GİRESUN MEDYUM

Medyum kendisine bahşedilen ilim ve yetenekleri kullanarak insanların mutluluğunu sağlayan paranormal yöntemlerle bunu gerçekleştiren ve perdeler arkasındaki dünyada değişiklikler yapan kişilere denilmektedir. Kişilerin mutluluğunu sağlamak derken sorun yaşadığı konularda yardımcı olup sorunun kişinin istediği gibi sonlanmasını ve bu şekilde sorunun sorun olmaktan çıkmasını sağlayarak insanlara mutluluk sağlamaktadırlar. Bunu paranormal yöntemlerle yapmaktadırlar demekle kastettiğimiz ise büyü, tılsım, muska ve vefk gibi araçları kullanmak havas ve ledün ilminden faydalanmaktır. Bu ilimlerden faydalanarak kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı olurlar perdeler arkasındaki dünyada değişimi de gene bu ilimler sayesinde sağlamaktadırlar. Medyum İsmail Aktaş Hoca, yıllarca Giresun çevresinde yaşayan insanlara aşk büyüsü, Canbar büyüsü, evlilik büyüsü, aile içi muhabbeti artırma, büyü bozma, kısmet açma, şirinlik büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüler ile yardımcı olmuş ve Giresun medyum olarak anılmaya başlamıştır.Giresun kısmet açma yapan medyum arayan kişiler gerçek medyumu bulamayıp ümitlerini medyumlardan kestikleri zaman genellikle Bebekli Kilise’nin papazına kilit açtırır ve kısmet açma işlemini böyle yapar. Genellikle 11 ile 28 ritüelden oluşan bu işlemde işlemi yapan kişi sırayla işlemleri gerçekleştirerek derdi olan kişilere yardımcı olmaktadır. Yine zaman zaman Giresun’da medyum hocaların üzerine dualar yazdığı yedi adet taşı, Seyhan barajına atması ile başlayan ritüelde uygulanmaktadır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme

Giresun geri getirme büyüsü yapan hocalar sayesinde giden sevgiliyi geri getirebilirsiniz bu işlemi işinin ehli medyumlar havas türü işlemlerle yapmaktadır. Sevgiliniz tarafından terk edildiyseniz  İsmail Aktaş Hoca gibi gerçek medyumlar tarafından yapılacak bir çalışma ile size geri gelmesi sağlanabilir. Tamamen size özel olarak hazırlanan dualar ile kalplerinizi birbirine bağlayacak ve giden sevgilinizi geri getirmiş olacaktır. Giden sevgilinizi geri getirmek için, sizden istenecek adımları eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirmeniz gerekecektir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için İsmail Hoca ile görüşebilirsiniz.

Kalıcı Aşk Büyüsü

Giresun aşk büyüsü yapan hocaları aradınız ve aşk büyüsü yaptırdınız diyelim. Eğer etki göstermediyse fikir almak için İsmail hocayı arayabilirsiniz. Ancak belirtmeden geçmemek gerekiyor ki medyuma işlem yaptıracaksanız illa Giresunda bulunan bir medyum aramanıza gerek yoktur. Sizlere yapılan işlem diğer dünyayı etkilediği için işlemi yapacağınız kişi ile yan yana olmanıza gerek yoktur. Gerçek medyumlar tarafından yapılacak aşk büyüsü işlemi, aşk vefkleri nerede olursanız olun sizleri istediğiniz sonuca ulaştıracak ve sevdiğiniz sizin sevginize karşılık verecektir.