GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu yazımda siz değerli okurlarıma bahsedeceğim konu geri getirme büyüsü olacak ilk olarak geri getirme büyüsü nedir anlatarak kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Geri getirme büyüsü nedir, ne için kullanılır?

Geri getirme büyüsü aşk büyüleri içerisinde bir sınıfıdır diyebiliriz. Bu büyü yardımıyla kişilerin ilişkilerine dair tüm problemleri çözülür ve kişi bu problemin nasıl çözülme ulaşmasını diliyorsa o şekilde çözümlenmesiniz sağlar. Diğer tüm büyüleri bu büyü ile karşılaştırırsak yapımı en zor büyüler arasında üst sıralarda yer alacaktır. Yapımının zorluğu bir yana bırakıldığında çok fazla bilgi ve ilim gerektiren bir büyüdür. Bu büyüyü sıradan insanlar yapamaz. Geri getirme büyüsü yapan hocalar yardımı etmeli ve o şekilde yapılmalıdır. Zaten büyü ile arası olmayanların kesinlikle büyüye kalkışmaması lazım orası ayrı bir mevzuu.Dünya tüm insanlık için imtihan merkezidir hepimiz imtihana tabi tutulur ve cennet için çaba gösteririz. Her insan farklı olduğu için her insanın yaşadığı sıkıntı da farklıdır (Temel olarak aynı sıkıntılar olabilir ancak yaşanmışlıklar yüzden gene de farklı sıkıntılardır diyebiliriz). İnsanların bu imtihanlar ile başa çıkma şekli kişiden kişiye değişir ancak bazen sorunlarımız için tefekkür eder Allah’a sığınır, bazen unutur, görmezden geliriz.

Yaşadığımız sıkıntılara nasıl cevap vermeliyiz?

Yaşanılan her sıkıntıya karşı her insan farklı cevap verse bile bazı sıkıntılar vardır ki o sıkıntılara verilebilecek cevap yoktur varsa bile sınırlıdır yapabilecekleri. Bu tür sıkıntılara örnek verecek olursak en barizi gönül ilişkileri ile ilgisi olan sıkıntılardır. Böyle sıkıntı yaşayan kişilerin yapabileceği bir şey yoktur sonuç olarak sevdiğinizin yakasına yapışıp beni seveceksin, bana geri döneceksin diyemezsiniz. Bu sebeple ilişkiler konusundan sıkıntı yaşayanların yapabileceği bir şey yoktur. Sevdiğiniz kişi sizin ona beslediğiniz duyguları size karşı beslemiyor olabilir siz bu durumu değiştirmek için o kişinin çevresini kullanabilirsiniz ancak bazen hatta çoğu zaman o kişiler bile size yardım edemeyebilir. Bu sıkıntılarla cebelleşen kişi ne yaparsa yapsın boşa çıktığı için geri getirme büyüsü yapan hocalara başvurmayı düşünür. İnternet üzerinden bulacağı ve denk geleceği medyumların kendisini dolandırarak parasını alacağını düşündüğü için kendisi bu büyüyü yapabileceğine inanarak geri getirme büyüsü nasıl yapılır gibi aramalar ile interneti altüst eder. İnternette denk geleceğiniz bilgilerin %90’ının yanlış %10’unun eksik olduğunu unutmayın. Bu büyüyü yapmak isteyen kişilerin doğru işlemi bulması epey zordur. Doğru büyü bulunsa dahi kişiye göre büyünün yapımı farklılık göstermektedir. Kişiler bu konuda deneyimli değilse bu farklılıkları düzenleyemez ve kendisine sorun oluşturur.

Geri getirme büyüsü yapma konusunda kime güvenilmeli?

Bu konuda lafı çok uzatmadan konuşup kısa keseceğim. Biliyorum ki tüm medyumlar mesleği bilmeyen kişiler tarafından aynı kefeye konuyor ve Medyum eşittir dolandırıcı diye düşünülüyor. Ne yazık ki dolandırıcıların medyumluğa dadanması sebebiyle medyumluk mesleği ağza sakız edilmiş durumda. Gerçek medyumlarla sahte medyumları ayırmak ise insanlar için oldukça zorlayıcı bir hal almaya başladı. İnternet yorumları okuyarak insanlar düzgün ve gerçek bir medyum seçtiklerini düşünüyorlar. Olay bittikten sonra pişman oluyorlar ama artık olan olmuş oluyor. Bende siz değerli kardeşlerimin bu tuzağa düşmemesi için internet yorumlarına güvenmemenizi tavsiye edeceğim. Çünkü medyum yorumlarının yer aldığı o siteler düzenbaz medyumlar tarafından kendi pazar paylarını arttırmak adına ve diğer tüm medyumları karalamak için kullanılıyor. Güvenmeniz gereken medyumlar konusunda sizlere tavsiyem ise sertifika sahibi ve para iadesi yapan medyumlara güvenmeniz yönünde olacak.

#büyü#büyüsü#geri getirme büyüsü#geri getirme büyüsü nasıl yapılır#geri getirme büyüsü yapan hocalar#medyum

Benzer Yazılar

Yorumlar
Serkan Çelik

hocam büyü yaptırılabilir mi

Cemal Akçayır

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

Sevda Kalıpcı

yıldızname bakıyor musunuz

Edip Güvenç Aktan

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

Anıl Yağcızeybek

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Mehmet Hazbin Kılbacak

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Yurdagül Kansu

hocam geri getirme işlemi yapıyor musunuz

Özge Akkoyunlu

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

Hakan Gürsoy

medyumlar Ermeni büyüsü yapabilir mi

Nazım Utlu

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Süleyman Özdemir

hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

Ersen Yakışan

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Özkan Tunç

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Mustafa Eskimez

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Ahmet Usta Güç

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

İlyas Sulhan

canbar büyüsü yapıyor musunuz

Yusuf Yıldız

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Tuğba Kurtpınar

hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz

Özlem Kutluyurdu

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Hacı Ömer Üçer

hocam Ermeni büyüsü yapıyor musunuz

Alper Karadurak

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

phone