DİYARBAKIR MEDYUM

Diyarbakır medyum arayışına girdiğinizde karşınıza çıkan bu sayfada sizlere Diyarbakır büyü yapan hocalar ve muska yazan hocalar hakkında elimden geldiğince bilgi paylaşmaya çalışacağız. İnsanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan büyü, tarihsel devirlerde hemen her toplumda ve her dönemde karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak aşk hayatını, maddi hayatı istenilen sonuca ulaşmak için, beşerin başa çıkamadığı konularda, maddi dünyanın ötesinde esrarengiz etkiye sahip dış güçler aracılığıyla sonucu etkileyip yönlendirme işlemlerine büyü adı verilir. Büyünün insan üzerindeki etkisi psikolojik olduğu kadar fiziksel anlamda da göze çarpmaktadır. Büyü genel olarak menfaat ve amaçlanan pozitif sonuçlara ulaşmak için de kullanılmaktadır.Büyü, içerisinde bulunan durumun başa çıkılamaz hale geldiği zaman devreye girer. Kişi karşılıksız aşkın karşısında günden güne erimek yerine bu durumu ortadan kaldırmak için büyüye başvurabilir. Eski toplumlarda hekimlerin bir hastalığa çare bulamadığı zamanlarda hasta yakınları dönemin önde gelen uzman medyumlarına, büyücülerine veya şamanlarına başvururlardı. Bu uzman kimseler var olan hastalığı genel itibariyle bir kurban ritüeli sonucu giderir veyahut günümüzde de kullanılmaya devam eden bazı bitkileri kullanarak çeşitli karışımlar ve tütsüler ile hastalığı tedavi ederlerdi. İnanılması biraz güç olsa da bu tür büyü ritüelleri ile hastanın derdine çare olunduğu yapılan arkeolojik kazılar sonucu ortaya çıkarılan metinlerle bu durum kanıtlanmıştır.

Diyarbakır Büyü Yapan Hocalar

Diyarbakır medyum araması kişilerin kendi bölgelerinde medyum araması ile alakalı bir durumdur. Ancak gerçek bir medyumun yüz yüze gelmesine gerek yoktur Türkiye’nin hemen her yerinde konunun uzmanı medyumlar tarafından yapılan pek çok büyü çeşidi vardır. Büyülerin yapılış şekli ve uygulanışı bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Büyülerin uygulanışındaki bu değişikliklerin sebepleri; coğrafi konum, kültürel farklılıklar, dini inançlar, iklim değişiklikleri vs. gibi sebepler büyülerin uygulanma biçimlerinde değişlikler yaratabilmektedir. Peki akıllarda oluşan soru işareti iklimin büyüye ne gibi bir etkisi olabilir? Bilindiği üzere her iklimin kendi bitki seleksiyonu söz konusudur. Ege’de yetişen bitkiye pek nadirdir Doğu’da rastlanması, bu sebepten ötürüdür ki Diyarbakır’da büyü yapan medyumların el verme, doğuştan gelen yeteneklerle bazı tinsel güce sahip olan uzman medyum ve büyücülerin büyü esnasında kullandıkları bitkiler değişiklik göstermektedir.Bu değişikliklerden yola çıkarak büyü ritüelinde kullanılan malzeme ve bu malzemenin uygulama biçimi de Diyarbakır medyumları için değişiklik gösterir. Coğrafi konumun etkisinden de kısaca bahsetmek gerekirse, topografik yapıya bağlı olarak akarsu yakınlarında olan yerleşim yerlerinde yapılan toplu büyü ritüellerinde büyü yapılacak alan olarak akarsu kenarı tercih edilmektedir. Geçim kaynağı tarım olan bir bölgede yağmurun yağmaması bütün bölge halkının Uzman Diyarbakır medyumları önderliğinde büyü ritüelini akarsu kenarında gerçekleştirir ve bu tür büyülerde genelde küçükbaş bir hayvan kurban edilir.

Diyarbakır Muska Yapan Hocalar

Dini inançların büyü üzerindeki etkisinden de kısaca bahsetmek gerekirse, yazının başında da bahsettiğimiz gibi büyü hemen hemen her bölgede, her toplum tarafından yapılmaktadır. Hristiyan bir medyumun büyü ritüeli ile Müslüman bir medyumun büyü ritüeli birbirinden farklılık göstermektedir. Gerek malzeme gerek okunan efsunlu cümleler gerekse dualar tamamıyla birbirinden farklılık Hristiyan medyum ile Diyarbakır’da büyü yapan hocalar için farklılık gösterebilir. Diyarbakır bölgesinde en çok sıkıntı yaşanan konular gönül ilişkileri ile ilgidir. Gönül ilişkilerini düzene sokmak içinde en çok istenen işlem papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü kişinin iradesini etkileyen bir çalışmadır. Bu çalışmanın yapılması için Diyarbakır’da büyü yapan medyumların devreye girmesi daha doğru olacaktır. Çünkü bu büyüyü bilgisiz kimseler yapmamalıdır. Oldukça tehlikeli bir büyüdür.Papaz büyüsü genelde kişinin isteklerinin kısa zamanda gerçekleşebilmesi için yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Ancak günümüzde ne yazık ki papaz büyüsü yalnızca Hristiyan medyumlar tarafından yapılmaktadır algısı oluşmasın. Diyarbakır’da medyum varsa ve bu medyum işinin ehli gerçek bir medyumsa bu büyü onun tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Sizin de papaz büyüsü yapan bir medyum ihtiyacınız olduğu takdirde, yapmış olduğu pek çok papaz büyüsünün olumlu sonuçlara vesile olmuş olan Medyum İSMAİL AKTAŞ ile iletişime geçebilirsiniz. Medyum İSMAİL AKTAŞ papaz büyüsü konusunda alanında uzmanlığını kanıtlamış bir kişiliktir. Medyum İSMAİL AKTAŞ 7 gün 24 saat her türlü sorununuzu dinlemek ve bunlara çözüm bulmak için sizlerledir. İster Diyarbakır’da medyum arayın isterse Almanya’da Dünyanın neresinde olduğunuzun Medyum İSMAİL AKTAŞ için önemi yoktur. İsmail Hoca 0555 752 0075 numaralı telefonla ulaşmanız mümkündür. Son olarak belirtmekte tekrar fayda görüyorum. Gerçek bir medyumun işleminizi yapması için yüz yüze olmanıza gerek yoktur. Gerçek medyumların yapacağı işlemler dünyanın neresinde olursanız olun etkisini gösterecektir. Çünkü yapılan işlem diğer dünyayı etkileyen işlemlerdir.