KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bu büyü pek çok kişi için kullanılmaktadır. Arkadaş, sevgili, aile bireyleri bağlama büyüsü için en çok başvurulan kişilerdir. Bağlama amacı ile yapılan bu uygulamaları, bu büyüleri yapan medyumlar kişiden kişiye kullanacakları yöntemde farklılık oluşturmaktadır. Bu farklılıkları bağlama büyüsü yapan medyumlar bakım sonucu kararlaştırırlar. Yapacakları bakım için kişileri isimleri, anne isimleri, doğum tarihleri bilinmelidir. Bu bilgiler ile kişiler için doğru işlemin ne olduğunu karar verilir ve yol haritası ona göre çizilir. Mesela x adı altında bağlama amacıyla kullanılan bir büyü var. Bu büyü genel olarak bir arkadaşı kendine bağlamak için kullanılıyor. Ancak medyum bakım sonucu bunun farklı bir amaç için kullanılmasına karar veriyor ve x büyüsünü farklı konular üzerinde kullanıyor. Bağlanmasını istediğiniz arkadaş ile ilgili ne kadar fazla bilgi edinilir ve medyuma iletilirse büyünün etkisi o kadar yüksek olur. Sevgiliniz, aileniz, iş arkadaşınız, patronunuz gibi sorun yaşadığınız kişiler arasındaki uyumsuzlukların ve sorunların giderilmesi için de kullanılabilmektedir.

Arkadaş Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından sorunsuz ve düzgün yapılan büyüler birçok kişi tarafından en sık istenen işlemlerdendir. Medyumlardan bakım yapmak içinde olsa bu büyü için birtakım bilgilere ihtiyacı vardır. Kimi zaman bilgiler sadece bakım için lazım olan ufak bilgiler olsa da kimi zaman daha fazla bilgi büyünün kendisi için lazım olabilmektedir. Ayrıca bu büyüyü yaptırmak isteyen kişi ile arasındaki sorunun ne olduğu da belirtilmelidir ve işlem sonucunda nasıl bir ilişki olmasını istediği medyumlara iletilmelidir. Ayrıca büyüyü yapacak medyuma verilen bilgilerin yanlış olması bu büyünün etkisini tersine çevirebilmektedir ve kişiler için daha farklı büyük sorunlara sebep verebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan büyüler oldukça zor anlaşılmaktadır. Çünkü işinin ehli medyumlar yaptıkları büyüleri korumaya alır ve kilit vururlar. Bu da büyünün anlaşılmasını neredeyse imkânsız kılar. Büyü yapımı kadar büyü bozmak için de doğru kişiler ve yöntemler tercih edilmelidir. Üzerinizde bu büyünün olduğunu düşünüyorsanız bir medyuma başvurmanız şarttır. Medyum gene kişilere özel olarak bozma işlemine karar vereceklerdir.