fbpx
İller

Medyum Hasan - KASTAMONU MEDYUMLARI

KASTAMONU MEDYUMLARI

Kastamonu medyum konusunda destek almak ve bilgi almak için geldiğinizi biliyorum. Ancak öncesinde sizlere medyumluktan ufakça bahsetmek istiyorum. Sonrasında Kastamonu geri getirme büyüsü yapan medyum konusunda söyleyeceklerimiz ile makalemizi noktalarız. Öncelikle medyumluğun tanımını yapmak istiyorum. Medyumluğun tanımından sonra ise Kastamonu medyum konusu ile makalemizi bitiririz. Lafı daha fazla uzatmadan medyumluğun tanımı ile konuya başlamak istiyorum.

Medyumlar özel ilim ve bilimleri ellerinde tutan, bu ilim ve bilgiyi dinsel, paranormal araçların yardımı ile kullanan ve insanların yaşadığı sıkıntıların her birinin çözümü için kullanan kişilerdir. Bu kişilerin kullandıkları ilimler Havas İlmi ve Ledün İlmidir. Bu ilimleri büyü, vefk, tılsım, muska ve iksir gibi paranormal dinsel araçlar diyebileceğimiz araçlar ile kullanırlar. Bunların yanı sıra bazı bilimsel (Bu konuda tartışma olduğu için kimi yerde bilim kimi yerde sözde bilim olarak geçmektedir) yeteneklerini kullanırlar (Telekinezi, telepati, duru görü, biyoenerji). Kişilerin sıkıntı yaşadığı ve medyumların yardım ettiği konulara örnekler vermek gerekirse bu saatlerimizi alırdı. İşinin ehli uzman medyumlar kişilerin sıkıntı yaşadığı her konuda yardım edebilirler. Yaptıkları işlemler, kullandıkları araçlar ve ilimlerinin eseri olarak insan gözündeki perdeler sebebiyle sıradan bir insan gözünün göremediği, paralel dünyada değişimlere sebep olurlar. Enerjinin odak noktasını değiştirirler ve bu sayede bu dünyada değişimler gerçekleşir.

KASTAMONU’DA DERİN HOCALAR

Kastamonu’da aşk büyüsü yapan medyum mevzusuna dönecek olursak bu şekil bir arama gereksizdir. Kastamonu ‘da bağlama büyüsü yapan medyum şekli arama derken kişilerin yaşadıkları şehri baz alarak medyum aramalarından bahsetmekteyim. Kişilerin dolandırılmamak ve işlerini garantiye almak için böyle bir yola girdiğinin farkındayım ancak bu gereksizdir. Gerçekten başarılı bir medyum bulmak için böyle bir arama yapmanız gereksizdir. Başarılı bir medyum ile aynı şehirde olmaya gerek yoktur. İşinin ehli olan medyum aynı şehirde olmaya gerek duymaksızın kişilere yardım edebilirler. Bunu açıklamak gerekirse medyumların yaptıkları işlemin konum ile alakası olmamasıdır. Medyumların yapacağı işlem konum fark etmeksizin her daim aynı olacaktır. Diğer dünyada etki edeceği şey değişmeyecek medyumların yaptığı işlem konuma göre farklılık göstermeyecektir. Bu sebeple kendi konumunuzda bir medyum aramak yerine en iyi medyum, en başarılı medyum araması yapmak sizler için daha doğru olacaktır.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için H. Rafet Çelik Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


2 Comments

  1. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: