Kara Büyü

Adından da anlaşılacağı gibi pek iyi niyetli olmayan kişiler tarafından yaptırılan, yapılışı ve sonuçları oldukça ağır olan, bozması da zor olan bu büyülerde büyü ilminin engin bilgilerine sahip medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Son derece etkili olan bu büyünün bozulması da oldukça zordur.Kara büyüler genellikle kötü niyetli kişilerce yapılmaktadır, bunu yapan kişilere geri tepme olasılığı büyüyü yapan medyumun deneyimine göre değişmektedir. Eğer ki kara büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız medyumun deneyimlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.Kara büyülerin sonuçları gerek maddi gerekse manevi olsun zararı kaçınılmazdır. Hastalığa, iflasa bazen ölüme sebebiyet verebilmektedir. Kara büyülerde asıl amaç büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu kişinin düzenli bir ilişkisi varsa bu ilişkiyi bozmak, güzel bir evliliği varsa bu yuvayı yıkmak veya sağlıklı bir kişiyse onu sağlığından etmek gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli ritüeller doğrultusunda medyumun uygulayacağı bazı işlemler ile kara büyü yapılabilir.

Peki kara büyünün çeşitleri nelerdir?

Çeşitleri saymakla bitmeyen kara büyüde kişinin ayağının bir taşa takılıp düşmesi üzerine bile bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Evet yanlış okumadınız, bu kadar küçük ve ufak nüanslar bile kara büyüyle yapılabiliyor.

Evlilik Bozma

Genellikle kara büyünün en sıklıkta kullanım alanı, mutlu giden bir evliliği bozmayla gerçekleştirilmektedir. En çok yapılan büyü çeşidi budur. Tabii bunu yaptıran kişinin bu evlilikte taraf olan iki kişiden birine aşık olması veya bu evliliği kıskanması büyük bir nedendir. Bu büyüye başvuran kişiler genelde medyum yardımıyla hazırlanmış bir muskayla ve beraberinde evliliğini bozmak istediği kişilerin evine ölü toprağı serperek yapmaktadırlar.İlerleyen süreçte sizlere büyü yapılmış bir genç çiftin kahve falında çıkan sembolden bahsedeceğiz.

Bereket Bozma, Bereketi Kurutma

Bunu yaptıran kişiler karşısındaki insanın zenginliğine göz dikmiş, onun parasını değil de mutsuzluğunu isteyen kişilerce yapılmaktadır. Bu kişiler genelde ortaklığı bozulmuş kişiler olabilmektedir.

Hasta Etme, Hasta Ederek Mutsuz Etme

Bu tür büyülere maruz kalan kişiler genelde sağlıklı iken beklenmedik bir anda sağlığında iyiye gitmeyen şeyler olabilmektedir.  Kalp hastalıkları, zehirlenme, idrar kanlanması vs. pek çok belirti kara büyünün habercisidir. Kara büyüye maruz kalan kişi öncelikli olarak bu işin ehli bir uzman doktora, tıbbın çare bulamadığı noktadaysa alanında uzmanlaşmış bir medyuma görünmesi gerekmektedir. Nitekim sonuçları pek iç açıcı olmamaktadır.

Kısmet Kapama

Bu tür kara büyüye maruz kalmış bir kişi hayatından her şey normal ve tekdüze ancak iyi bir şekilde giderken, her şeyi bir anda ters gitmeye başlar. İyi giden bir ilişkinin bitmesi ve sonrasında hayatına kimsenin girememesi vs pek çok belirti, kısmet kapama büyüsünün habercisidir. Bu konunun çözümü için yine işinde uzmanlaşmış bir medyuma başvurmak, gerekmektedir.

Cinsel İlişkiye Girememe

Evet yanlış duymadınız, kara büyünün belki de Anadolu’da en yaygın olan şeklidir. Bu büyü genelde erkek üzerinde kullanılmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişi de bu evliliğin olmasını istemeyen, olsa dahi züriyetin devam etmesini istemeyen kişilerdir.  Büyüye maruz kalan kişilerde cinsel isteksizlik, mide bulantısı, adapte olamama gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Kişinin Ölümüne Sebep Olan Kara Büyüler

Bu tür büyüler genelde işinde ustalaşmış medyumlar tarafından yapılmaktadır. Dönüşü olmayan bir yol olan bu büyüde kişinin aniden veya yavaş bir şekilde ölmesine sebep olmaktadır.

Büyü Yapılan Kişinin Psikolojisini Bozma

Bu tür büyülerde büyüyü yaptıran kişi büyü yapılan kişinin akıl sağlığının bozulmasını hedefler. Bu ve buna benzer büyüler de yine işinin ehli medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü bu işlemler sırasında doğaüstü varlıklardan yardım alan medyum kendisini oldukça riskli bir işe sokmaktadır. Bu işlem genelde medyumun kötü niyetli cinlerle iletişime geçmesiyle gerçekleşmektedir.