KASTAMONU MEDYUMLARI

KASTAMONU MEDYUMLARI

Kastamonu medyum konusunda destek almak ve bilgi almak için geldiğinizi biliyorum. Ancak öncesinde sizlere medyumluktan ufakça bahsetmek istiyorum. Sonrasında Kastamonu geri getirme büyüsü yapan medyum konusunda söyleyeceklerimiz ile makalemizi noktalarız. Öncelikle medyumluğun tanımını yapmak istiyorum. Medyumluğun tanımından sonra ise Kastamonu medyum konusu ile makalemizi bitiririz. Lafı daha fazla uzatmadan medyumluğun tanımı ile konuya başlamak istiyorum.Medyumlar özel ilim ve bilimleri ellerinde tutan, bu ilim ve bilgiyi dinsel, paranormal araçların yardımı ile kullanan ve insanların yaşadığı sıkıntıların her birinin çözümü için kullanan kişilerdir. Bu kişilerin kullandıkları ilimler Havas İlmi ve Ledün İlmidir. Bu ilimleri büyü, vefk, tılsım, muska ve iksir gibi paranormal dinsel araçlar diyebileceğimiz araçlar ile kullanırlar. Bunların yanı sıra bazı bilimsel (Bu konuda tartışma olduğu için kimi yerde bilim kimi yerde sözde bilim olarak geçmektedir) yeteneklerini kullanırlar (Telekinezi, telepati, duru görü, biyoenerji). Kişilerin sıkıntı yaşadığı ve medyumların yardım ettiği konulara örnekler vermek gerekirse bu saatlerimizi alırdı. İşinin ehli uzman medyumlar kişilerin sıkıntı yaşadığı her konuda yardım edebilirler. Yaptıkları işlemler, kullandıkları araçlar ve ilimlerinin eseri olarak insan gözündeki perdeler sebebiyle sıradan bir insan gözünün göremediği, paralel dünyada değişimlere sebep olurlar. Enerjinin odak noktasını değiştirirler ve bu sayede bu dünyada değişimler gerçekleşir.

KASTAMONUDA DERİN HOCALAR

Kastamonuda aşk büyüsü yapan medyum mevzusuna dönecek olursak bu şekil bir arama gereksizdir. Kastamonu da bağlama büyüsü yapan medyum şekli arama derken kişilerin yaşadıkları şehri baz alarak medyum aramalarından bahsetmekteyim. Kişilerin dolandırılmamak ve işlerini garantiye almak için böyle bir yola girdiğinin farkındayım ancak bu gereksizdir. Gerçekten başarılı bir medyum bulmak için böyle bir arama yapmanız gereksizdir. Başarılı bir medyum ile aynı şehirde olmaya gerek yoktur. İşinin ehli olan medyum aynı şehirde olmaya gerek duymaksızın kişilere yardım edebilirler. Bunu açıklamak gerekirse medyumların yaptıkları işlemin konum ile alakası olmamasıdır. Medyumların yapacağı işlem konum fark etmeksizin her daim aynı olacaktır. Diğer dünyada etki edeceği şey değişmeyecek medyumların yaptığı işlem konuma göre farklılık göstermeyecektir. Bu sebeple kendi konumunuzda bir medyum aramak yerine en iyi medyum, en başarılı medyum araması yapmak sizler için daha doğru olacaktır.

#kastamonu aşk büyüsü yapan medyum#kastamonu bağlama büyüsü yapan medyum#kastamonu medyum#kastamonuda deri̇n hocalar

Benzer Yazılar

Yorumlar
Serhat Yıldırım

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

İlknur Ünal

hocam soğutma büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Abdulkadir Atay

canbar büyüsü yapıyor musunuz

Mehmet Hilmi Uçar

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

İlknur Bükülmez

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Yakup İlker Yıldız

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Feride Çörekli

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Nazan Katran

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Çiğdem Alpaycı

hocam bakım yapıyor musunuz

Mehmet Avcu

yıldızname bakıyor musunuz

Işın Bakay

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Cihan Akgül

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Sema Arslan

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

phone