.

Ölü toprağı büyüsü belirtileri

Eğer bu büyü ayırma büyüsü olarak yapılıyorsa diğer ayırma büyülerinde görülen etkilerin aynısı görülür. Yani aniden kişiden soğuma, sürekli ve sebepsiz kavgalar, aldatma gibi. Eğer intikam amacıyla yapılıyor ise büyü belirtileri diğer büyülerin (Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, od kara büyüsü, şirinlik büyüsü) yanlış giderek oluşturduğu etkilere benzer etkiler oluşturur. Bunlar; uyurgezerlik, uykusuzluk, sürekli halsizlik, kabuslar görmek, gece uykudan sıçrayarak uyanmak, gece uykudayken dişlerin gıcırdatılması, vücut ağrıları, ezandan rahatsızlık duyma, dinden uzaklaşma gibi birçok belirtisi vardır.

Ölü toprağı büyüsü kim yapar

Bu büyü amacı bakımından kara bir büyü olduğu için her medyum yapmayabilir. Ancak böyle bir büyü yapılacaksa ölü toprağı büyüsü yapan hoca, uzman medyum, profesyonel medyum, dürüst medyum, güvenilir medyum, işinin ehli medyum, ünlü medyum, en iyi medyum diye bilinen kimselere başvurmanızda fayda vardır. Şayet büyü büyü yapan hocalar tarafından yapılmaz ve acemi bir hocaya yaptırılırsa yapılan kişiden çok yaptıran kişilere sıkıntı yaşatabilir.

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır konusunda ne yazık ki detaylı bilgi veremeyeceğim. Bunun nedeni ise internette her bulduğu büyüyü yapmaya çalışan insanlardır. Ben bu büyünün nasıl yapıldığının detaylarını paylaşarak o kişilerin sıkıntı yaşamasına vesile olmak istemem. Bu büyü illa kişi tarafından yapılmak isteniyorsa bile ölü toprağı büyüsü yapan medyumlardan destek alması en doğru tercih olacaktır. Genel yapılış şekline örnek vermek gerekirse taze ölü birisinin toprağı alınır kişilerin bilgileri ile yazılan özel sözler belli başlı malzemeler ile karıştırılırken söylenir. Sonrasında duruma göre bu karışım büyünün yapıldığı kişinin evinin belirli bir yerine sürülür, dökülür kimi zaman kişinin bulunduğu yerin bahçe ya da türevi bir yerine dökülür. Büyüyü yapan ve yaptıran arasında mesafe uzaksa vekalet yardımıyla büyünün yapıldığı yer farklılık gösterecektir.