Canbar Aşk Büyüsü Günah mı?

Bilmediğiniz bir işe yaparken aklınızda birçok soru olabilir. Çünkü bu bilinmeyendir. Canbar aşk büyüsü günah mı da bunu yaptırmak isteyenlerin aklına gelir.


Aşk büyüsü yaptırmak isteyen insanların yaptıranlar ile görüşüp merak ettiklerini sormak istiyor. Kafasında en çok soru işaretine sebep olan konuların başında canbar aşk büyüsü günah mı sorusu oluyor. Günah olup olmaması ve sonrasında kişiye sıkıntıya sebep verip vermeyeceği gelir. Bu konuda toplumumuzda çok farklı fikir ve görüş vardır. Ayrıca ahir zaman içinde yaşamamız sebebiyle temiz bilgi ve kişilere ulaşmakta çok zorlaştı. internette bu konular hakkında söylenenleri gördükçe benim dahi kanım donuyor. insanlar maalesef korkusuzca yalanlar söylüyor ve müzdarip, yardıma muhtaç insanları kandırıyor. Ben burada kendi iz’an-ı kalb ettiğim şekliyle olayın iç yüzünü anlatmaya çalışacağım.

Canbar aşk büyüsü günah mı?
Canbar Aşk Büyüsü Günah mı?

Canbar Aşk Büyüsü Günah mı?

Aşık etme büyüsü konusunun günah olup olmadığının kararı aslen yapan ve yaptıranın kalbindedir. Tıpkı tıp ilminde olduğu gibi kötü amaçla kullanılırsa kötü iyi amaçla kullanılırsa iyidir. Zaman zaman iyi niyetle yapılsa dahi sonuçlar kötülüğe sebep verebilir fakat asıl önemli olan kişinin niyetidir.Aşk büyüsü temelinde yapılırken seven insanları kavuşturmak, sevdiği kişi tarafından fark edilemeyeni fark ettirmek, yuvaların yıkılmasını engellemek veya yeni yuvaların kurulmasına vesile olmak amacıyla yapılmaktadır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Bu durumların hepsi adet-i islamda kutsal olarak kabul edilir. Aşk ve evlilik dinimizde kutsaldır ve yapılması öğüt edilir. Yapılan büyü işlemi de bu amaca hizmet etmektedir. Kısacası; büyü hakkında tüm bilgilerimizin bizlere dinimiz vasıtasıyla ve büyük hocalarımızca bahşedildiği düşünülürse iyi niyetle yapılmış bir büyünün günahı yoktur demek çokta yanlış olmaz. Bu yüzden canbar aşk büyüsü günah mı sorusunun cevabı olarak “hayır” diyebilirisiz.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar ve Musallat

Aşık etme büyüsü yapılışında bazı durumlarda cinlerden yardım alınır. Birçok büyü aslında insanların ve cinlerin alemler arası iletişime geçebilmesi için vardır. Bu alemler arası her insan için açık değildir ve olmamalıdır. itikatı ve zihni yeterince sağlam olmayan kimselerce bu kapılar zorlanırsa sonuçlar kötü olabilir. Çünkü maddesel dünyadan olmayanlarla yüzleşmek her insan için baş edilebilir bir durum değildir. Bu yüzleşmeler için ve daha önemlisi bu yüzleşmelerin yaşanmaması için aşk büyüsü yapan medyum hocalardan yardım alınmalıdır.

Eğer kişi kendi başına aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmeden büyü yapmak işine kalkışırsa sonucunu göze almalıdır. Fakat kendi başına yapmamasına rağmen yanlış yapılan işlemler sonucu yaşanan durumlara da bazen rastlamaktayım. Neyse ki bugüne kadar baş edemediğim bir durumla Allah-ü teala beni hiç karşılaştırmadı ve gücümün yettiğince herkese yardım edebildim.Büyü denen ilmin fıtratında cinlerden yardım almak olması her zaman yaptıran kişinin onlarla baş etmesini gerektirmez. Çoğu uygulamada aşk büyüsü yaptıranlar kendisinde hiçbir değişim hissetmez ve normal hayatına sorunsuz devam eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.