EVDE AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

AŞK BÜYÜSÜ?

Bugün değinip bilgi vermeye çalışacağım konu aşk büyüsü evde yapımı ile ilgili olacak ancak bu konuya değinmeden önce aşk büyüsü nedir kısaca anlatarak siz değerli din kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. Her neyse lafı daha fazla uzatmadan konuya hafiften girelim.

Aşk büyüsü nedir?

Aşk büyüsü yapan hocalar kişilerin gönül ilişkilerini düzene sokmaya dair her türlü şeyi yapabilmektedir. (Aşık etmek, bağlamak, soğutmak, ayrılmak gibi birçok örnek verebiliriz) Aşk büyüsü de bu sebepler için kullanılan bir büyü çeşididir. İsmi aşk büyüsü olsa dahi aşk dışında gönül ilişkilerini düzenlemeye dair birçok konuya değinmekte ve sıkıntı yaşayan birçok insana yol gösterici olarak gönül ilişkileri konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor, sıkıntılı ve üst düzey ilim gerektiren bir işlem olduğundan sıradan her insan yapamaz bu yüzden hocalar tarafından yapılmaktadır. Tamda bu sebepten ötürü aşk büyüsü evde yapımı gibi aramalara girişmek akıl karı değildir bunun yerine güveneceğiniz bir medyuma başvurmak daha kolay ve garantili olacaktır. Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum.İnsanlar olarak ömrümüzün her anının bize bir imtihan olduğunu ve sınandığımızı unutmamamız gerek. Bazen gönül ilişkileri ile imtihan edilen insanlar bu duruma farklı şekilde cevaplar verirler. Aşk büyüsü yaptırmakta bu duruma verilen bir tepkidir. Ancak aşk büyüsüne başvuran kişiler internette bulacağı medyumların kendisini dolandırıp dolandırmayacağına güvenemez çünkü ortalık şu an sahtekâr ve dolandırıcı medyumlarla dolu durumda sizlere de hak veriyorum. Bu sebeple medyumlara güvenemeyen kişiler aşk büyüsü evde yapımı için araştırma yapmaya girişirler.

Aşk büyüsü evde yapım tarifini arayan kişilerin dikkatine

Böyle bir arayışa girdiyseniz bilmeniz gereken bir şey var ki o da girdiğiniz kaynaklarda yer alan bilgilerin %70’inin yanlış olduğu geri kalan %25’lik kısımda yer alan bilginin eksik olduğudur. Geri kalan %5 işe muallakta kalınması gereken şeylerle doludur yani kendisi bu işlemi yapmak isteyenlerin işlemi bulması oldukça zordur. Daha ona varmadan zaten belirtmek gerek ki kişiden kişiye göre büyünün yapılış şekli farklılık gösterir. Çünkü kişilerin bir kişi ile bir kişi arasında dağlar kadar fark bulunmakta. Bir kişi diğerinin kopyası gibi olmadığı için her işlem bir diğerine yapılandan daha farklı yapılmaktadır. Yani kişiden kişiye büyünün içeriği değişir. Büyü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmek şarttır. (Bir büyüyü düzgün ve olması gerektiği gibi yapabilmek için o büyüyü birkaç farklı kişi üzerinden birkaç kez yapmış olmanız gerekir.) Ancak günümüzde medyum bulmakta medyumlara güvenmekte birçok insan için oldukça zordur. İşte bende bu sebepten sizlere hangi medyumlara güvenebileceğiniz konusunda tüyo vermeye çalışacağım.

Aşk büyüsü yapma konusunda kime güvenilmeli?

Sizlerin güvenini gerçekten hak eden aşk büyüsü yapan medyumlar yaptıkları işlem tutmadığında para iadesi yapan medyumlar olacaktır. Çünkü işlemine güvenmiyor olsa veya sizlerden para koparmak niyetinde olsalar böyle bir şey demezler. Bir diğer tüyom ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumlara güvenmeniz yönünde olacak. Dikkat etmeniz gereken diğer husus ise farklı internet sitelerinde yer alan internet yorumlarıdır. Bu yorumların birçoğunda gerçeklik payı yoktur. Çünkü kendini medyum olarak tanıtan sahtekârlar kendi Pazar paylarını arttırmak için her türlü pisliği yapmakta ve iyisi kötüsü demeden herkese çamur atmakta herkesi kötülemektedirler. Kendi açtıkları medyum tavsiye siteleri ile aşk büyüsü yapan medyumlar içerisinde gerçek sahte demeden hepsini kötüleyip kendilerini yüceltmektedirler. Bu yüzden internet yorumlarına aldırış etmemeniz, inanacağınız sitelerinde gerçekten güvenilir olması sizin için en doğrusu olacaktır.

#aşk büyüsü#aşk büyüsü evde yapımı#aşk büyüsü yapan hocalar#aşk büyüsü yapan medyumlar#büyüler#büyüsü

Benzer Yazılar

Yorumlar
Mürselin Erdem

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

Ayşegül Atcı

canbar büyüsü evde yapılır mı

Velat Kıran

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

Yaşar Gökhan Kılbacak

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Mehmet Fatih Bacaksız

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Serkan Büber

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Zeynep Ayhan

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

Harun Öztürk

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

Deniz Dikoğlu

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Mesut Güveren

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Mehmet Emrah Pazır

hocam kitap açıyor musunuz

Mustafa Durman

yıldızname bakıyor musunuz

Adil Adıgüzel

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Fatih Özdemir

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Hatice Baran

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

Nurdan Altın

hocam evde Ermeni büyüsü yapabilir miyim

Seda Bozarslan

hocam evlilik büyüsü yapıyor musunuz

Yaşar Barbaros Özkan

hocam büyü yaptırılabilir mi

Engin Demir

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Nuray Özkan

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Gökhan Kansu

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Serpil Kubat

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Uğur Çipe

yıldızname büyümüdür

Hilayda Özüdoğru

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Hamza Elik

hocam Ermeni büyüsü için neler gerekli

Ömer Toptaş

hocam soğutma büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Enver Yücel

hocam Ermeni büyüsü yapabilir misiniz

Berk Ersoy

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Ahmet Emre Sarıkaya

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Ümit Saka

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Yunus Emre Gerdan

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Ümit Kocabaş

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

Gülsen Eşkazan

hocam yıldıznamede aşk evlilik rızık bereket bu tarz işlemlerinin sonucu öğrenilebilir mi

Seda Özdemir Akdur

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Musa Duruk

hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

İsmail Mönür

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Tayfun Erdoğan

hocam evlilik büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Mustafa Ercan

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Serpil Dadalı

hocam Ermeni büyüsü yapıyor musunuz

Osman Çetinkor

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

phone