fbpx
Buyu

Medyum Hasan - Geri Getirme

Geri getirme işlemi medyumlara yapılması için en çok başvurulan işlemlerden birisi. Geri getirme işlemi sizden ayrılan bir kişiyi size geri getirmek ve sizinle tekrar birleşmesini sağlamak amacıyla yapılan işlemlere verilen genel isimdir.

Hayat bu her şey olabilir. Sonuç olarak her şey insanlar için. Ayrılıkta insanlar için olan bir başka şeydir. İnsanlar birleşirler, birbirlerini severler, sonra bazı nedenlerle birbirlerinden ayrılabilirler. Ayrılık tabii ki kolay bir şey değildir. Kimi ayrılıklar vardır ki yıllarca unutulmaz ayrıldığınız kişi. Ve kimse bir ilişkiye başlarken ben bundan ayrılacağım diye başlamaz ilişkiye. Ama sonuç olarak bir şekilde ayrılır insanlar.

İnsanlar ayrıldıkları insanları unutamaya bilirler. Bu gayet doğaldır. Onunla tekrar birlikte olmak ve eski mutlu günlerine geri dönmek isterler. Ama bir kere kişi sizden ayrılmıştır. O anda sonra yapabilecekleriniz kısıtlıdır. Sizden ayrılmış bir kişiye ne yapabilirsiniz ki zaten en fazla? Gidip boğazına bıçak dayayıp beni seveceksin, bana geri geleceksin diyemezsiniz. Bunu yapamazsınız, yapsanız dahi bu size yarar değil zarar getirecektir.

Geri Getirme Büyüsü İçin Ne Zaman Medyum’a Gidilir ?

Kişi sizden ayrıldıktan sonra yapabileceğiniz şeylerden birisi aranızı düzeltmeye çalışmaktır. Aranızı kendi çabalarınızla düzeltemezseniz bir medyuma başvurmanız gerekir. Kişinin sizden ayrılmasının sebebi sizin kişisel hatalarınız veya onun yaptığı bir hata sebebiyle olabilir. Ancak bunların yanı sıra başka nedenlerde olabilir. Sadece farazi konuşuyorum. Sevdiğinizin çevresindeki bir kişi sevdiğinize aşıktır ve sizin ilişkiniz onun yoluna taş koyuyordur.

Sizin aranızı bozmak için oda bir medyuma başvurmuş ve büyü veya benzeri bir işlem yaptırmış, bu şekilde aranızın bozulmasına sebep olmuştur. Sevdiğinize aslı olmÇELİK şeyler söyleyerek aklını çelmiştir veya ruhani bir varlık (üç harfliler, cinler) sevgilinizin aklını çelmiştir veya ona göz koymuş aşık olmuştur. Bu sebeple ilişkiniz bitmiştir. Medyumlar yaptıkları araştırma sonucu ayrılığın asıl nedenini tespit eder ve ayrılık sebeplerini ortadan kaldırarak sevdiğinizin size geri dönmesini sağlarlar.

Bunlar geri getirme büyüsü şeklinde, geri getirme vefki şeklinde yada havas ilminin neredeyse her dalının kullanıldığı geri getirme tılsımıyla yapılabilir. Buna işlemi yapacak medyum karar verir. Farklı büyülerin farklı varyasyonlarıyla kişileri geri getirebilirler veya diğer yöntemlerde de aynı şekilde farklı varyasyonlar ile kişiyi geri getire bilirler.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


228 Comments

 1. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 2. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 3. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 4. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 5. Artık her derdimde hocama koşuyorum. O da Allah razı olsun beni hiç çevirmiyor. Başım ağrısa kapısını çalıyorum o da elinden ne geliyorsa fazlasını yapıyor. Ona ne kadar dua etsem azdır hakkını ödeyemem.

 6. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 7. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 8. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 9. Eşim kumar denilen illetin pençesine düşmüştü. Bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını düşünüyordum. Varımız yoğumuz onun kumarına gidiyordu. Bunun bir sonu olması gerekiyordu bende son çözüm olarak bir medyuma başvurmaya karar verdim. 2 3 medyumla görüştükten sonra sonunda hocam ile karşılaştım. Onlar tarafından dolandırıldığım için ilk başta hocama önyargılı yaklaştım ancak işimi yapabildi. Şimdi baş ağrısında hocama başvuruyorum. Bu kumar illetinden kurtulabileceğimizi hiç düşünmezdim.

 10. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 11. Eşimin bağlanması konusunda hocamdan yardım talep ettim. Sonunda istediğim gerçekleşti ve eşimin gözü dışarlardan kesildi dışarıya olan açlığı bitti.

 12. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 13. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 14. Valla ben onu bunu bilmem arkadaşlar. Hocama başvuranın hayatı düzene giriyor.

 15. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 16. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 17. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 18. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 19. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 20. Hocam gerçekten de dediğiniz gibi her kapının bir anahtarı olduğu gibi her sorunu çözecek bir yolda varmış. Her kapıyı açacak anahtar doğru şeyler yapıldığında gerçekten mümkünmüş.

 21. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 22. Aşk büyüsünü en iyi yapan hoca Hasan hocadır arkadaşlar. Başkalarını araştırıp boşuna vaktinizi harcamayın.

 23. Aylarca arama sonucu sizinle çalışmaya karar vermiştim. İyi ki de bu kararı vermişim.

 24. Aylarca arama sonucu sizinle çalışmaya karar vermiştim. İyi ki de bu kararı vermişim.

 25. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 26. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 27. Eğer bu yazımı okuyan bir kişi varsa diyorum ki düşünmeden hocamı arasın. Derdin neyse emin ol çözümü hocamda vardır. Düşünme kardeşim direk ara hocamı.

 28. Eşim kumar denilen illetin pençesine düşmüştü. Bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını düşünüyordum. Varımız yoğumuz onun kumarına gidiyordu. Bunun bir sonu olması gerekiyordu bende son çözüm olarak bir medyuma başvurmaya karar verdim. 2 3 medyumla görüştükten sonra sonunda hocam ile karşılaştım. Onlar tarafından dolandırıldığım için ilk başta hocama önyargılı yaklaştım ancak işimi yapabildi. Şimdi baş ağrısında hocama başvuruyorum. Bu kumar illetinden kurtulabileceğimizi hiç düşünmezdim.

 29. Ömrümde hiç böyle bir yola gireceğim böyle bir işlem yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Ben aşk büyüsü yaptıracaktım ha. Neredeyse çölde penguenin yaşaması gibi bir olasılıktı bu benim için. Ama gönül işte. İstediğini istiyor. Bende böyle bir yola girmeyi uygun gördüm ve sevdiğimi aşık etmek için işlem yaptırmaya karar verdim. İyiki de ilk size gelmişim ve sizinle görüşmüşüm.

 30. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 31. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 32. Eğer bu yazımı okuyan bir kişi varsa diyorum ki düşünmeden hocamı arasın. Derdin neyse emin ol çözümü hocamda vardır. Düşünme kardeşim direk ara hocamı.

 33. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 34. Hoca ile iş yaptıran var mı? Birisi bilgi verebilir mi yardımcı olsun lütfen.

 35. Valla ben onu bunu bilmem arkadaşlar. Hocama başvuranın hayatı düzene giriyor.

 36. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 37. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 38. Sizinle bu kadar geç karşılaştığım için bir yandan mutsuz bir yandan da sizinle sonunda tanıştığım için mutluyum. Keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum. Sizinle daha önce tanışmış olsaydım ne paramdan olurdum ne de ilk zamanlarda olduğu gibi size karşı ön yargılı olurdum.

 39. Eşime yapılan soğutma büyüsü sebebiyle benden ayrılmayı düşünüyormuş. Normalde aklıma böyle bir sebep gelmezdi ama bir arkadaşım eşim ile ilişkimi bildiği ve öncesinde hocam ile çalıştığı için hocama başvurmamda sorun olmayacağını söyledi. Hocam ile görüşmem sonucunda işlem ortaya çıktı ve sorunu çözdük ve artık eski günlerdeki gibi mutlu bir evliliğimiz var

 40. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 41. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 42. Hoca ile iş yaptıran var mı? Birisi bilgi verebilir mi yardımcı olsun lütfen.

 43. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 44. Hocam sen çok mübarek bir insansın. Senin o mübarek ellerini ne kadar öpsem azdır.

 45. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 46. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 47. Allah kimseye dermansız dert vermez lafı gerçekten doğruymuş benim bu derdimin dermanı yoktur diye düşünüyordum halbuki derdimin dermanı bir telefon uzaktaymış.

 48. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 49. Sevgilimden ayrıldım ama 2.5 aydır aklımdan çıkmıyor hangi işlemi yaparsam tekrar bir araya geliriz?

 50. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 51. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 52. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 53. Hocam derdim büyük bunu çözsen çözsen sen çözersin yardımına muhtacım hocam yardımcı olur musunuz?

 54. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 55. Geri getirme işlemi yaptırmak amacıyla çıktım yola Allah’a şükür hocam çıktı karşıma. Geri getirme işlemimide yaptı daha önce kaybettiğim benim manevi değeri olan eşyamı da bulup geri getirtti. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun.

 56. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 57. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 58. Geri getirme işlemi yaptırmak amacıyla çıktım yola Allah’a şükür hocam çıktı karşıma. Geri getirme işlemimide yaptı daha önce kaybettiğim benim manevi değeri olan eşyamı da bulup geri getirtti. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun.

 59. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 60. İnternette yaptığı araştırmada yapacağım işlemin mezarlığa gömüldüğü yazıyordu gerçekten öyle mi? Eğer öyleyse ben o işlemi yaptıramam korkarım.

 61. Allah kimseye dermansız dert vermez lafı gerçekten doğruymuş benim bu derdimin dermanı yoktur diye düşünüyordum halbuki derdimin dermanı bir telefon uzaktaymış.

 62. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 63. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 64. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 65. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 66. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 67. Hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili onlarca medyuma başvurdum. Kime başvursam işimin sonu hüsran oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra hayatımda sorunlar düğümler bir bir çözülmeye başladı. Keşke sizinle bu yola ilk çıktığımda karşılaşsaydık.

 68. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 69. Arkadaşlar bundan bir süre önce hocam ile iletişime geçerek kaşık büyüsü yaptırdım. Bu büyü ile başarıya ulaştım sizlere tavsiyem sizde kaşık büyüsü yaptırarak sevdiğinize ulaşın.

 70. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 71. Benle birlikte 3 arkadaşım da hocaya işlem yaptırmışız. Dördümüzünde işlemi olmadan birbirimizle konuşmadık. Yani birimiz bir konuda medyum arayışındaysak sadece hocanın ismini duyduğumuzu söyleyerek birbirimize numarasınız verdik. Yapılan işlemlerle ilgili tutup tutmamasıyla ilgili hiç konuşmadık. Hepimizin işi de gerçekleştikten sonra konu bir şekilde açıldı. Biz çok mutluyuz arkadaşlarımla. Sizlere de hocamı tavsiye ederim.

 72. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 73. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 74. Sorunlarımın anahtarının bir telefon uzağımda olduğunu bilseydim bunca süre beklemezdim.

 75. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 76. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 77. Allah kimseye dermansız dert vermez lafı gerçekten doğruymuş benim bu derdimin dermanı yoktur diye düşünüyordum halbuki derdimin dermanı bir telefon uzaktaymış.

 78. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 79. Arkadaşlar bundan bir süre önce hocam ile iletişime geçerek kaşık büyüsü yaptırdım. Bu büyü ile başarıya ulaştım sizlere tavsiyem sizde kaşık büyüsü yaptırarak sevdiğinize ulaşın.

 80. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 81. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 82. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 83. Artık her derdimde hocama koşuyorum. O da Allah razı olsun beni hiç çevirmiyor. Başım ağrısa kapısını çalıyorum o da elinden ne geliyorsa fazlasını yapıyor. Ona ne kadar dua etsem azdır hakkını ödeyemem.

