Bakım Yapan Hocalar

Bu yazımızda Medyum İsmail Aktaş Hoca siz değerli kardeşlerimize medyumların yaptığı bakım hakkında bilgi vererek ne işe yaradığını anlatacak ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.Bakımlar medyumların suya bakarak kişinin iç dünyasını görmesini, kişinin geleceğinden ve geçmişinden bilgiler alarak kişinin isteği ne ise buna uygun işlemi seçmesini sağlar. Medyumlar altıncı hislerinin ve cinlerinin yardımıyla bu işlemi gerçekleştirmektedirler. Hislerinin kuvvetli olması sayesinde kişinin beklentilerini görür ve kafasındaki soru işaretlerine cevap verir. Hatta yüzüne bakarak bile görülerini bildirerek kişinin nasıl bir hayat yaşayacağı konusunda bilgiler verebilir. Ancak genelde bakımda çıkanlar kişiye söylenmez ve yapılak işlem her ne ise o işlem için uygun yol ne bu kontrol edilir. Mesela kişi geri getirme büyüsü yapacak. Bakım sonucu o kişi için nasıl bir yol izlenmeli doğru oranlar ne görebilir.Bu bahsettiğim su bakımı ile olan versiyonudur. Birde bakımın yıldızname ile yapılan bakım versiyonu vardır. Yıldızname yardımıyla kişinin yıldızına bakılır ve geleceği hakkında bilgi bu yolla elde edilir. Su bakımı ile arasında fark yoktur. Su bakımı ile elde edilen bilgiler yıldızname ile de elde edilebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

İşinde tecrübeli olan, hisleri ve öngörüleri yüksek, ilim sahibi hoca, bağlama büyüsü yaptığında çabucak etkisini gösterir. Kişilerin yaptığı en büyük yanlış kişi bağlandığını düşündükten sonra verilen görevleri bırakmasıdır. Ancak işlemi yapan medyumun dediği dinlenmeli ve yapılması söylenen şey ne kadar yapılacaksa o kadar devam edilmelidir. Yoksa işlem bozulabilir ve sorunlara sebebiyet verebilir.Büyü ister Evlilik büyüsü olsun ister başka bir büyü olsun fark etmez kişiden kişiye göre büyü yapımı farklılık göstermektedir ve sürelerde kişiden kişiye farklılık barındırmaktadır. Hocanın öngörülerine, söylediklerine, yaptıklarına ve yap dediklerine güvenmek, mümkün olduğunca eksiksiz yapmak gerekir. Bu büyünün süresini geçerliliğini ve daha birçok konuda etkinliğini etkeleyecektir. İnanç yapılan işlemlerde kilit noktadır. Ayırma büyüsü de yaptırmış olabilirsiniz aşk büyüsü de bu değişmez. İnanç işlemin gerçekleşmesi, tutması için esastır. Siz ne kadar güçlü inanırsanız, görevi ne kadar eksiksiz yerine getirirseniz işiniz o kadar hızlı olur.

Evlenmek İsteyenlere Hoca Nasıl Bakar?

Kısmet açma işlemleri için başvuran kişilerin çoğunluğu evliliği arzu etmektedir. Bunun çözümü mümkündür ancak öncesinde bakım ile kısmet kapalılığının sebebi tespit edilmelidir. Her işlemde olduğu gibi bunun içinde bakım gerekmektedir yani. Her neyse. Medyumlar kişilerin bilgileri ile yıldızlarına bakar ve sorunu tespit edip çözümünü üretirler. Önce neden kısmetinin kapalı olduğu ortaya çıkarılır. Kısmet kapalılığını gidermek için bazen dualar okunur bazen büyü, vefk gibi işlemler yapılır. Kısmetinizin sizi bulması için yapılan işlemler ve verilen muska sayesinde kısa sürede kısmetinize kavuşursunuz. Kısmetinizin bir işlem sonucu kapatılması neticesinde sevgiliniz tarafından terk edilmiş olabilirsiniz. Bu işlem yardımıyla sizi terk eden kişi size geri dönebilir. Tek yapmanız gereken doğru bir medyum bulup işlemi ona yaptırmak. Yapılan işlemin kalıcı olması için büyü yardımıyla kişinin evlenme teklifi etmesi de sağlanabilir.