AŞK BÜYÜSÜ?

Bugün değinip bilgi vermeye çalışacağım konu aşk büyüsü evde yapımı ile ilgili olacak ancak bu konuya değinmeden önce aşk büyüsü nedir kısaca anlatarak siz değerli din kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. Her neyse lafı daha fazla uzatmadan konuya hafiften girelim.

Aşk büyüsü nedir?

Aşk büyüsü yapan hocalar kişilerin gönül ilişkilerini düzene sokmaya dair her türlü şeyi yapabilmektedir. (Aşık etmek, bağlamak, soğutmak, ayrılmak gibi birçok örnek verebiliriz) Aşk büyüsü de bu sebepler için kullanılan bir büyü çeşididir. İsmi aşk büyüsü olsa dahi aşk dışında gönül ilişkilerini düzenlemeye dair birçok konuya değinmekte ve sıkıntı yaşayan birçok insana yol gösterici olarak gönül ilişkileri konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor, sıkıntılı ve üst düzey ilim gerektiren bir işlem olduğundan sıradan her insan yapamaz bu yüzden hocalar tarafından yapılmaktadır. Tamda bu sebepten ötürü aşk büyüsü evde yapımı gibi aramalara girişmek akıl karı değildir bunun yerine güveneceğiniz bir medyuma başvurmak daha kolay ve garantili olacaktır. Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum.İnsanlar olarak ömrümüzün her anının bize bir imtihan olduğunu ve sınandığımızı unutmamamız gerek. Bazen gönül ilişkileri ile imtihan edilen insanlar bu duruma farklı şekilde cevaplar verirler. Aşk büyüsü yaptırmakta bu duruma verilen bir tepkidir. Ancak aşk büyüsüne başvuran kişiler internette bulacağı medyumların kendisini dolandırıp dolandırmayacağına güvenemez çünkü ortalık şu an sahtekâr ve dolandırıcı medyumlarla dolu durumda sizlere de hak veriyorum. Bu sebeple medyumlara güvenemeyen kişiler aşk büyüsü evde yapımı için araştırma yapmaya girişirler.

Aşk büyüsü evde yapım tarifini arayan kişilerin dikkatine

Böyle bir arayışa girdiyseniz bilmeniz gereken bir şey var ki o da girdiğiniz kaynaklarda yer alan bilgilerin %70’inin yanlış olduğu geri kalan %25’lik kısımda yer alan bilginin eksik olduğudur. Geri kalan %5 işe muallakta kalınması gereken şeylerle doludur yani kendisi bu işlemi yapmak isteyenlerin işlemi bulması oldukça zordur. Daha ona varmadan zaten belirtmek gerek ki kişiden kişiye göre büyünün yapılış şekli farklılık gösterir. Çünkü kişilerin bir kişi ile bir kişi arasında dağlar kadar fark bulunmakta. Bir kişi diğerinin kopyası gibi olmadığı için her işlem bir diğerine yapılandan daha farklı yapılmaktadır. Yani kişiden kişiye büyünün içeriği değişir. Büyü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmek şarttır. (Bir büyüyü düzgün ve olması gerektiği gibi yapabilmek için o büyüyü birkaç farklı kişi üzerinden birkaç kez yapmış olmanız gerekir.) Ancak günümüzde medyum bulmakta medyumlara güvenmekte birçok insan için oldukça zordur. İşte bende bu sebepten sizlere hangi medyumlara güvenebileceğiniz konusunda tüyo vermeye çalışacağım.

Aşk büyüsü yapma konusunda kime güvenilmeli?

Sizlerin güvenini gerçekten hak eden aşk büyüsü yapan medyumlar yaptıkları işlem tutmadığında para iadesi yapan medyumlar olacaktır. Çünkü işlemine güvenmiyor olsa veya sizlerden para koparmak niyetinde olsalar böyle bir şey demezler. Bir diğer tüyom ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumlara güvenmeniz yönünde olacak. Dikkat etmeniz gereken diğer husus ise farklı internet sitelerinde yer alan internet yorumlarıdır. Bu yorumların birçoğunda gerçeklik payı yoktur. Çünkü kendini medyum olarak tanıtan sahtekârlar kendi Pazar paylarını arttırmak için her türlü pisliği yapmakta ve iyisi kötüsü demeden herkese çamur atmakta herkesi kötülemektedirler. Kendi açtıkları medyum tavsiye siteleri ile aşk büyüsü yapan medyumlar içerisinde gerçek sahte demeden hepsini kötüleyip kendilerini yüceltmektedirler. Bu yüzden internet yorumlarına aldırış etmemeniz, inanacağınız sitelerinde gerçekten güvenilir olması sizin için en doğrusu olacaktır.