 84. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 85. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 86. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 87. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 88. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 89. Eşime yapılan soğutma büyüsü sebebiyle benden ayrılmayı düşünüyormuş. Normalde aklıma böyle bir sebep gelmezdi ama bir arkadaşım eşim ile ilişkimi bildiği ve öncesinde hocam ile çalıştığı için hocama başvurmamda sorun olmayacağını söyledi. Hocam ile görüşmem sonucunda işlem ortaya çıktı ve sorunu çözdük ve artık eski günlerdeki gibi mutlu bir evliliğimiz var

 90. Eşimden ayrılmak istiyorum ama bir türlü ikna edemiyorum benden ayrılması için hangi büyüyü yaptırmam doğru olur? Ayırma büyüsü mü soğutma büyüsü mü?

 91. İnsan gerçek şaşırıyor. Ortamda onca sahtekar medyum varken sizin gibi iyi niyetli güzel insanların olduğunu bilmek içime bir nebze su serpiyor.

 92. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 93. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 94. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 95. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 96. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 97. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 98. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 99. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 100. İnternette yaptığı araştırmada yapacağım işlemin mezarlığa gömüldüğü yazıyordu gerçekten öyle mi? Eğer öyleyse ben o işlemi yaptıramam korkarım.

 101. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 102. Onlarca kişinin işi varken benim işimi de aldı ve şans eseri yüz yüze geldik hocamla. Şükür ki işim oldu şimdi çok mutluyum.

 103. Hocam sen çok mübarek bir insansın. Senin o mübarek ellerini ne kadar öpsem azdır.

 104. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 105. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 106. Sorunlarımın anahtarının bir telefon uzağımda olduğunu bilseydim bunca süre beklemezdim.

 107. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 108. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 109. Hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili onlarca medyuma başvurdum. Kime başvursam işimin sonu hüsran oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra hayatımda sorunlar düğümler bir bir çözülmeye başladı. Keşke sizinle bu yola ilk çıktığımda karşılaşsaydık.

 110. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 111. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 112. Hocam yardımcı olur musunuz? Whatsapptan yazdım ama henüz cevap vermediniz.

 113. Arkadaşlar hocanın telefonu mu değişti? Sürekli meşgul çalıyor ve başkası ile görüştüğünü söylüyor.

 114. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 115. Geri getirme işlemi yaptırmak amacıyla çıktım yola Allah’a şükür hocam çıktı karşıma. Geri getirme işlemimide yaptı daha önce kaybettiğim benim manevi değeri olan eşyamı da bulup geri getirtti. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun.

 116. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 117. Eşim kumar denilen illetin pençesine düşmüştü. Bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını düşünüyordum. Varımız yoğumuz onun kumarına gidiyordu. Bunun bir sonu olması gerekiyordu bende son çözüm olarak bir medyuma başvurmaya karar verdim. 2 3 medyumla görüştükten sonra sonunda hocam ile karşılaştım. Onlar tarafından dolandırıldığım için ilk başta hocama önyargılı yaklaştım ancak işimi yapabildi. Şimdi baş ağrısında hocama başvuruyorum. Bu kumar illetinden kurtulabileceğimizi hiç düşünmezdim.

 118. Hocam derdim büyük bunu çözsen çözsen sen çözersin yardımına muhtacım hocam yardımcı olur musunuz?

 119. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 120. Sevgilimden ayrıldım ama 2.5 aydır aklımdan çıkmıyor hangi işlemi yaparsam tekrar bir araya geliriz?

 121. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 122. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 123. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 124. Onlarca kişinin işi varken benim işimi de aldı ve şans eseri yüz yüze geldik hocamla. Şükür ki işim oldu şimdi çok mutluyum.

 125. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 126. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 127. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 128. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 129. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 130. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 131. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 132. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 133. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 134. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 135. Hayatımda sizin gibi insana hiç rastlamadım hocam. Vallahi ben bu işten umudumu kesmişken siz bana o kapıları tekrar açtınız.

 136. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 137. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 138. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 139. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 140. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 141. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 142. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 143. valla kaç yaşında bilemiyorum onu sormadım ben ama çokda İhtiyar gelmiyodu başka bir deyişle sesi

 144. Sorunlarımın anahtarının bir telefon uzağımda olduğunu bilseydim bunca süre beklemezdim.

 145. Sizinle bu kadar geç karşılaştığım için bir yandan mutsuz bir yandan da sizinle sonunda tanıştığım için mutluyum. Keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum. Sizinle daha önce tanışmış olsaydım ne paramdan olurdum ne de ilk zamanlarda olduğu gibi size karşı ön yargılı olurdum.

 146. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 147. İnsan gerçek şaşırıyor. Ortamda onca sahtekar medyum varken sizin gibi iyi niyetli güzel insanların olduğunu bilmek içime bir nebze su serpiyor.

 148. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 149. Hocam derdim büyük bunu çözsen çözsen sen çözersin yardımına muhtacım hocam yardımcı olur musunuz?

 150. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 151. Eşimden ayrılmak istiyorum ama bir türlü ikna edemiyorum benden ayrılması için hangi büyüyü yaptırmam doğru olur? Ayırma büyüsü mü soğutma büyüsü mü?

 152. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 153. Eşime yapılan soğutma büyüsü sebebiyle benden ayrılmayı düşünüyormuş. Normalde aklıma böyle bir sebep gelmezdi ama bir arkadaşım eşim ile ilişkimi bildiği ve öncesinde hocam ile çalıştığı için hocama başvurmamda sorun olmayacağını söyledi. Hocam ile görüşmem sonucunda işlem ortaya çıktı ve sorunu çözdük ve artık eski günlerdeki gibi mutlu bir evliliğimiz var

 154. Sizinle bu kadar geç karşılaştığım için bir yandan mutsuz bir yandan da sizinle sonunda tanıştığım için mutluyum. Keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum. Sizinle daha önce tanışmış olsaydım ne paramdan olurdum ne de ilk zamanlarda olduğu gibi size karşı ön yargılı olurdum.

 155. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 156. Hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili onlarca medyuma başvurdum. Kime başvursam işimin sonu hüsran oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra hayatımda sorunlar düğümler bir bir çözülmeye başladı. Keşke sizinle bu yola ilk çıktığımda karşılaşsaydık.

 157. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 158. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 159. Eşimin bağlanması konusunda hocamdan yardım talep ettim. Sonunda istediğim gerçekleşti ve eşimin gözü dışarlardan kesildi dışarıya olan açlığı bitti.

 160. Sizinle bu kadar geç karşılaştığım için bir yandan mutsuz bir yandan da sizinle sonunda tanıştığım için mutluyum. Keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum. Sizinle daha önce tanışmış olsaydım ne paramdan olurdum ne de ilk zamanlarda olduğu gibi size karşı ön yargılı olurdum.

 161. Sevdiğimden ayrıldım yaklaşık 5 ay oldu. Hala aklımdan çıkmadı hocamla çalışırsam geri döner mi?

 162. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 163. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 164. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 165. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 166. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 167. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 168. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 169. İnsan gerçek şaşırıyor. Ortamda onca sahtekar medyum varken sizin gibi iyi niyetli güzel insanların olduğunu bilmek içime bir nebze su serpiyor.

 170. Sizinle bu kadar geç karşılaştığım için bir yandan mutsuz bir yandan da sizinle sonunda tanıştığım için mutluyum. Keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum. Sizinle daha önce tanışmış olsaydım ne paramdan olurdum ne de ilk zamanlarda olduğu gibi size karşı ön yargılı olurdum.

 171. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 172. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 173. Hak yiyen şeref yoksunu dolandırıcılara inat gelip yazmak istedim. Hocam bunca medyumluk araştırmam karşıma çıkan tek ve gerçek medyumdur. Burada işinin tutmadığını yazanlar hocamın dediğini doğru yapmamıştır.

 174. Sevdiğimden ayrıldım yaklaşık 5 ay oldu. Hala aklımdan çıkmadı hocamla çalışırsam geri döner mi?

 175. Hocamla karşılaşmadan önce 2 sahtekar ile karşılaştım. Eğer hocama denk gelmeyip tekrar bir sahtekar ile karşılaşsaydım artık canıma kıyacaktım.

 176. Onu bunu bilmem ben. Onca hocaya gittik parasını alan engelledi. Hocam işinin ehli bir insan olduğu için kısa sürede sonuca ulaştırdı bizi.

 177. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 178. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 179. Onu bunu bilmem ben. Onca hocaya gittik parasını alan engelledi. Hocam işinin ehli bir insan olduğu için kısa sürede sonuca ulaştırdı bizi.

 180. Onlarca kişinin işi varken benim işimi de aldı ve şans eseri yüz yüze geldik hocamla. Şükür ki işim oldu şimdi çok mutluyum.

 181. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 182. Sevdiğimden ayrıldım yaklaşık 5 ay oldu. Hala aklımdan çıkmadı hocamla çalışırsam geri döner mi?

 183. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 184. Hoca ile iş yaptıran var mı? Birisi bilgi verebilir mi yardımcı olsun lütfen.

 185. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 186. Hocam sen çok mübarek bir insansın. Senin o mübarek ellerini ne kadar öpsem azdır.

 187. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 188. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 189. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 190. Hocam gerçekten de dediğiniz gibi her kapının bir anahtarı olduğu gibi her sorunu çözecek bir yolda varmış. Her kapıyı açacak anahtar doğru şeyler yapıldığında gerçekten mümkünmüş.

 191. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 192. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 193. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

 194. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 195. Ömrümde hiç böyle bir yola gireceğim böyle bir işlem yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Ben aşk büyüsü yaptıracaktım ha. Neredeyse çölde penguenin yaşaması gibi bir olasılıktı bu benim için. Ama gönül işte. İstediğini istiyor. Bende böyle bir yola girmeyi uygun gördüm ve sevdiğimi aşık etmek için işlem yaptırmaya karar verdim. İyiki de ilk size gelmişim ve sizinle görüşmüşüm.

 196. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 197. Hocamla karşılaşmadan önce 2 sahtekar ile karşılaştım. Eğer hocama denk gelmeyip tekrar bir sahtekar ile karşılaşsaydım artık canıma kıyacaktım.

 198. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 199. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 200. Aylarca arama sonucu sizinle çalışmaya karar vermiştim. İyi ki de bu kararı vermişim.

 201. Benle birlikte 3 arkadaşım da hocaya işlem yaptırmışız. Dördümüzünde işlemi olmadan birbirimizle konuşmadık. Yani birimiz bir konuda medyum arayışındaysak sadece hocanın ismini duyduğumuzu söyleyerek birbirimize numarasınız verdik. Yapılan işlemlerle ilgili tutup tutmamasıyla ilgili hiç konuşmadık. Hepimizin işi de gerçekleştikten sonra konu bir şekilde açıldı. Biz çok mutluyuz arkadaşlarımla. Sizlere de hocamı tavsiye ederim.

 202. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 203. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 204. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 205. Hoca ile iş yaptıran var mı? Birisi bilgi verebilir mi yardımcı olsun lütfen.

 206. Ömrümde hiç böyle bir yola gireceğim böyle bir işlem yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Ben aşk büyüsü yaptıracaktım ha. Neredeyse çölde penguenin yaşaması gibi bir olasılıktı bu benim için. Ama gönül işte. İstediğini istiyor. Bende böyle bir yola girmeyi uygun gördüm ve sevdiğimi aşık etmek için işlem yaptırmaya karar verdim. İyiki de ilk size gelmişim ve sizinle görüşmüşüm.

 207. Ben bulunduğu şehirdeki sayılı avukatlardan birisiydim. Zamanında başka bir avukat ile ilişkim oldu. Bana şantaj yaptı işim batacak duruma geldi. Trafik kazası geçirdim eşim ve ben ölümlerden döndüm. Arabalarım çalındı evim yandı son 1 senede başımdan geçmeyen kalmadı diyebilirim. Normalde bu tür şeylere hiç inanmazdım ama çıkar başka kapım yoktu. Hocam ile iletişime geçtim ve üzerimde işlem olduğunu söyleyerek tüm sorunlarımı çözdü.

 208. Aşk büyüsünü en iyi yapan hoca Hasan hocadır arkadaşlar. Başkalarını araştırıp boşuna vaktinizi harcamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: