İSTANBUL MEDYUMLAR

İstanbul medyum bulmak siz değerli kardeşlerim için oldukça zor. Bunun farkındayım bu yüzden sizlere bu makaleye yazarak İstanbul aşk büyüsü yapan medyum bulmanızı kolaylaştırmak istiyorum. Lafı daha fazla uzatmadan konuya giriyorum.İnsanlar doğarlar, yaşarlar, büyürler ve ölürler. Bu 4 sürecin gerçekleştiği aralığa ise biz hayat deriz. Hayat denen bu kaos düzenin ortasında her insan sıkıntı yaşar. Allah biz insanları dünyaya hayatımızda sıkıntılar çekmemiz ve cenneti cehennemi hak etmemiz için göndermiştir. Her insan bir şekilde bir yerde sıkıntı yaşar ancak her insan farklıdır bu insanların dünyaları farklıdır, yaşadıkları ortam, büyüdükleri ortam, yaşadıkları farklıdır. Bu yüzden kalıp aynı olsa da sıkıntıların tamamı farklıdır. Bu sıkıntılara verilen tepkiler de tamamen farklıdır. Bazı sıkıntılarda çözüm sıkıntın ile yüz yüze gelmek, bazılarında ise unutmaktır. Ancak bazen yapılacak tek şey bir medyuma ya da büyücüye başvurmaktır. Ama ne yazık ki ortalık sahtekâr medyumlar ve büyücüler ile doludur. İnsan kime güveneceğini doğal olarak bilemiyor. Doğal olarak insanlar internette İstanbul büyü yapan hocalar gibi aramalar yapmaya başlıyor.

İstanbul Derin Hocalar

İstanbul medyum araması ile karşınıza çıkabilecek iki farklı sonuç vardır. İlk sonuç kendisine şehrin ile seslenen medyumlardır. İstanbul medyum veya Ankara medyum gibi. Bu şahısları kendisine bu şehrin ismini verir ve kendi gerçek ismini saklarlar. Sanki o şehirmiş gibi o şehrin tek medyumu kendisiymiş gibi algılanmasına neden olur. Diğeri ise isim verilenlerdir. Şehirde verdiği hizmetler ve insanlara yaptığı iyiliklerden dolayı şehrin ismi ile anılmaya başlanır. Kişi artık o şehir olmuştur ve şehrin sakinleri tarafından ona bir saygı nişanesi olarak bu isim ile seslenmeye başlamışlardır.Gerçek bir büyücü ve medyumun belirli bir şehirde olmasına gerek yoktur. Medyumun işi diğer dünyayla olduğu için bulunduğu mekânın önemi yoktur bu yüzden insanlar kendi şehirlerinde medyum aramaları bence gereksiz bir durum. Ancak onları da anlıyorum yüz yüze gelmeden insanlara güvenemiyorlar. İstanbul geri getirme büyüsü yapan medyum gibi bir arayışa giriyorlar. Sonra buldukları medyumları yorum sitelerinde araştırıyorlar, internet yorumlarına bakarak kişiyi kontrol ediyorlar. Ancak bu siteler büyük çoğunluğu gene düzenbaz medyumların işidir. Bu düzenbaz medyumlar kişileri yanlış yönlendirerek iyi medyum kötü medyum demeden herkesi kötü göstererek kendilerinin ağına insan düşürmeyi daha kolay getirmek istemektedirler. Bunun için kendilerine ait yorum siteleri kullanıyorlar. Bu yüzden sizlerin internet yorumlarına bakarak medyum seçerken seçeceğiniz yorum sitesine düzgün karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Düzgün büyücü ve medyum bulmak için ne yapmalıyım?

Çok fazla medyum seçeneği vardır siz içerisinden istediğiniz medyumu seçebilirsiniz ancak doğru seçimi yapmak için iki hususu göz önünde bulundurun. Para iadesi yapıyor mu, resmî belgeleri var mı? Bu ikisi de medyum için geçerliyse o medyuma inanmanızda bir sakınca yoktur.