fbpx
Cinler Alemi

Medyum Hasan - Cin Tepesinin Sırrı

Cin tepesi Nusaybin sınırlarına aşağı yukarı beş kilometre uzaklıkta bulunmaktadır, yerel halk yılın belirli zamanlarında genellikle çarşamba günleri cin tepesine gelerek orada yaşadığına inanılan cinlere yiyecekler ikram eder ve dileklerde bulunup, dua ederler. Ruhsal ve psikolojik sıkıntıları olan kişilerin burada bir gün geçirerek bu rahatsızlıktan kurtulacağına inanılmaktadır.
Cin tepesi birçok hadiste ve tarihsel kaynakta ismi geçmekte, bahsedilmektedir. Cin tepesi ile ilgili olan asıl önemli nokta ise bu tepede yaşÇELİK cinlerin tamamının müslüman olmasıdır.

Bu bölgede neden Müslüman cinler yaşarlar?

Bu konu ile ilgili birçok farklı tartışma olsa da kabul edilen ve en çok bilinen peygamber efendimizin sahabesinden bir kişinin anlattıklarıdır. Bu tepede cinlerin toplanmasına şahit olan sahabe anlatıyor; Bir gün peygamber efendimiz sahabesine dönerek “Bana cinlere kuran okumam emredildi. Benimle gelmek isteyen var mı?” diye sordu. Bu soruya sahabeden kimse cevap vermedi ikinci kez aynı soruyu sahabesine yöneltti ve sahabeden gene cevap alamadı, üçüncü kez soruşunda ben sizinle gelirim ya resulüm dedim. Sonrasında yola koyulduk, çölde bir miktar yürüdükten sonra bir vadiye geldik efendimiz vadide bir çizgi çizerek bana dedi ki “Bu çizgiyi sakın geçme”. Bana bunu söyledikten sonra peygamber efendimiz besmele çekti, bismillah dediği anda zencilere benzeyen, yüzlerinin yarsı erkek, yarısı köpek olan varlıklar efendimizin üzerine üşüştüler ve etrafını sarmaya başladılar yüzleri sanki bir zebaninin yüzüne benzeyen bu cinler bir kadının def çalması gibi def çalıyorlardı. Peygamber efendimizin etrafını iyice kuşattılar o kadar kalabalık ve sıkıydılar ki neredeyse efendimizi göremez oldum, kendisini kurtarmak için ayaklandım ama kendisini gördüğüm o ufacık aralıktan oturmam için işaret etti ve kuran okumaya başladı. Peygamberimiz kuran okudukça cinler yere yatmaya, cinler yere yattıkça peygamberimiz daha yüksek sesle kuran okumaya devam etti. Bu varlıklar sanki Kuran’ın sesini bastırmak istercesine daha yüksek seslerde def çalıyorlar, bağırıyorlardı. Her şey bittikten sonra peygamberimiz bana dönerek sordu “Sen de gelmek istedin, değil mi?” dedi. Bu sorusuna “Evet” diyerek karşılık verdim. Bunun üzerine “Gelmen gerekmezdi. Onlar cinlerdi, eğer çizgiyi geçmiş olsaydın seni yakarlardı” dedi. Bu cinler Nusaybin cinleriydi ve peygamber efendimizi dinlemek için gelmişlerdi. Bu olay olduğunda günlerden çarşamba olduğu için her çarşamba bu ritüel gerçekleştirilmektedir.

Gırnavaz Bölgesi ve Babil Büyücüleri

Geçtiğimiz yıllarda psikolojik rahatsızlığının iyileşeceği inancıyla geceyi cin tepesinde geçiren kişilerden bazıları geri döndüklerinde anlattıkları devlete harekete geçirmiştir. Yetmişli yıllarda bu tepede bir gece geçirip geri gelen kişi yer altından kılıç ve insan sesleri geldiğini söylemiştir. Bunu üzerine devlet bölgede kazı çalışması yapmıştır, bu çalışma on yılı aşkın süre devam etmiştir.
Kazı çalışması sonucunda ortaya çıkanlar eşiğinde, milattan önce beş binli yıllarda bu bölgede Gırnavaz isimli bir yerleşim yeri olduğu ortaya çıkmıştır. Bu çalışma ile ilgili asıl garip olan ise, bu yerleşim yeri Babil zamanına kadar dÇELİKmakta olup bazı tabletler bulunmuştur. Bu tabletlerde Babilli büyücülerden ve Gırnavaz höyüğünden bahsedilmektedir, tablette Gırnavaz höyüğü olarak geçen bölge bizim bildiğimiz adıyla cin tepesidir. Tablette bu höyükte bulunan ve yarı insan yarı hayvan benzeri siyah yüzlü varlıkların yaşadığı yazmaktadır.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


41 Comments

 1. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 2. Hak yiyen şeref yoksunu dolandırıcılara inat gelip yazmak istedim. Hocam bunca medyumluk araştırmam karşıma çıkan tek ve gerçek medyumdur. Burada işinin tutmadığını yazanlar hocamın dediğini doğru yapmamıştır.

 3. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 4. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

 5. Benle birlikte 3 arkadaşım da hocaya işlem yaptırmışız. Dördümüzünde işlemi olmadan birbirimizle konuşmadık. Yani birimiz bir konuda medyum arayışındaysak sadece hocanın ismini duyduğumuzu söyleyerek birbirimize numarasınız verdik. Yapılan işlemlerle ilgili tutup tutmamasıyla ilgili hiç konuşmadık. Hepimizin işi de gerçekleştikten sonra konu bir şekilde açıldı. Biz çok mutluyuz arkadaşlarımla. Sizlere de hocamı tavsiye ederim.

