MUSKA YAPAN MEDYUMLAR

MUSKA YAPAN MEDYUM

Bana gelen soruları kontrol ettiğimde insanların birçok konuda hala meraklı olduğunu ve sorular sorduğunu görüyorum. Akıllarındaki soru işaretlerinden dolayıdır ki birçok kardeşim bilgisel olarak eksikler. Kime güveneceklerini, nasıl güveneceklerini, güvendikleri kişilere neye göre güveneceklerini bilmiyorlar. Bugünde sorulan sorular içerisinden bir konuya değineceğim ve aklınızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Bugün muska konusuna ve muska yapan medyum konusuna değinmek istiyorum. Çünkü muska dinimizde büyük bir önem taşımaktadır ancak bu konuda bilinenleri doğruluğunu ve önemi anlatmak gerektiğini düşünüyorum. Bu sayede siz değerli kardeşlerime bilgi aktarımı yapmak istiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım.İnsanoğlu hayatının her evresinde sınava tabii tutulur. Allah kişiye dertler verir kişinin bu dertler ile başa çıkma şeklide kişinin sınava karşı verdiği cevaplardır. Cevabınıza göre Allah sizi mükafatlandırır ya da cezalandırır. Durum böyle olunca her insanın her sıkıntıyla başa çıkma şekli farklılaşıyor kimi sıkıntılarda kişi sıkıntısını görmezden gelmeyi tercih ediyor kimi sıkıntılarda görmezden gelmek işe yarıyor kimisinde yaramıyor. Az önce dediğim gibi her sıkıntıya karşı verilen tepki ve alınan cevap farklılaşıyor.Kimi zaman kişiler çok farklı şeylerle sınanıyor örneğin bir canlının kişiye musallat olması gibi bu gibi durumlarda kişiler ne yapacaklarını bilemiyorlar ve en mantıklı çözüm olarak dinlerine sığınıyorlar. Muska, cevşen gibi araçlar ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyorlar. Ancak muska yapmak için belirli bir ilme sahip olmak gerekiyor. Günümüzde bu ilme ve bilgiye sahip olan kişiler genel olarak medyumlar oluyorlar. Ancak medyumluk ile ilgili belirleyici bir özellik olmadığı için kimin gerçek kimin sahte medyum olduğu anlaşılamıyor. Bu sebeple insanlar internette “muska yapan medyum” gibi aramalar yapıyorlar. Tabii bu tür aramalar yapan insanları da anlıyorum çünkü ortam öyle bir hale gelmiş ki kolay kolay kimsenin lafına güvenilmez olmuş. Durum böyle olunca muska yapan hoca nasıl anlaşılır gibi sorular aklınızda oluşuyor bende bu sorularınıza cevap olmak için bir alt başlık altında nasıl anlayacağınızı derlemek istiyorum.

Muska yapan medyum nasıl anlaşılır?

Aslında burada konuyu sadece muska ile sınırlamamak gerek. Medyumların yaptığı her işlem için konuşabiliriz burada. Güvenebileceğiniz medyumların başında ruhsat ve vergi levhası olan medyumlar geliyor. Bu belgelerin yanı sıra yaptığı işlemler için para iadesi yapan medyumları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Sizi uyarmam gereken bir diğer husussa farklı internet siteleri üzerinde bulunan yorumlara çok tamah etmemeniz yönünde olacak. Çünkü medyum olarak anılan ama işi insanları dolandırıp paralarını yemek olan insanlar sektörü tamamen eline almak için kişilere çamur atmak amacıyla bu siteleri kullanırlar. İşinin ehli medyumları paragöz birer adi olarak gösterirler. Bu sebeple internet yorumlarına inanırken doğru seçimi yapmak gerek. Birilerini yerip diğerlerini öven sitelerde övülen tarafa şüpheyle yaklaşmak gerek. Çünkü dediğim gibi kendileri insanları ağa düşürmek için kurdukları sistemle diğer medyumları iyi kötü demeden yerip kendilerini yüceltirler. Bahsettiğim şeyleri göz önüne alırsanız muska yapan hoca arayışınızda başarıya ulaşacağınızı söyleyebilirim.

#etkili muskalar#medyum#muska#muska yapan hoca#muska yapan medyum

Benzer Yazılar

Yorumlar
Mustafa Bolaç

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Nimet Coşkun

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Çağla Aksakal

canbar büyüsü nasıl yapılır

Nazım Eşme

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Ömer Karan

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Ayşe Onar Şekerci

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Musa İlkay

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Esma Karakuş Epçaçan

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Süleyman Akkaya

hocam kitap açıyor musunuz

Abdulsemet Yüzer

yıldızname bakıyor musunuz

Emel Fındık Güvendi

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Tolga Sezgin

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

Zafer Özdemir

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Özlem Paköz

canbar büyüsü evde yapılır mı

İbrahim Kasapoğlu

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

Kenan Selçuk Yılmaz

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Burak Seyrek

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

İsmail Doğan

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Zehra Argon

hocam bakım yapıyor musunuz

Erdal İnce

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Füsun Çepni

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Suna Şen

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Bişar Aydın

hocam yıldızname gerçek midir %100 tutar mı

phone