Birine Büyü Yapmak

Elde etmeyi dilediğiniz bir şahsa yapacağınız hiçbir şey kalmadıysa aşık etme büyüsü tam da aranılan şey olabilir. Oldukça tesirli bir şekilde kişilerin istediğine ulaşmasını sağlayan bu büyüler birbirlerinden değişik yöntemler ile uygulanabilmektedir. Bu yöntemler tabi ki kişiye özeldir ve herkes için uygulanabilecek yöntem farklılık gösterir. Önemli olan aşık etme büyüsü yapan hocalar ile iletişim geçerek doğru işlemi tespit etmektir. Bazı şahıslar bu işe kendileri kalkışmaktadır. Sırf bu sebepten ötürü bu kişiler öğrenmeden ve eksik şekilde yaptığı için istedikleri neticeleri alamazlar. Tam tersine başlarına sorun açarlar. Sonrasında bunu temizlemek için gene medyumlara ihtiyaç duyarlar.Aşık etmek için kullanılan büyülerden bazıları mum büyüsü, 41 dikiş büyüsü, kaşık büyüsü, düğüm büyüsüdür. Hangi büyünün hangi varyasyonunun kullanılacağına medyumlar yaptıkları bakım sonucu karar verirler.

Kırmızı Mum ile Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü yapan medyumlar ilk olarak kendisi için bir yol belirlemelidir. Mesela mumun ne kokusunda olacağı, ipinin neden yapılacağı, ipin ne renk olacağı, mumun ne renk olacağı gibi şeyleri belirler. Sonrasında bu mumun içeriğindeki yağ için hangi hayvan kullanılacağını, bu hayvanın hangi organı ile ne yapılacağını belirler. Duruma göre büyünün yapılacağı kişilerin ismi muma yazılır duruma göre anne ismi yazılır bazı durumlarda farklı bilgiler yazılır. Bu şekilde büyü için bir yol haritası çizilir. Bundan sonrasında ise okumalar ve çevirmeler başlar. Büyüyü yapan kişi kimi zaman mumu yakarak bu okumaları yapar kimi zaman her duayı okuyuşunda mumu bıçakla keser kimi zaman okumalar günler sürdüğü için bitmiş mumdan yeniden mum yapar. Bunlar aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından belirlenen ve değişiklik gösteren etmenlerdir.

Kırk Bir Dikiş Büyüsü ile Aşık Etme Büyüsü

Bu da gene aşık etme büyüsü yapan hocalar tarafından belirlenen çerçevelerde değişikliğe uğramaktadır. Ben sizlere rastgele bir versiyonunun yapılışını kabaca anlatmaya çalışacağım. İlk olarak bir pamuk ipliği bulmanız gerekmektedir. 45 Santim uzunluğunda olması yeterlidir. İpliğine bir düğüm yaptıktan sonra çok sıkmadan dudağa yakınlaştırmanız ve bir Fatiha suresi okumanız gerekmektedir Daha sonra 11 defa art arda sevdiğiniz bireyin adını mırıldanarak “O ismin kalbini kendime bağladım” sözünü demelisiniz. Bilinçsiz ve kusursuz yapmanız durumunda net netice verme olasılığı gerektiğince yüksek bir büyü çeşididir.Bu büyüler evde yapılan kolay büyüler sınıfında gibi gözükebilir fakat ne kadar kolay gözükse de mutlaka uzman bir medyumdan yardım istemek gerekir. Büyüler ilim gerektiren konulardır. Kesinlikle basit değildir. Başından sonuna kadar büyük tecrübe gerektiren uygulamalardır. Evde yapılan kolay büyüler olarak aratma yaptığınızda karşınıza birçok büyü çeşidi çıkabilir fakat asla kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız.