ZONGULDAK MEDYUM

Zonguldak medyum hocaların günümüze kadar yapmış oldukları çalışmalar gerçekten çok başarılıdır. Medyumluk tarihi incelendiğinde Zonguldak medyum hocaların gerçekten çok fazla öneme sahip olduğunu görebilirsiniz. Zonguldak’da bir çok kişi üzerinde büyü olduğunun farkındadır çünkü burası gerçekten çok fazla büyüye mağruz kalmış kişilerin bulunduğu bir ildir. Bu yüzden Zonguldak’da büyü bozan hocalar sürekli aranmakta ve çare istenmektedir. Ancak zamanla her şey de olduğu gibi burada da sanayileşme ile medyumluk dejenere olmuş ve insanların sıkıntıları dertleri giderilemez hale gelmiştir. Böyle durumlarda aramaya girişen kişiler güvenilir medyum bulma konusunda sıkıntı çekmektedirler. O yüzden Zonguldak’da yaşadığına inanan medyumlar aranarak onlardan medet umulmaktadır. Ancak bu çok doğru bir davranış değildir. Zonguldak medyum arayışında olduğunuzda güvenilir medyum yazımı inceleyerek değerlendirmeniz gerçek medyum bulmanız konusunda size yol gösterecektir.

Sizin tasanızı anlattığınızda hüddamlar takviyesiyle bulunacak çözümler aracıyla tasanız kasvetiniz giderilir. Bu surattan dünyanın neresinde olursanız olun bir medyum arayışında olduğunuzda illa surat surata görüşmeniz gerekmez. Zonguldak medyum aramasında karşınıza çıkacak neticeler aracıyla karşılaştığınız medyumlar size takviyeci olacak derdinizi giderecektir. Medyum Cafer öğretmen yapmış olduğu canbar sihri, aşık etme büyüsü, koruma vefki, kaşık büyüsü, dil bağlama büyüsü, aile içi muhabbet vefkleri, nohut büyüsü, şans büyüsü, şirinlik büyüsü, evlilik büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, bağlama büyüsü, saç büyüsü, göz bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, büyü bozma, boşanma büyüsü, ceviz büyüsü ve gideni geri getirme büyüsü gibi işlemlerle yüzlerce kişinin derdine derman olmuştur.

Zonguldak Cinci Hocalar

Geçmiş dönemde varlığını sürdüren ve sonrasında gizlenen medyum ilmi bilgisini ve becerisini kullanabilmek için cinci hocalar olarak tekrar gün yüzüne çıkmıştır. Hala bölgelerinde bir çok insan tarafından ruhani lider olarak görülen medyum, bir çok dini ritüelde din adamı görevi görmektedirler. Zonguldak cinci hocalar, burada bir çok insanın derdini gidermesine rağmen hala yetersiz kaldıkları durumlar bulunmaktadır. Derdi sıkıntısı giderilmeyen insanlar yaptıkları araştırmalar ile güvenilir medyum bulma çabası içerisindeler. Cafer hoca yıllardır almış olduğu eğitim ve bilgisi ile sayısız insanın sıkıntılarını gidermiş, bir çok Zonguldak medyum arayan kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.