Büyü nedir nasıl yapılır?

Bu yazımda siz değerli kardeşlerime medyumluğun ilk üçünde sayılan büyülerden bahsedeceğim ve büyü nedir, büyü nasıl yapılır diyerek büyü hakkında bilinmesi gerekenlere değineceğim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime büyü nedir nasıl yapılır, büyü belirtileri nedir, büyü nasıl bozulur, büyü çeşitleri ve büyü sınıfları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza girelim.

Büyü nedir?

Büyü medyumlar tarafından kullanılan bir metafizik aracıdır. Sıkıntılarla yüzleştiğimiz bu dünyada sorunlarımızın anahtarlarından birisidir büyü. Genelde manevi sorunların sonuca ulaşması ve kişilerin daha mutlu olmasını amaçlayan büyüler birçok farklı amaçla yapılmaktadır ve tavsiyem büyü yapan hocalar tarafından yapılmasıdır. Büyülerin kullanılış amaçlarına yazımızın ilerleyen kısımlarında değineceğiz.Büyülerin işleme şekli genelde bir amaca hizmet için bir varlığı kandırmak ve o varlığı o büyüyü hizmet etmeye zorlamak ya da o varlığı ikna etmektir. Bu varlıklar büyülerin ne amaçla olduğuna göre hangi büyü yapıldığına göre birçok farklı etmene göre değişiklik göstermektedir. Eğer büyü konusunda yetersiz ve bilgisi olmayan bir kişi tarafından büyü yapılmaya kalkışılırsa bu varlıklar büyüyü yapana, yaptırana, yapılan kişiye musallat olabilmekte ve hayatlarında kapatması çok zor zararlar verebilmektedir. Bu sebepten büyü yapılacak bir durum içinde olduğunuzu düşünüyorsanız büyü yapmayı bilen büyücü hocalar, gerçek medyumlara başvurmanız doğru olacaktır.

Büyü nasıl yapılır

Büyü hangi amaçla yapılıyorsa yapılış şekli ona göre farklılık gösterir. Büyü yapan hocalar tarafından kişinin sorununa, bünyesine, gelecek ve geçmişteki birikimlerine, yaşantısına göre ve daha fazla etmene göre seçilen büyü, büyüyü yapan varlık farklılık göstermektedir. Eğer bir kişiyi aşık etmek için büyü yapılıyorsa farklı büyüler ile aşık etme işlemi yapılabilir. Bu aşık etme işlemi için papaz büyüsü, aşık etme büyüsü, adet kanı büyüsü, dikiş büyüsü, nohut büyüsü dahil olmak üzere birçok farklı büyü kullanılabilir. Bir büyüde nohutlar tespih gibi dizilirken diğerinde adet kanı tılsımlanmış bir nesneye dökülür ve kişiye o nesne yedirilir. Tabi bu yapılış şekilleri de farklılık göstermektedir. Bir kişi için yapılan büyü sadece o kişi için özeldir. Sadece kişiye özel olarak yapılır. Bu yüzden her büyü eşsizdir diyebiliriz ve yapımı her kişi için farklılık gösterebilmektedir. Birisinin yaptığı büyü başkasına verilerek aynı amaç alınamaz.

Büyü belirtileri nedir

Her büyünün kendince oluşturduğu bir etki vardır. Eğer büyüyü yapan kişiler bir koruma yapmamış ve işleme kilit vurmamışsa belirtiler yaşanabilmektedir. Büyüler etkili olduğunda oluşturduğu etkiler soruluyorsa eğer aşık etme, bağlanma, delirme, hastalanmak, ölüm, ayrılık, konuşamama, yürüyememe dahil birçok şeye sebep olabilir. Bunların yanı sıra büyülerin insan üzerindeki etkileri soruluyorsa uykusuzluk, uyurgezerlik, kabuslarla uyanma, ezandan ve dini duyguları körükleyen seslerden rahatsızlık duyma, yıkanmama, gereksiz sinirlilik, uykuda diş gıcırdatma gibi şeyler büyü belirtilerine sayılabilir. Tabi tekrar ediyorum bu büyü belirtileri büyüyü korumaya almayan medyumlarda görülmektedir. Bu sebepten ötürü büyüyü yaptıracağınız kişiyi iyi seçmelisiniz.

Büyü nasıl bozulur?

Büyü bozmak büyüden büyüye ve büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterir ancak genel olarak büyü bozmak basit bir işlem değildir. Kimi zaman büyü yapılan kişinin bilgileri ile büyünün hangi büyü olduğunun tespiti yapılır, sonrasında büyünün yeri tespit edilir ve büyü yakılırken kimi zaman büyüyü yapan medyumla ya da büyüyü yapan varlıkla konuşularak ikna edilmesi gerekir.

Büyü çeşitleri ve büyü sınıfları

Büyü sınıfları büyülerin kullandığı varlıkları kabaca belli etmek için kullanılan bir isimlendirme şeklidir. Kara büyü, kırmızı büyü, rahmani büyüak büyü, gri büyü olarak farklı sınıflar vardır. Büyü çeşitleri ise çok daha fazladır. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, ayırma büyüleri, geri getirme büyüleri, kısmet büyüleri, başarı büyüleri ve daha nicesi bunlarda gene büyüleri kategorize etmek için kullandığımız isimlerdir. Bu büyü kategorileri altında papaz büyüsü, nohut büyüsü, yumurta büyüsü, soğan büyüsü, tırnak büyüsü, sabun büyüsü gibi binlerce büyü yer alır. Bu büyülerin her birinden bahsetmeye kalksak bu yazının sonunu getiremeyiz.