fbpx
Genel

Medyum Hasan - Kiriş Büyüsü Nedir?

Kiriş Büyüsü

İnternette dolaşırken kiriş büyüsü hakkında yeterli bilgi olmadığını fark etmemin üzerine sizlere kiriş büyüsünden bahsetmem gerektiğine karar verdim. Bu yazımda ele alacağım başlıklar -bilmeyenler olması ihtimaline karşın- büyü nedir, kiriş büyüsü nedir, kiriş büyüsü nasıl bozulur, kiriş büyüsü kaç günde etki eder olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konuya giriş yapalım.

Büyü nedir?

İnsanlar ömürleri boyunca sıkıntılar yaşarlar. Tabiri caizse insanları yaşantısı sıkıntılarla cebelleşmekle geçer. Kimi zaman bu sıkıntılar bizim kendi çabalarımızla çözümleyebileceğimiz türden olamayabilir. Çünkü sıkıntının çözülmesi için bizim irademizle yapabileceğimiz bir şey yoktur ve sorunun çözülmesi, mutluluğumuz bir başkasının iradesine bağlıdır. Bu iradeyi gidip kendimiz değiştiremeyiz sonuç olarak çamura şekil verir gibi bir insanın ne yapacağına ne diyeceğine şekil veremeyiz. Ancak mutluluğumuzda müdahale edemediğimiz bu iradeye bağlıdır. Geriye yapacak tek bir şey kalır medyumlara başvurmak.

Medyumlar kişilerin iradeleri müdahale edebilen doğaüstü canlıları yönetebilen dini olarak üstün, ilim sahibi bilgili kimselerdir. Medyumlar bu ilimler ve kendilerine bahşedilen özel yetenekleri sayesinde kişilere başkasının iradesini yönlendirmekte yardımcı olurlar bunu yapmak içinse doğaüstü metafiziksel araçlar kullanırlar bu araçlardan birisi de büyüdür. Medyumlar büyüler yaparak kişilere istedikleri şeyi elde etmelerinde yardımcı olurlar.

Kiriş büyüsü nedir?

Genel olarak gönül ilişkilerini düzenlemek adına kullanılan kiriş büyüsü genelde bağlama üzerine yapılır. Yani sevdiğinin kendisine bağlanmasını arzulayan kimseler sevdiğini kıskanan ve onu başkalarıyla paylaşmak istemeyenler kiriş büyüsü yapan medyumlara başvurur ve bu işlemi ister. Onlar için birebir işlemdir. Bu işlem sonucu sevdiğinizi bildiğiniz avucunuzun içine alırsınız.

Hem kara büyü hem ak büyü olarak yapılabilmektedir. Yani bir kişinin erkekliğini bağlamak, bir kişiyi sevdiğine bağlamak, bir kişiyi evine bağlamak, bir kişinin dilini bağlamak için kullanımı yaygındır. Kiriş büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan kara büyü olan versiyonu ise kedi bağırsağı büyüsü olarakta bilinmektedir.

Kedi bağırsağına belli büyülü kelimeler söylenerek düzenli okumalar yaparak düğümler atılır bu şekilde büyünün temelleri atılır diyebiliriz. Sonrasında düğümlenmiş bağırsak belirli bir madde ile kaplanarak sıradaki adıma geçilir. Bu belirli madde bazen toprak, bazen kan, bazen belirli bir hayvan dışkısı olabilmektedir. Bu maddeye bulandıktan sonra yapılacak adımsa kiriş büyüsü yapan medyumun belirleyeceği şeye göre yapılır. Yapılan işlem duruma göre bir evin kirişlerine bağlanır duruma göre bir mezara gömülür. Bu adım medyum tarafından belirlenir.

Kiriş büyüsü nasıl bozulur?

Bozulması en zor büyülerden birisidir. Kiriş büyüsü yapan hoca araştırması yaparak büyüyü yapma konusunda uzman kimseyi bulmak gerekir. Büyüyü yapmakta uzman olan kişi bozma konusunda da uzman olacağı için sizleri bu dertten kurtarabilirler. Büyünün bozulması için işinin ehli kimse büyünün nasıl yapıldığını öğrenir sonrasında büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlığı ikna etmeye, bağlamaya daha da olmazsa öldürmeye çalışır (bu kara büyü olan versiyonu için). Bu süreç oldukça tehlikelidir. Bilinçsiz kimselerce yapılmamalıdır. Bazı durumlarda medyum büyünün nerede olduğunu bularak büyünün bulunduğu yere gider ve büyüyü bulunduğu yerden alarak yok eder. Ancak bu yok etme işlemi her zaman yapılan bir işlem değildir. Özel dualar eşliğinde yapılan bir büyü bozma işlemidir. Kendi başınıza böyle bir şey yapmaya kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Kiriş büyüsü kaç günde etki eder?

Bu tür sorulara net bir cevap vermek doğru değildir çünkü büyünün tutması, tutmaması ya da kaç günde tutacağı birçok etmene bağlıdır. Büyüyü yaptıran kişinin sabrı, yaptıran kişinin iradesi, yapılan kişinin iradesi, kiriş büyüsü yapan hocanın gücü ve yeterliliği büyünün kaç günde tutacağını etkilen etmenlerden sadece bazılarıdır.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için H. Rafet Çelik Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


107 Comments

 1. hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 2. yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

 3. hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

 4. hocam sabun büyüsü için hangi medyumlardan tavsiye almalıyım hocam siz yapabiliyor musunuz

 5. hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

 6. hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 7. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 8. sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

 9. hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 10. hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 11. hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

 12. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 13. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 14. hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: