Kiriş Büyüsü Nedir?

Kiriş Büyüsü

İnternette dolaşırken kiriş büyüsü hakkında yeterli bilgi olmadığını fark etmemin üzerine sizlere kiriş büyüsünden bahsetmem gerektiğine karar verdim. Bu yazımda ele alacağım başlıklar -bilmeyenler olması ihtimaline karşın- büyü nedir, kiriş büyüsü nedir, kiriş büyüsü nasıl bozulur, kiriş büyüsü kaç günde etki eder olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konuya giriş yapalım.

Büyü nedir?

İnsanlar ömürleri boyunca sıkıntılar yaşarlar. Tabiri caizse insanları yaşantısı sıkıntılarla cebelleşmekle geçer. Kimi zaman bu sıkıntılar bizim kendi çabalarımızla çözümleyebileceğimiz türden olamayabilir. Çünkü sıkıntının çözülmesi için bizim irademizle yapabileceğimiz bir şey yoktur ve sorunun çözülmesi, mutluluğumuz bir başkasının iradesine bağlıdır. Bu iradeyi gidip kendimiz değiştiremeyiz sonuç olarak çamura şekil verir gibi bir insanın ne yapacağına ne diyeceğine şekil veremeyiz. Ancak mutluluğumuzda müdahale edemediğimiz bu iradeye bağlıdır. Geriye yapacak tek bir şey kalır medyumlara başvurmak.Medyumlar kişilerin iradeleri müdahale edebilen doğaüstü canlıları yönetebilen dini olarak üstün, ilim sahibi bilgili kimselerdir. Medyumlar bu ilimler ve kendilerine bahşedilen özel yetenekleri sayesinde kişilere başkasının iradesini yönlendirmekte yardımcı olurlar bunu yapmak içinse doğaüstü metafiziksel araçlar kullanırlar bu araçlardan birisi de büyüdür. Medyumlar büyüler yaparak kişilere istedikleri şeyi elde etmelerinde yardımcı olurlar.

Kiriş büyüsü nedir?

Genel olarak gönül ilişkilerini düzenlemek adına kullanılan kiriş büyüsü genelde bağlama üzerine yapılır. Yani sevdiğinin kendisine bağlanmasını arzulayan kimseler sevdiğini kıskanan ve onu başkalarıyla paylaşmak istemeyenler kiriş büyüsü yapan medyumlara başvurur ve bu işlemi ister. Onlar için birebir işlemdir. Bu işlem sonucu sevdiğinizi bildiğiniz avucunuzun içine alırsınız.Hem kara büyü hem ak büyü olarak yapılabilmektedir. Yani bir kişinin erkekliğini bağlamak, bir kişiyi sevdiğine bağlamak, bir kişiyi evine bağlamak, bir kişinin dilini bağlamak için kullanımı yaygındır. Kiriş büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan kara büyü olan versiyonu ise kedi bağırsağı büyüsü olarakta bilinmektedir.Kedi bağırsağına belli büyülü kelimeler söylenerek düzenli okumalar yaparak düğümler atılır bu şekilde büyünün temelleri atılır diyebiliriz. Sonrasında düğümlenmiş bağırsak belirli bir madde ile kaplanarak sıradaki adıma geçilir. Bu belirli madde bazen toprak, bazen kan, bazen belirli bir hayvan dışkısı olabilmektedir. Bu maddeye bulandıktan sonra yapılacak adımsa kiriş büyüsü yapan medyumun belirleyeceği şeye göre yapılır. Yapılan işlem duruma göre bir evin kirişlerine bağlanır duruma göre bir mezara gömülür. Bu adım medyum tarafından belirlenir.

Kiriş büyüsü nasıl bozulur?

Bozulması en zor büyülerden birisidir. Kiriş büyüsü yapan hoca araştırması yaparak büyüyü yapma konusunda uzman kimseyi bulmak gerekir. Büyüyü yapmakta uzman olan kişi bozma konusunda da uzman olacağı için sizleri bu dertten kurtarabilirler. Büyünün bozulması için işinin ehli kimse büyünün nasıl yapıldığını öğrenir sonrasında büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlığı ikna etmeye, bağlamaya daha da olmazsa öldürmeye çalışır (bu kara büyü olan versiyonu için). Bu süreç oldukça tehlikelidir. Bilinçsiz kimselerce yapılmamalıdır. Bazı durumlarda medyum büyünün nerede olduğunu bularak büyünün bulunduğu yere gider ve büyüyü bulunduğu yerden alarak yok eder. Ancak bu yok etme işlemi her zaman yapılan bir işlem değildir. Özel dualar eşliğinde yapılan bir büyü bozma işlemidir. Kendi başınıza böyle bir şey yapmaya kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Kiriş büyüsü kaç günde etki eder?

Bu tür sorulara net bir cevap vermek doğru değildir çünkü büyünün tutması, tutmaması ya da kaç günde tutacağı birçok etmene bağlıdır. Büyüyü yaptıran kişinin sabrı, yaptıran kişinin iradesi, yapılan kişinin iradesi, kiriş büyüsü yapan hocanın gücü ve yeterliliği büyünün kaç günde tutacağını etkilen etmenlerden sadece bazılarıdır.

#büyü#büyüler#büyüsü#kiriş büyüsü#kiriş büyüsü yapan hocalar#kiriş büyüsü yapan medyumlar

Benzer Yazılar

Yorumlar
Nezaket Aykan

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

Gülçin Şahin

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

Neslihan Çelik

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

Enes Tahir Toktaş

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Timur Kendirli

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Selami Saraylı

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Evren Bülbül

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Esin Yılmaz

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Betül Semerci

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Nebil Taşkın

hocam Ermeni büyüsü yapıyor musunuz

Sema Özel

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Deniz Avcı

yıldızname büyümüdür

Emre Çağlar

tırnak büyüsü ayrılık için yapılır mı

Teslime Nazlı Yalçın

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Naime Sıla Demirtaş

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Cevahir Önder Siviş

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Şebnem Karamanlı

canbar büyüsü evde yapılır mı

Zehra Bal

hocam canbar büyüsü medyumluk da yardımcı olabileceğiniz bir şey mi

Ali Çelik

hocam kitap açıyor musunuz

Ender Kasapoğlu

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

Nilgün Bayar

medyumlar Ermeni büyüsü yapabilir mi

Burak Eren

hocam geri getirme işlemi yapıyor musunuz

Kübra Fırat

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Pınar Önal

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Ömer Faruk Tepe

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Abdurrahman Fuat Alparslan

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Ömer Faruk Yılmaz

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Selçuk Topçu

hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz

Kübra Gökgül

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Pınar Çiçek

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

phone