Büyü Belirtileri - Medyum İsmail Aktaş

Büyü Belirtileri

Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Ayrıca aynı büyü, farklı yöntemlerle de yapılabilir. Bu büyü yapan hocalar tarafından belirlenir ve kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden belirtileri büyünün çeşidine ve yapılan yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Yine de genel olarak büyü belirtileri iki sınıfa ayrılır. İlki, iyi niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkileri kişiye herhangi bir zarar vermez. Bazı durumlarda bu belirtilerin bariz olarak görünmemesi istenebilir. Benim tavsiyemde bu yönde. Çünkü kişilerin bu ani değişiklikleri ve gösterdiği belirtiler kişilerin üzerinde büyü olduğuna dair şüphelenmesine sebep verebilir. Bu da bir medyumdan destek alarak büyüyü bozdurmasına sebep olabilir. Tamda bu yüzden dolayı ben belirtilerin bariz belli olmaması için koruma ve kilit işlemi yapıyorum. İyi niyetli büyülerde kişilerde görülebilecek kötü belirti yalnızca üzerinde biriken enerjiden dolayı birtakım halsizlikler oluşması olacaktır. Diğeri ise kötü niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin belirtileri ise psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra kişiye ciddi zararlar verebilmektedir.

İyi Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Aşk, bağlama, geri getirme gibi büyülerin etkisinde olan kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünür. Her ne kadar kendisini başka işlerle oyalamaya çalışsa da başarılı olamaz. İkinci safhada, artık o kişi sürekli olarak rüyalarına girmeye başlar. Yine kendini halsiz, yorgun ve o kişi yanında olmadan mutsuz hisseder. Sonrasında ise ona ulaşmak, yeniden bir araya gelebilmek için planlar kurar ve büyü yapan medyumların yaptığı büyü sebebiyle iletişime geçmek ister. Son safhada ise artık iplerini o kişinin eline bırakır. Kısaca iyi niyetle yapılan büyülerin etkileri pek fazla değildir ve büyünün çeşitlerine göre değişir.

Kötü Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Kötü niyetle yapılan büyülerin büyü belirtileri oldukça ağırdır ve sonuçlar oldukça büyüktür. İlk olarak büyünün etkisinde olan kişi, tıbben çözülemeyen ağrılar hissetmeye başlar. Uykusuzluk baş gösterir ve uyuduğu zaman rüyaları birer kabusa dönüşür. Kabuslarında sürekli olarak; akrep, yılan, ölü fare, domuz, çakal gibi hayvanlar görebilir. İkinci safhada ise, sürekli olarak gitmek istediği ya da görüşmek istediği insanlardan uzaklaşır. Yalnız kalmak ister. Kimi zaman takip edildiği hissine kapılır. Uykusunda dişlerini gıcırdatır, ezan seslerinden rahatsızlık duyar, uyurgezerlik yaşayabilir.Ayırma büyüsü gibi büyülerin etkisi altında ise, sevgilisinden ya da eşinden uzaklaşmaya başlar. Ona karşı cinsel isteği ve arzuları tamamen körelmiştir. Fakat başka birine karşı açlık isteği de artmaktadır. Yani kişide sevdiğini aldatma isteği uyandırır. Kısmet kapama büyüsü gibi büyülerin belirtileri ise daha farklıdır. Kişinin önüne çok güzel kısmetler çıksa da bir türlü ısınamaz ve neredeyse elinin tersi ile iter. Ayrıca kişi kendisi bu kısmeti istiyor olsa da bir şekilde bozulur.

#ayırma büyüsü#büyü#büyü belirtileri#büyü belirtileri nelerdir#büyü yapan hocalar#büyü yapan medyumlar#büyüsü

Benzer Yazılar

Yorumlar
İnanç Kayaoğlu

hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

Mustafa Kurt

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

Orhan Duysak

medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

Hazel Bulakçı

canbar büyüsü yapıyor musunuz

Ahmet Melih Alımlı

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

İsmail Yavuz Korkmaz

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Emre Kağan Utlu

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Mehmet Ayık

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

Mustafa Oral

evde tırnak büyüsü yapabilir miyim

Mehmet Teğin

hocam büyü yaptırılabilir mi

Eyüp Ceylan

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Muzaffer Oğuz İmamoğlu

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

Çavlan Tuncer

medyumlar Ermeni büyüsü yapabilir mi

Özlem Bulut

hocam soğutma büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Mehri Karataş

hocam ayrılık büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Ali Çetin

yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

İlker Göktaş

hocam tırnak büyüsü bağlama işlemi için yapılır mı

Esra Nimetigil

hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

Sultan Sezgin

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

İhsan Bolaç

hocam canbar büyüsü medyumluk da yardımcı olabileceğiniz bir şey mi

Timuçin Demirtaş

hocam evlilik büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Gökten Ünsal

yıldızname büyümüdür

Leyla Söylemez

hocam Ermeni büyüsü yapıyor musunuz

Dilek Vurgan

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Özlem Kılınç

hocam ayrılık büyüsü yapıyor musunuz

Bengü Gündüz

tırnak büyüsü ayrılık için yapılır mı

Mustafa Ferhat Sungar

hocam soğutma işlemi yapıyor musunuz

Özlem Alboğa

hocam kitap açıyor musunuz

phone