En etkili büyüler

Bana danışan birçok insan büyüler hakkında aşağı yukarı bir şeyler bilerek arıyor. Ancak kimisi de bir şey bilmeden arıyor ve en etkili büyüler nelerdir diye soruyor. Bu çok geniş kapsamlı bir soru olduğu için bunu telefonda ne yazık ki cevaplayamıyorum. En etkili büyü ile kastettiklerinin ne olduğunu sorarak cevaplıyorum. Yani en etkili aşk büyüsü ne onu mu soruyor yoksa en etkili ayırma büyüsü ne onu mu soruyor bilemediğim için doğru şekilde cevap veremiyorum. Bende dolayısıyla bu yazıyı yazarak biraz olsun bu sorulardan kurtulmaya ve azda olsa merakı olan kişilere ışık tutmaya çalışacağım. Bu yazımda ele alacağım başlıklar en tehlikeli büyüler, en etkili kara büyüler, en etkili aşk büyüsü, en etkili ayırma büyüsü, en etkili geri getirme büyüsü olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

En tehlikeli büyüler

En tehlikeli büyüler kara büyülerdir. Kara büyülerin birçoğu kişilere zarar verme amacı taşıyarak yapılmaktadır bu sebepten dolayı kara büyüler tehlikelidir diyebiliriz. Kara büyülerin bu kadar tehlikeli olmasının bir diğer nedeni büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlıklardır. Bu varlıklar genelde kafir cinler olduğu için insanlara zarar vermekten zevk alırlar. Bu sebepten ötürü bozulmaları diğer büyülere göre zordur.Büyüler içerisindeki en tehlikeli büyüye özellikle bir isim vermek gerekirse papaz büyüsü diyebiliriz. Papaz büyüsü kara büyü olup birçok farklı kullanım alanı vardır. Yani aşık etme, ayırma, geri getirme, delirtme, hasta etme gibi. Bu büyü ile ilgili daha detaylı bilgiyi papaz büyüsü yazımızda bulabilirsiniz.

En Etkili kara büyüler

En etkili büyülerde ilk yedide kara büyüler yer alır az önce de dediğim gibi tüm kara büyüler çok etkilidir. Burada kara büyülerin en etkililerini sınıflandıracak olursak farklı sonuçlar elde ederiz. Yani en etkili kara aşk büyüsü dersek farklı bir cevap en etkili kara ayırma büyü dersek farklı bir cevap alırız. En etkili kara büyülerin birkaçının ismini verecek olursak Papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, Kiriş büyüsü, Kaşık büyüsü, Sabun büyüsü, Soğan büyüsü, Dikiş büyüsü diyebiliriz. Bu büyüler içerisinde farklılıklara uğrayarak ak büyü olarak kullanılanları da vardır.

En etkili aşk büyüsü

En etkili büyüler içerisinde aşk büyüsü amacıyla bulunan tüm büyüler alınabilir. Aşk büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılan tüm aşk büyüleri oldukça etkilidir. Ancak illa bir büyü ismi vermemiz gerekirse en etkili aşk büyüsü kara sevda büyüsüdür. Bu büyünün genel etkileri rüyada görülür ve iki kişinin birbirini rüyada görmesini sağlayarak birbirlerine haber gönderir.

En etkili ayırma büyüsü

Neredeyse her büyü gerekli değişimler ile ayırma büyüsü etkisi görebilir ancak aralarında en güçlü ve en etkili ayırma büyüsünü seçmek gerekirse papaz büyüsü ve kaşık büyüsü diyebiliriz. Bu büyüler yardımıyla kişiler birbirinden soğutulup sonsuza dek araları bozulabilir.

En etkili geri getirme büyüsü

En etkili aşk büyüsü başlığı altında bahsettiğim kara sevda büyüsü geri getirme büyüleri içerisinde de en etkili büyüler içerisindedir. Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız tabi ki kendi başınıza kalkışmayınız ve bir medyuma danışınız. Medyum size en uygun geri getirme büyüsünün hangisi olacağını söyleyecektir. Kendi kafanıza göre ben şu geri getirme büyüsünü yapayım ya da yaptırayım düşüncesiyle hareket etmeyiniz size uygun büyünün hangisi olduğuna başvurduğunuz medyumun karar vermesi herkes için daha doğru olacaktır.