Kısmet Açma Büyüsü

Müslüman kardeşlerimiz bazen kendilerine eş bulma konusunda sıkıntı çekip zorlanabiliyorlar ve kısmet açma işlemine başvurmak istiyorlar. Sadece eş bulma değil iş bulma ve insanın kaderinde belirli olmayan bazı konularda sıkıntı çekebiliyorlar. Bu durumda her Müslüman gibi akıllarına kısmetlerinin açık olmadığı, kısmetlerinin kapalı olduğu geliyor akıllarına. Bu konuda haksız sayılmazlar.

Kısmet Kapalı Olduğunda Neler Olur ?

Bir kişinin kısmeti kapalı ise her konuda zorlanabilmektedir. Yani eş bulma ve iş bulma dahil her konuda zorluk ve sıkıntı çekebilirler. Bu durum bazen Allah tarafından bize bir sınav mahiyetinde gerçekleşebilmektedir. Bazen ise kişinin kendi yaptığı yanlışlar ve dış etmenler sebebi ile gerçekleşebiliyor. Bazı durumlar vardır ki doğuştan kişinin kısmeti kapalıdır. Kendine çekim konusunda enerjisi düşüktür.Bu ve benzeri birçok sebeple kişinin kısmeti kapalı olabilir. Kendi yaptığı yanlışlar nedeniyle kısmetinin kapalı olmasının nedeni daha çok 3 harfli dediğimiz ruhani canlılar nedeniyle olur. Kişi yaptığı yanlış bir hamle ile cinleri sinirlendirebilir. Onlara karşı yapılmış bir yanlış olarak görebilir ve o kişinin kısmetinin kapanmasına neden olabilir. Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar ile yıldızname bakımı yaptırırsanız tam olarak üzerinizdeki sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.Bunun dışında günlük yaşantısında gerçekleştirdiği bir davranış yüzünden sıkıntı olmuş ve bu yüzden kısmeti kapanmış olabilir. Dış etmenler yoluyla kişinin kısmetinin kapalı oluşu büyüye bağlı olabilmektedir. Ya da haset bir çift göz kişini kısmetini bağlayabilir. Bağlama büyüsü altında yapılan işlemlerden biriside kişinin kısmetinin bağlanmasıdır. Yani kısmet bağlanmış olabilir. Bağlama büyüleri dışında kişinin kısmetinin bağlanması için birden fazla yöntem vardır.

KISMET AÇAN MEDYUMLAR

Bunlar kişinin kısmetini bağlar ve iş, eş bulma konusunda yollarını kapatabilirler. Bazı durumlarda kişilerinin büyüklerine yapılan bir işlem bile o kişinin kısmetini kapatabilir. Kişinin annesine babasına ya da aile fertlerinden birine ya da ailenin tamamına yapılan bir işlem kişinin doğumundan itibaren onu etkileyebilir. Buda gene 3 harfli denilen varlıkların musallat olması ile aynı sayılabilir. Çünkü yapılan işlem kabaca budur. Bu sebepler dışında tamamen doğuştan gelen bir sebeple kişinin enerjisi düşüktür ve bu yüzden kısmet konusunda şanssızdır. Kısmetinizin kapalı olmasının nedeni enerjinizin doğuştan gelen sebeplerle düşük olmasıysa bu konuda da gene belirli kişiler çözüme ulaştırabilirler. Kısaca bahsedecek olursak kısmet kapalılığı konusunun birçok sebebi ve bu birçok sebebin farklı çözüm yolları vardır.Kısmet açma büyüsü ilk olarak kısmet kapalılığının nedenini tespit edip bu sebebin ortadan kaldırılması ile gerçekleşir. Kısmet açma işlemi sizin kısmetinizin kapalılık nedenine bağlı olarak zorluğu artar ya da azalır. Bu kısmet kapalılığının sebebine bağlıdır. Eğer kısmetiniz bir büyü sebebiyle kapalıysa büyü bozularak kısmet açma işlemi yapılabilir. Ya da kısmet kapalılık nedeni enerji düşüklüğü ile bioenerji tedavisi ile bu sıkıntının üstesinden gelinebilir. Kısmet açma büyüsü yapan hocalar bu sıkıntıların hepsinin giderilmesinde sizlere yardım edebilir.

#büyüsü#kismet kapaliliği#kısmet açan medyumlar#kısmet açma#kısmet açma büyüsü#kısmet açma büyüsü yapan hocalar#kısmet açma büyüsü yapan medyumlar

Benzer Yazılar

Yorumlar
Elif Arıcı

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

Bilge Baklacı

hocam ayrılık büyüsü yapıyor musunuz

Ahmet Gökce

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

Semih Karaman

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Emre Öztürkeri

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Emel Güneş

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

Fulya Kumral

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Leyla Kula

hocam evde Ermeni büyüsü yapabilir miyim

Hüseyin Şener

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Necmiye Gül Alabalık

hocam kitap açıyor musunuz

Erdal Cirit Koçer

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Cemal Alım

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Haluk Yılmaz

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Mert Metin Yücetürk

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Onur Öztürk

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Ender Çilesiz

hocam Ermeni büyüsü yapabilir misiniz

Tuğba Erkan

tırnak büyüsü ayrılık için yapılır mı

Baki Kılıç

hocam yıldızname gerçek midir %100 tutar mı

Özlem İzgi

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Fatih Demiray

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Erkan Sabri Kartal

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Pınar Yıldırım

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

Dilek Başer

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Ramazan Gökçek

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Engin Bozkuş

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Hülya Gözde Gider

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Davut Yıldız

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Fatih Tutaş

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

phone