Çevirgel Duası

Çevirgel duası ayrılmış iki kişiyi tekrar bir araya getirmek için okunun geri getirme duasıdır. Kişilerin bir araya gelmesini amaçlayan bir duadır.


Çevirgel duası hakkında insanlar çok fazla sorular soruyordu. Konu hakkında internette yaptığım araştırmalar sonucunda yeterli bilginin olmadığı fark ettim. Dolayısıyla siz değerli kardeşlerime çevir gel duası hakkında bilinmesi gerekenleri anlatmaya çalışacağım. Bu yazımda sizlere çevir gel duası nedir, çevir gel duası nasıl okunur, çevir gel duası kim yazar konuları hakkında bilgi veremeye çalışacağım. Ancak öncesinde hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum sonrasında çevir gel duası hakkında gerekli bilgileri sizlere paylaşacağım. Dilerseniz lafı uzatmayalım ve duayı anlatarak yazımıza başlayalım.

Çevirgel Duası

Dua nedir?

Genelde belirli bir ibadetten sonra ettiğimiz dualar biz insanların Allah ile tek yönlü iletişim kanalıdır. Duaları Allahtan bir şeyler istemek için kullanırız Allahtan kimi zaman para, kimi zaman mutlu bir yuva, kimi zaman hastalığımız için şifa isteriz. Allahtan bunları isterken de dua ederiz ve ibadetler ile bu duamızı destekleriz. Bana sorarsanız ibadetten sonra dua ederek Allahtan bir şeyler istemek çıkar ilişkisiymiş gibi geliyor. Sanki “Ben sana bu ibadeti yaptım karşılığında da bunun olmasını istiyorum” demekmiş gibi geliyor. Bu sebepten ötürü sadece ibadet sonrasında Allahtan bir şeyler istemenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Sonuç olarak Allah’ın yaptığımız ibadete ihtiyacı yok bizim o yapacağımız ibadete ihtiyacımız var. Ancak şu da bir gerçek ki Allahtan bir şeyler istemek için önce bir şeyler vermek, bir şeyler yapmak gerekir ibadette bunun en doğru yoludur. Onun için benim sizlere tavsiyem duayı hem ibadet sonrasında yapınız hem de sıradan zamanlarda yapınız.Dualar bazen cevap bulur isteklerimiz gerçek olurken kimi zaman yaptığımız dualar gerçekleşmez. Bunun nedeni ise hakkımızda hayırlısının ne olduğunu Allah’ın bilmesidir.

Ayrıca bir şey istemenin de birden fazla yolu vardır. Bir şeyi düzgün istemek onu almak için yapabileceğimiz en doğru şeylerden birisidir. Yani dua ederken doğru şekilde dua etmek ve Allaha olan isteklerimizi doğru şekilde dile getirmek gerekir. Yani isteklerimizin gerçekleşmesini istiyorsak önce doğru dua etmeyi bilmek, ne diyeceğini iyi tespit etmek gerekir. Bunun içinde çevirgel duası yazan hocalar ile görüşmek ve onlardan destek almak gerekir.

Çevir gel duası nedir?

Çevirgel duası ayrılmış iki kişiyi tekrar bir araya getirmek için okunun geri getirme duasıdır. Kişilerin bir araya gelmesini ve yeniden bir ilişki yaşamasını amaçlayan bu dua kişiler için özel olarak yazılmalı ve okunmalıdır. internette bulunan bazı çevir gel duası adı altındaki duaların kişiler üzerinde etkisi fazla yoktur. Az önce de söylediğim gibi duayıdoğru etmek önemlidir. Kişilerin kendilerine özel olarak dua yazılması ve duaların o şekilde okunması en doğru olandır. Bu duaları da ancak çevir gel duası yazan hocalar,  gibi hocalar yazabilir.

Çevirgel duası nasıl okunur?

Gerçek tarafından kişilere özel olarak yazılan çevir gel duası medyumların belirleyeceği şekilde okunur. Yani kimi zaman medyum kişinin yatmadan önce okumasını, kimi zaman ibadet sonrası okumasını tembih eder. Kişiyi özel olarak medyum yazdığı için kişiye göre de okunma şeklini belirler. Bazen öncesinde farklı dualar okunması gerekirken kimi durumlarda gerekmez.

Çevirgel duası kim yazar?

, profesyonel medyumlar, ünlü medyumlar, dürüst medyumlar, büyücüler, yapan hocalar, çevir gel duası yazan medyumlar olarak yaptığınız araştırmalarda önünüze çıkan kimseler bu büyüleri yazabilmektedir. Bunun dışında güvenmediğiniz kişilere dua yazdırmamanızı tavsiye ederim. Sadece bu aramalar ile önünüze çıkan arayıp konuştuğunuzda size güven veren kişilerle çalışmalısınız.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir