Tunceli Medyum

Tunceli medyum hocaların yapmış olduğu çalışmaları ve ritüelleri bu yazımda sizlere anlatmaya çalışacağım. Hititler döneminin en meşhur medyumları Tunceli’de yaşamaktaydılar. O zamanın ruh bilimcileri ve doktorları olarak anılan Tunceli medyum hocalar, dini ayinlerin liderleri olarak anılmakta ve Allah’a adak adamaların da ruhani lider olmaktaydılar. Tunceli medyum hocaların Hititler döneminden sonra, Medler döneminde yine bir süre ruhani liderlik konumunu korumasına rağmen, zamanla olan büyü ve büyücülere karşı olan ön yargı ve korkudan dolayı varlıklarını gizli olarak sürdürmeye başlamışlardır.

Tunceli’de Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Birisinin sizi hoşlanmaması yada gönlü sizde olmadığında müracaat etilen bu usul bir çok Tunceli medyum arayan şahısların tasalarını gidermiştir. Aşk sihri harekâtı her şahısta değişik biçimde görülmektedir. Genelde bu beğendiğim birey beni ne zaman arayacak gibi sualler sorulmakta. Ama sizi aramadan direk sizi görmek için yanınıza gelebilir. Yada öbür başka bir sual o İstanbul’da yaşıyor ben Tunceli’de yaşıyorum bu rastgele bir kasvet olur mu? Gibi sualler sorulmakta. Hayır bu gidişat rastgele bir kasvet oluşturmayacaktır. Zira yapılan operasyonlar mekana ve zamana bağımlı olmadan yapılmakta ve istenilen emele eriştirmektedir. Bana karşı sevgisi bitecek mi gibi suallerde gelmekte. Ben bu gidişatta yalnızca vesile taşıtıyım, aşık olmasını istediğiniz şahsın size aşık olmasını sağlamaya çalışırım. Size aşık olduktan sonra siz şayet o bireyi üzerseniz her ne kadar size aşık olsa da vazgeçmesi ihtimaller dahilindedir. Size aşık olduktan sonra o şahsa verdiğiniz kıymet değişmezse aşk sihrinin tesiri can verene kadar devam edecektir. Tunceli medyum öğretmenlerin aşk sihri mevzusunda eksik kalmaları vaziyetinden Cafer AYAN sizlerin tasasına çare olacaktır.

Tunceli medyum hocaların sizlerin derdine deva olacağını anlayabilmeniz için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Daha önce bir çok yazımda sizlere güvenilir medyum bulma konusunda, ilim sahibi medyum bulma konusunda harita niteliği taşıyacak paylaşımlarda bulundum. Bu konuya vakıf olduktan sonra internet üzerinden bulacağınız medyumlar ile çalışabilir derdinize çözüm bulabilirsiniz. Yaptıracağınız işlem aşk büyüsü, aşk vefki, bağlama büyüsü, muhabbet vefki, ceviz büyüsü, geri getirme büyüsü, kısmet açma, nohut büyüsü, muhabbet celbi, kaşık büyüsü gibi kırmızı büyü grubundaki büyüler yada büyü bozma, koruma büyüsü, koruma vefki gibi ak büyü grubundaki büyüler olabilir. Böyle bir durumda uzman medyum bularak derdinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz.