Bu yazımızda Medyum İsmail Aktaş siz değerli kardeşlerimize bağlama büyüsü / bağlılık büyüsü dediğimiz büyüden bahsederek sizlerin kafasındaki soru işaretlerini gidermeye çalışacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Bağlama Büyüsü / Bağlılık Büyüsü Belirtileri

Yapılan her büyünün kişi üzerinde bıraktığı farklı etkiler vardır. Bu büyünün ise farklı etkilere sebebiyet vermektedir. Bu belirtilerin ilki yalnız kalma isteğidir. Eğer üzerinizde bu büyü varsa ve korunmaya alınmadıysa büyü sebebiyle en çok gitmek istediğiniz kişilerin yanına gitmek istemez uzaklaşmaya başlarsınız. Özellikle gece vakitlerinde üzerinize bir ağırlık çöker ancak uyuyamazsınız. İlerleyen zamanlarda ise baş ağrısı ve ateşlenmelere sebebiyet verebilir. Bu büyü sebebiyle çevrenizde bulunan insanların değiştiğini ve sizden uzaklaşmaya başladığını düşünürsünüz. Ancak aslında siz değişmeye ve onlardan uzaklaşmaya başlarsınız. Son safhada ise bakımsızlık başlar. Yani kendinize bakmamaya başlarsınız. Bakıma girebilecek duş alma saçları yapmak gibi eylemlerde dahil olmak üzere aynada kendinize bakmak istemezsiniz. Tabi ki tüm bunlar olurken size bağlama büyüsü / bağlılık büyüsü yapan kişiyi de düşünmeden edemezsiniz. Bu belirtilerin yanı sıra diğer büyülerde olduğu gibi uykusuzluk, diş gıcırdatma, ezandan rahatsız olma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü / Bağlılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Üzerinde bu büyünün olduğunu düşünenler, bu büyüyü yapmak, yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan; bağlama büyüsü nasıl yapılır / bağlılık büyüsü nasıl yapılır? Belirtilerinden de anlayabileceğimiz üzere oldukça kuvvetli bir büyü çeşididir. Yapıldığı andan itibaren kişiyi etkisi altına alır ve etkisi katlanarak devam eder. Tâki tespit edilip bozulana kadar. Büyü mutlaka bağlama büyüsü yapan medyumlar / bağlılık büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalı ya da bozulmalıdır. Bu büyünün yapılabilmesi için bir araya gelecek kişiler hakkında bazı bilgiler verilmelidir. Bu bilgiler kişilerin isimleri, resimleri, anne isimleri, doğum tarihleridir. Bu bahsi geçen bilgilerle kişilerin bakımı yapılır ve uyumları dahil olmak üzere birçok şeye bakılır. Sonrasında bu bilgiler ile kişilere uygun yol haritası çizilir ve işlemleri gerçekleştirilir.Yapılan bakım sonucu bazen kişiler için vefk yaptırmak daha doğru bir hareket olmaktadır. Bu sebepten ötürü medyumlar bazen kişileri bu büyüyü yapmak yerine kişilere vefk yaparlar isteklerine bu şekilde ulaşmalarını sağlarlar. Kişilere hazırlanan vefklerde büyünün etkilerini taşır, büyü gibi vefki hazırlayanlarda bağlama büyüsü yapan medyumlar / bağlılık büyüsü yapan medyumlar olmalıdır. Yoksa bu durumda gene büyük sorunlara sebebiyet verebilir.

Bağlılık Büyüsü / Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlılık büyüsü yapan hocalar / Bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından yapıldığı gibi gene sadece onlar tarafından bozulur. Kendiniz araştırmalar sonucu bulabileceğiniz kaynaklardan bu işlemin bozulması için çaba gösterebilirsiniz ancak ben tavsiye etmiyorum. İnternet denilen ortam bir derya deniz bunu kabul edebilirim ancak içerisinde çok fazla yalan yanlış bilgi var. Bu büyüyü bozmak isterken yanlış bir işlemi bulup o işlemin gafletiyle durumu daha beter hale getirebilirsiniz. Bu sebepten dolayı kendi başınıza bu olaya kalkışmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum ve Bağlılık büyüsü yapan hocalar / Bağlama büyüsü yapan hocalar ile konuşarak bozma işlemini onlara yaptırmanızı tavsiye ediyorum.