Büyü Belirtileri

Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Ayrıca aynı büyü, farklı yöntemlerle de yapılabilir. Bu büyü yapan hocalar tarafından belirlenir ve kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden belirtileri büyünün çeşidine ve yapılan yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Yine de genel olarak büyü belirtileri iki sınıfa ayrılır. İlki, iyi niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkileri kişiye herhangi bir zarar vermez. Bazı durumlarda bu belirtilerin bariz olarak görünmemesi istenebilir. Benim tavsiyemde bu yönde. Çünkü kişilerin bu ani değişiklikleri ve gösterdiği belirtiler kişilerin üzerinde büyü olduğuna dair şüphelenmesine sebep verebilir. Bu da bir medyumdan destek alarak büyüyü bozdurmasına sebep olabilir. Tamda bu yüzden dolayı ben belirtilerin bariz belli olmaması için koruma ve kilit işlemi yapıyorum. İyi niyetli büyülerde kişilerde görülebilecek kötü belirti yalnızca üzerinde biriken enerjiden dolayı birtakım halsizlikler oluşması olacaktır. Diğeri ise kötü niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin belirtileri ise psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra kişiye ciddi zararlar verebilmektedir.

İyi Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Aşk, bağlama, geri getirme gibi büyülerin etkisinde olan kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünür. Her ne kadar kendisini başka işlerle oyalamaya çalışsa da başarılı olamaz. İkinci safhada, artık o kişi sürekli olarak rüyalarına girmeye başlar. Yine kendini halsiz, yorgun ve o kişi yanında olmadan mutsuz hisseder. Sonrasında ise ona ulaşmak, yeniden bir araya gelebilmek için planlar kurar ve büyü yapan medyumların yaptığı büyü sebebiyle iletişime geçmek ister. Son safhada ise artık iplerini o kişinin eline bırakır. Kısaca iyi niyetle yapılan büyülerin etkileri pek fazla değildir ve büyünün çeşitlerine göre değişir.

Kötü Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Kötü niyetle yapılan büyülerin büyü belirtileri oldukça ağırdır ve sonuçlar oldukça büyüktür. İlk olarak büyünün etkisinde olan kişi, tıbben çözülemeyen ağrılar hissetmeye başlar. Uykusuzluk baş gösterir ve uyuduğu zaman rüyaları birer kabusa dönüşür. Kabuslarında sürekli olarak; akrep, yılan, ölü fare, domuz, çakal gibi hayvanlar görebilir. İkinci safhada ise, sürekli olarak gitmek istediği ya da görüşmek istediği insanlardan uzaklaşır. Yalnız kalmak ister. Kimi zaman takip edildiği hissine kapılır. Uykusunda dişlerini gıcırdatır, ezan seslerinden rahatsızlık duyar, uyurgezerlik yaşayabilir.Ayırma büyüsü gibi büyülerin etkisi altında ise, sevgilisinden ya da eşinden uzaklaşmaya başlar. Ona karşı cinsel isteği ve arzuları tamamen körelmiştir. Fakat başka birine karşı açlık isteği de artmaktadır. Yani kişide sevdiğini aldatma isteği uyandırır. Kısmet kapama büyüsü gibi büyülerin belirtileri ise daha farklıdır. Kişinin önüne çok güzel kısmetler çıksa da bir türlü ısınamaz ve neredeyse elinin tersi ile iter. Ayrıca kişi kendisi bu kısmeti istiyor olsa da bir şekilde bozulur.