 6. Kendine medyum diyen medyum bozuntusu şarlatanlar sebebiyle ilk olarak hocama ön yargılı yaklaşmıştım. Kendisiyle konuşup biraz araştırdıktan sonra kendisi ile çalışmaya karar verdim. Zaten medyum araştırmam ve işlem yaptırmam için son şansım hocamdı. Eğer hocama da yaptırdığı işlem tutmasaydı artık benim için medyum araştırma ve işlem yaptırma defteri kapanacaktı. İyiki de siz karşıma çıkmışsınız. Onca dolandırılmama rağmen size bulup işlem yaptırdığım için mutluyum hocam.

 7. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 8. Eşimin bağlanması konusunda hocamdan yardım talep ettim. Sonunda istediğim gerçekleşti ve eşimin gözü dışarlardan kesildi dışarıya olan açlığı bitti.

 9. Kendine medyum diyen medyum bozuntusu şarlatanlar sebebiyle ilk olarak hocama ön yargılı yaklaşmıştım. Kendisiyle konuşup biraz araştırdıktan sonra kendisi ile çalışmaya karar verdim. Zaten medyum araştırmam ve işlem yaptırmam için son şansım hocamdı. Eğer hocama da yaptırdığı işlem tutmasaydı artık benim için medyum araştırma ve işlem yaptırma defteri kapanacaktı. İyiki de siz karşıma çıkmışsınız. Onca dolandırılmama rağmen size bulup işlem yaptırdığım için mutluyum hocam.

 10. Hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili onlarca medyuma başvurdum. Kime başvursam işimin sonu hüsran oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra hayatımda sorunlar düğümler bir bir çözülmeye başladı. Keşke sizinle bu yola ilk çıktığımda karşılaşsaydık.

 11. Siz nasıl bir insanız hocam. Allah sizden bir değil bin kez tazı olsun.

 12. Sorunlarımın anahtarının bir telefon uzağımda olduğunu bilseydim bunca süre beklemezdim.

 13. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 14. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 15. Hocamın namını unvanını ismini çok duydum şimdi kendisiyle tanışacağım inşallah.

 16. Hocamla karşılaşmadan önce 2 sahtekar ile karşılaştım. Eğer hocama denk gelmeyip tekrar bir sahtekar ile karşılaşsaydım artık canıma kıyacaktım.

 17. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 18. Artık her derdimde hocama koşuyorum. O da Allah razı olsun beni hiç çevirmiyor. Başım ağrısa kapısını çalıyorum o da elinden ne geliyorsa fazlasını yapıyor. Ona ne kadar dua etsem azdır hakkını ödeyemem.

 19. Aşk büyüsünü en iyi yapan hoca Hasan hocadır arkadaşlar. Başkalarını araştırıp boşuna vaktinizi harcamayın.

 20. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

 21. Benle birlikte 3 arkadaşım da hocaya işlem yaptırmışız. Dördümüzünde işlemi olmadan birbirimizle konuşmadık. Yani birimiz bir konuda medyum arayışındaysak sadece hocanın ismini duyduğumuzu söyleyerek birbirimize numarasınız verdik. Yapılan işlemlerle ilgili tutup tutmamasıyla ilgili hiç konuşmadık. Hepimizin işi de gerçekleştikten sonra konu bir şekilde açıldı. Biz çok mutluyuz arkadaşlarımla. Sizlere de hocamı tavsiye ederim.

 22. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 23. Sizi tanımak benim için şereftir hocam. Siz eli öpülesi çok mübarek bir insansınız.

 24. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 25. Allah kimseye dermansız dert vermez lafı gerçekten doğruymuş benim bu derdimin dermanı yoktur diye düşünüyordum halbuki derdimin dermanı bir telefon uzaktaymış.

 26. İnternette yaptığı araştırmada yapacağım işlemin mezarlığa gömüldüğü yazıyordu gerçekten öyle mi? Eğer öyleyse ben o işlemi yaptıramam korkarım.

 27. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 28. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

 29. Arkadaşlar bundan bir süre önce hocam ile iletişime geçerek kaşık büyüsü yaptırdım. Bu büyü ile başarıya ulaştım sizlere tavsiyem sizde kaşık büyüsü yaptırarak sevdiğinize ulaşın.

 30. Sizin hakkınız ödenmez hocam beni nerelerden nerelere getirdiniz.

 31. Eğer bu yazımı okuyan bir kişi varsa diyorum ki düşünmeden hocamı arasın. Derdin neyse emin ol çözümü hocamda vardır. Düşünme kardeşim direk ara hocamı.

 32. Geri getirme işlemi yaptırmak amacıyla çıktım yola Allah’a şükür hocam çıktı karşıma. Geri getirme işlemimide yaptı daha önce kaybettiğim benim manevi değeri olan eşyamı da bulup geri getirtti. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun.

 33. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 34. Dünya dönüyorsa siz gibi mübarek insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor hocam.

 35. Eğer bu yazımı okuyan bir kişi varsa diyorum ki düşünmeden hocamı arasın. Derdin neyse emin ol çözümü hocamda vardır. Düşünme kardeşim direk ara hocamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: