Giden Eşi Geri Getirmek İçin Dualar

Giden Eşi Geri Getirmek İçin En Etkili Dua

Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir. Bu duayı yazan medyumların söylediği şekilde eksiksiz doğru bir şekilde okunduğunda hayırlı durumlara vesile olduğu açık ve net bir şekilde gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kullanacak olduğunuz çevirgel duası sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden daha büyük bir aşk ile yaşantınıza devam edeceksiniz. Sebep ne olursa olsun hangi sebeplerden dolayı ayrılmış olurlarsa olsun ayrılmış kişiler için her türlü tekrar birleşme geri getirme duası yapan medyumların yazdığı bu dua ile mümkün hale gelebilmektedir. İnsanlar özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması için, anne babasına geri gelmesine ve istenilmeyen kişi ile birlikteliğinin sona ermesine bu dua yardımıyla sağlayabilmektedir, bu gibi birçok sebepten ötürü bu dualar oldukça etkilidir.

Geri getirme duası okumadan önce yapılması gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar. Medyum İsmail Aktaş gibi geri getirme duası yapan hocalar bu duanın okunduğu zamanlar için sizlere abdestli olmanızı, iyi niyetle okumanızı, özel günlerde abdest almadan besmelesiz okumanızı söyleyecektir ancak söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir ancak ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin duanın okunması kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri getirme duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir. Bu duayı yazan medyumların söylediği şekilde eksiksiz doğru bir şekilde okunduğunda kişilerin istediğinin olduğunu net bir şekilde gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kullanacak olduğunuz bu dua sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden de mutlu bir yaşam devam ettireceksiniz. Hangi sebepten dolayı ayrılmış olurlarsanız olun ayrıldığınız kişi ile aranızın düzelmesi için, geri getirme duası yapan medyumların yazdığı çözümünüz olacaktır. Özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması sağlar. Anne babasına lafını dinlemeyenlerin lafını dinlemesini ve aile evine geri gelmesine, istenilmeyen kişi ile birlikteliğinin sona ermesine sağlayabilmektedir. Bu gibi birçok sorunun çözümü bu dua ile mümkündür.

Geri getirme duası okumadan önce yapılması gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar. Medyum İsmail Aktaş gibi geri getirme duası yapan hocalar bu duanın okuyacağın zaman abdestli olmanızı, temiz kalpli okumanızı, özel günlerde abdestsiz besmelesiz okumanızı söyleyecektir. Söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir. Ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin okunmayı kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri getirme duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık gösterdiği için duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.

#çevirgel duası#geri getirme duası#geri getirme duası nasıl yapılır#geri getirme duası yapan hoca#geri getirme duası yapan medyum

Benzer Yazılar

Yorumlar
Ömer Yücetürk

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Mehmet Murat Arifoğlu

hocam canbar büyüsü medyumluk da yardımcı olabileceğiniz bir şey mi

Deniz Özdil

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Erkan Sabri Bak

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

İtibar Topak

hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

Fikri Evran

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Cihan Çetin

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Eyüp Yönet

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Serkan Fazlı Büyük

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Filiz Özkaya

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Fatih Peynirci

hocam ayrılık büyüsü yapıyor musunuz

Ebru Zengin

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Kübra Köksal

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Baki Taşmalı

hocam kitap açıyor musunuz

Ümit Durmaz

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Cihan Karapıçak

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

phone