Büyü Yapımı - Büyü Yaptırmak

Büyü genel olarak medyumlar tarafından yapılan ve bir amaç konusunda kişilere hizmet eden, bahsi geçen amaca ise kişileri yaklaştıran işlemlerdir. Dinimizce büyünün gerçekliği su geçirmez ve tartışılmaz bir gerçektir. Kimi kaynaklar büyünün dinimizce haramlığından kimisi ise haram olmadığından bahseder. Bugün ki yazımız umarım bu konudaki soru işaretlerini biraz giderir ve aklınızda karanlıkta kalmış soru işaretlerine bir ışık tutar.İlk olarak büyünün nasıl çıktığından, türlerinden, ne alanlarda kullanılabileceğinden bahsedelim. Sonrasında haram mı, değil mi? Haramsa hangi koşullarda haram buna değinelim. Bu zaten dinimizde var olan işlemlerdir. Nerede ve nasıl yapılacağı medyumlara bahşedilen bazı yetenekler sayesinde çözülebilir. Medyumlar, Allah tarafından bahşedilen özel yetenekleri ile kuranda o konu hakkında yapılacak olan işlemi araştırırlar ve o konu hakkında işlemi başlatırlar.Bunu yapmak için kuranın saklı yüzünü okuyor olabilmek gerekir. Bunlar dışında diğer dinlerde ve diğer bazı bilgi kaynaklarında gene bu konuda bilgiler bulunur. Bu bilgilerden yararlanılarak gene bu işlemi uygulayabilirler. Büyü konusunda dış kaynaklarda ve referanslardan bahsedecek olursak en bilindik olanlar voodoo dininde geçen ayın ve ritüellerdir. Bunların yanı sıra Babil yapılmadan önce yazılan yazıtlardır. Bunlarda bulunan bilgiler hali hazırda zaten kuranda bulunmaktadır.

Büyü yaptırmak

Çünkü ne dert varsa devası kuranda bulunmaktadır. Ancak bunlar saklı olduğu için kuranda arayıp bulması zor ve sıkıntılıdır. Bunun için bulması daha kolay olan bu din ve kitaplara bakılarak araştırılır sıkıntı ile ilgili işlem yapılır. Türlerinden bahsedecek olursak birden fazla çişiti vardır. Amaçlara göre renk gruplarına ayrılmıştır diyebiliriz. Kara, Ak ve Kırmızı Büyü başta olmak üzere 4 farklı grup vardır. 4. Grup çok kullanılmadığı için ondan bahsetmeyeceğiz.Renk gruplarına ayrılış nedenleri içlerindeki malzeme dahil olmak üzere amaçlarına ve okunan duaya göre bile değişiklik gösterebilir. Yani bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsunuz. O anki koşullara göre nasıl bir aşık etme durumu olsun istiyorsanız ona göre bu grupta değişebilir. Medyum yapılan aşık etme büyüsünü kara büyü şeklinde de yapabilir kırmızı büyü şeklinde de ak büyü şeklinde de yapabilir.Büyü yaptırmak için genelde başvurma nedenleri gönül ilişkileri ile ilgili oluyor. Ancak büyüler sadece bu işe yaramaz. Gönül ilişkileri dahil iş ile ilgili işlemler ve daha birçok sorunun çözümünde kullanılabilir. Büyünün haramlığı veya dinimizce caizliği ise içeriğindeki malzemelere göre değişir. İçindeki bir malzeme sebebiyle caiz olmayan bir büyüyü medyum alternatiflerini kullanarak caiz sınırları içine sokabilir.

#büyü#büyü bozma#büyü nasıl bozulur#büyü yapan medyum#büyücü hocalar#büyüler#büyüsü

Benzer Yazılar

Yorumlar
Erhan Atbaş

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Raşan Yıldız

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Mehmet Vurgan

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Abdülkadir Öz

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

Süleyman Tönge

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Mehtap Öztürk

yıldızname büyümüdür

Mehmet Alkurt Kayıkçı

hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz

Nagihan Yürek

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Veysel Kozanoğlu

yıldızname bakıyor musunuz

Vahdettin Talha Orman

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Hatice Özkan

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Abdullah Yılmaz

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Songül Topçu

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Mustafa Düzel

medyumluk hakkında araştırma yaparken size rastladım nasıl yardımcı olabilirsiniz

Ebru Kaya

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Şeyma Karakoyunlu

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Osman Sezgin

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Mehmet Feyzullahoğlu

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Korhan Biçer

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

Hüseyin Yeniay

canbar büyüsü nasıl yapılır

Muhammet Mustafa Söyler

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Saygın Acar

hocam kitap açıyor musunuz

phone