EN İYİ CİNCİ HOCALAR

İnsan oğlu dünyaya Allah tarafından sınanmak için gönderilmiştir. Her insan sıkıntılarla karşılaşır bu karşılaştığı sıkıntılar onun imtihanıdır. Her sıkıntının elbette bir çözümü vardır ve her insanın da bu yaşadığı sıkıntıları çözmek ve rahata ulaşmak için denediği farklı yöntemler vardır. Her insan birbirinden tamamen farklı, yaşadığı hayatlar bile uç uça farklıdır. Kendi iç dünyaları farklıdır, yaşadıkları ve sıkıntı çektikleri konular da o kadar farklıdır ki. Belki form olarak sıkıntılar birbirine yakındır ancak gene de çok fazla fark vardır o sıkıntı ile ilgili.Gene kişilerin bu sıkıntılara yaklaşımı bu farklılıklardan dolayı çok değişkendir. Aynı formda bulunan bir sorunu kimi kişi a şeklinde yaklaşırken kimi kişi aynı tür probleme b şeklinde yaklaşır. Ancak bazen insanlar sıkıntılarının çözümüne kendi çabalarıyla ulaşamaz. O zaman medyum ve dolayısıyla cinci aramaya girişir. İşinde iyi cinci ve medyum bulmak içinse en iyi cinci hocalar gibi aramalar yaparlar. Benim bu makaleyi yazma sebebim de aslında tam olarak bu sebepten.

EN İYİ CİNCİ HOCAYI NEREDEN ANLARIM?

İşinde gerçekten iyi cinci hocalar vardır. Bu şahıslara internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Şimdi isim verip reklam yapıyormuş gibi algılanmak istemem. Bu şahıslar hem yüz yüze işlemler yaparlar hem uzaktan işlemler yapabilirler. Çünkü en iyi cinci hocalar yapacağı iş için mekânı önemsemez. Çünkü işi öbür dünya ile ilgilidir onun. İnsanlar en iyi cinci hocalar kimler ararlarken internet yorumlarını göz önünde bulundurarak seçim yapıyorlar. Bu yorumların hiçbir değeri olmadığını belirtmek isterim. Çünkü birçok gerçek medyum ve cinci hoca olsa da medyumluk piyasası birçok sahte medyum ve cinci kaynamaktadır. Bu sahtekâr kişiler gerçek sahte demeden tüm medyumlara, cincilere çamur atarak değerlerini düşürür insanların gözünde kötülerler.Onlara olan inancı ve güveni düşürmek için yaparlar bu işlemi. Bunu da o kişilerden cayıp kendisine gelmenizi sağlamak için yapar. İşte bu sahtekâr medyumlar o kadar adidirler. Siz değerli din kardeşlerim de durumdan bihaber o yorumlara inanarak seçimler yaparsınız. Yaptığınız seçimler sonunda zararlı çıkarsınız. Bu yüzden en iyi cinci hocalar araması yaptığınızda seçiminizi daha düzgün kişilerden yana kullanmalısınız. Şimdi biliyorum ki peki gerçek medyumları cincileri nasıl anlarım nereden bulurum diye soruyorsunuz. O konuda sizlere verebileceğim birkaç ipucu bulunmakta.

En iyi cinci hocalar ve gerçek medyumlar nasıl anlaşılır, kimleri seçmeliyim?

Para iadesi yapan medyumlar ve cinciler işlerine güvendikleri için böyle bir topa girerler. Eğer yaptıkları işlere güvenmeseler böyle bir şey yapmazlardı. Sizlere verebileceğim bir diğer ipucu ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumları seçmeniz yönünde olacak. Ruhsatlı medyum olmak ülkemiz koşullarında kolay değildir. Bu yüzden sertifika sahibi medyumlara güvenmeniz sizlere verebileceğim bir diğer tavsiyedir. Bunların dışında gerçek medyumları anlamanın pek bir yolu ne yazık ki yoktur.