Gerçek medyum özellikleri

İnternette çok fazla dolandırıcı olması nedeniyle siz kardeşlerimiz büyük sıkıntılar çekiyorsunuz. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime gerçek medyumlar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İnternette bunca dolandırıcının olması ve ben medyumum diye dolanması beni çok üzen bir durum. Bu şaklabanlar sebebiyle bizim ve yaptığımız işin de itibarı batıyor. Bu insanlardan nasıl uzak durabilirsiniz. Gerçek medyumlar kimlerdir, gerçek medyum nasıl tanınır, nasıl gerçek medyum bulunur bunları sizlere anlatarak dürüst medyum seçimi yapmanızda rehberlik etmeye çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum ancak öncesinde medyum kime denir ve medyumlar ne yapar sizlere bunu anlatmak istiyorum.

Medyum nedir?

Hayatı boyunca sıkıntı yaşamış ve bu sıkıntılara kendileri tamamen dahil olarak müdahale edememiş, farklı bir kişinin inisiyatifine kalmış sorunları çözüme ulaştıran, bu sıkıntıların çözümü içinse doğaüstü araçlar kullanan kişiler medyum olarak bilinmektedir. Genelde bu sorunlar aşık etmek, geri getirmek, bağlamak, terfi almak gibi sorunlar olsa da sadece bu alanlarda işlemler yapmazlar. Bu alanlar dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek neredeyse her konuda medyumlar sizlere yardımcı olabilirler.

Gerçek medyumlar kimlerdir?

İsmi en çok bilinen ve birçok kişi tarafından sevilen, aynı anda birçok şehirde çıkabilen insanlara yardım edip hayır duası alan kişilerdir. Gerçek medyumlar Medyum İsmail Aktaş gibi ruhsatlı ve vergi levhalıdır. Size güven verebilen, vergi levhası ve ruhsatı olan, referansları olan medyumlara güvenebilirsiniz. Bu söylediğim özellikleri taşıyorsa bile bir kişiye eğer güvenmiyorsanız o kişiyle işleme yaptırmayın.

Gerçek medyum nasıl tanınır?

Gerçek medyum, güvenilir medyum, dürüst medyum bulmak günümüz şartlarında çok zor olduğunun farkındayım bu kişiler şöyle diyorsa böyle diyorsa seçin diyemem. Çünkü gerçek medyumlar diyebileceğimiz kişilerin belirli bir tanınabilirlik şekli yoktur. Ancak gerçek olmayan medyumları nasıl tanıyacağınızı onlardan nasıl uzak durmanız gerektiğini sizlere anlatarak sahte medyumlardan uzak durmanızı sağlayabilirim.Sahte medyumlar olarak tanımlayacağım bu kişiler genelde bir şehrin veya bölgenin ismi ile kendilerini tanıtırlar seslenirler ancak kendi sitelerinin ismini böyle yaparlar diğer medyumlar gibi kendi isimlerini vermezler. Örneğin medyum Almanya, medyum Amerika, medyum İsveç gibi kendilerine seslenirler gerçek isimlerini sayfalarında kullanmazlar. Veya medyumların kullandıkları ilimler ile kendilerine seslenirler. Vefk medyum, Havas medyum gibi. Bu tür sayfalardan ve kişilerden uzak durmanızda fayda vardır.

Nasıl gerçek medyum bulunur?

Gerçek ve güvenilir dürüst medyum bulmak için bu kişilerin sayfalarını ziyaret ederek hakkında yazılanlara bakabilirsiniz. Sonrasında internet üzerinden işlem yaptıracağınız medyumların hakkında farklı sayfalardaki yorumlara bakabilirsiniz. Ancak bu sayfaların hepsi tamamen gerçek bilgilerle doludur diyemeyiz. Büyü yapan hocalardan kimisini öven kimisini yeren sayfalarla dolu internet. Çünkü kimi sahtekâr medyumlar sahte yorum sayfaları oluşturarak gerçek olsun olmasın medyumlara yalan atarak karalama kampanyası yapmaya çalışırlar.