Büyü Belirtileri

Eğer büyü yapan hocalar tarafından büyüye koruma yapılmadıysa, kilit vurulmadıysa büyü yapılan kişi üzerinde birtakım belirtiler oluşmaktadır. İstenmeyen bir davranışta bulunuyor olabilirsiniz. Bazen de kendinizde tasvip etmediğiniz adımlar da atmış olabilirsiniz. Eğer bu duruma bazı fiziksel ve psikolojik unsurlar eşlik ediyorsa üzerinizde büyü olma riski yüksektir. İyi bir medyum hoca ile irtibata geçerek büyüyü bozdurmak mümkündür. Hayatımızda karşılaştığımız ardı arkası bitmez sorunların sebebi etkili bir büyüden kaynaklanıyor, bir musallattan kaynaklanıyor olabilir. Bu büyüyü bozdurmak ise hayatınızın yeniden eskisi gibi olmasını sağlayabilir. Karşılaştığımız tüm sorunların sebebi büyü olacak diye bir kural yoktur. Ancak büyüden kaynaklanma riskinin de göz önünde bulundurulması, büyü belirtileri hakkında detaylıca fikir sahibi olunması oldukça büyük önem taşıyor.

Büyünün Kişi Üzerinde Belirtileri

Büyü kendini ilk başta bozulan uyku düzeniyle göstermeye başlar. Eğer büyü İsmail Aktaş gibi uzman birisi tarafından yapılmıyorsa ve korumaya alınmıyorsa geceleri uyuyamamak büyü işaretlerinden ilki olabilir. Uykuya daldıktan sonra farklı kötü rüyalar görmek, kedi köpek gibi varlıklarla muhatap olmak da belirtiler arasında sayılabilir. Genellikle kendini uykular ve rüyalarla gösteren büyü, aynı rüyayı defalarca görme gibi konularda da kendini göstermektedir. Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak, uyurgezerlik gibi etkileri olan büyülerde vardır. Daha halsiz, yorgun, sinirli hallere bürünmek mümkündür. Boyun, baş, sırt, bel ağrıları yaşanması ve bunların sebebinin saptanamaması da belirtiler arasındadır. İyi anlaşan eşlerin bir anda birbirinden nefret etmesi, birine aşırı bağlanma, cinsel yaklaşımda bulunamayan eşler, kısmeti çıktığı halde evlenemeyen kimseler üzerlerinde büyü olma ihtimali olan kişilerdir. Bu şekilde büyü belirtileri ile üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu belirtiler her zaman büyü yapıldığını kanıtlamaz. Ancak şüpheli durumlar arasında yer aldığı için detaylıca araştırılması önemlidir.

Büyü Bozdurmanın Uygulamaları

Kendisine veya bir yakınına büyü yapıldığını düşünen kişi iyi bir medyum hocalar ile iletişime geçmelidir. Belli kriterlere önem vererek çalışan ve güven veren bir medyum ile anlaşarak rahatlıkla büyü bozdurma işlemi yapılabilir. Öncelikle büyünün türü belirlenecektir. Ne konuda büyü yapıldığı belirlenecektir. Bu aşamadan sonra ise gerekli uygulamalar yapılarak büyü bozulacaktır. Kişiye özel olarak yapılan büyü bozma çalışmaları duruma göre vefk ile yapılabilmektedir. Çivi çiviyi söker mantığıyla vefk gibi işlemler yapılarak büyüden kurtulma durumları mevcuttur. Kimi zaman ise özel mürekkep ile hazırlanan muska büyünün bozulması için kullanılabilir. Gerçekten inandığınız ve güvendiğiniz bir medyumla çalıştığınızda kısa süre içinde büyünün olumsuz etkilerinin üzerinizden kaybolmaya başladığı fark edeceksiniz.