KASTAMONU MEDYUM

Kastamonu medyum olarak araştırma yaptığınızda Cafer hoca’nın vergi levhalı ve resmi ruhsatlı bir medyum olduğunu görebilirsiniz. Kullandığı ilimler ile profesyonel medyum olarak bulabileceğiniz ender medyumlardandır. Kesin sonuç garantisi vererek yaptığı işlemler ile garantili medyum olduğu bilinmektedir. Hastalarına yazdığı havaslar ile ve gönderdiği muskalar ile derdine deva bulamayan hiçbir hastası olmamıştır henüz.

Uzman medyum Cafer hoca, Kastamonu’da yaşayan kişilere de yardımcı olmak istemektedir. Ruhsatlı medyum olduğu için gerçek medyumlar tarafından tanınmaktadır ve diğer medyumlara zaman zaman yardım etmektedir. Bu yüzden adını ara sıra medyumların medyumu olarak duymanız doğaldır. Vermiş olduğu dersler ile aldığı fahri doktora ünvanını kullanmayı sevmediği için kullanmamaktadır. Çünkü bilgisini paylaşılarak daha çok hastasının derdine deva olacağını bilmekte ve buna göre yaşamaktadır.

Medyum kendisini geliştirmiş, ilim ve bilgi sahibi bu ilmi ve bilgiyi insanların sorunları gidermek için kullanan kişilere denilmektedir. İnsanların sorunları derken her türlü sıkıntı olabilir bu. Sadece örnek vermek adına söylüyorum sevgilinizden ayrılmışsınızdır, kısmetiniz kapalıdır, sevgilinizle evlenmek istiyorsunuzdur ama önünüzde bir engel vardır, bulduğunuz iş ile ilgili bir sorun vardır. Bu ve benzeri daha milyonlarca sorunu giderebilmektedirler. Sorunun ne olduğunun asla ama asla hiçbir önemi yoktur. İster aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, sabun büyüsü, saç büyüsü, kaşık büyüsü, nohut büyüsü, dil büyüsü, bağlanma büyüsü, evlilik büyüsü, sicim büyüsü, bağırsak büyüsü gibi kırmızı büyüler olsun ister karanlık büyüler olsun İşinin ehli medyumlar sıkıntıyı dinleyip yaptığı bakım sonucu sıkıntının kaynağını tespit eder sonrasında sıkıntıyı gidermek için sıkıntının zorluğuna uygun bir işlem seçer.

Kastamonu  Medyum Hocalar

Bu tür durumlarda Kastamonu medyum arayıp karşınıza çıkan Cafer hoca en uygun çözüm yöntemini önerip uygulayacaktır sizlere. Cafer hoca ilim ve bilgilerini kullanarak paranormal yoldan dertlerinizi giderecek çözümler sunmakta ve uygulamaktadır. Burada kastettiğimiz ise istenileni büyü, vefk, tılsım, muska ve iksirlerdir. Bunlar amaca ulaşmak için araçlardır. Havas, Ledün ilmini kullanarak bunları sağlamaktadırlar. Kısaca özetlemek gerekirse Kastamonu medyumlar kişilerin her türlü sıkıntısını paranormal yollarla halleden ve bunun için ilim ve bilgi birikimini harcayan kişilerdir. Yaptıkları şeylerin ise bir sınırı yoktur desek yeridir. Bu sınır medyumun kendisine ve bilgisine koyduğu sınıra göre değişmektedir.