Bağlama tılsımı

Bu yazımda sizlere bağlama tılsımından bahsedeceğim. Bana danışan ve bu tılsımı yapmamı isteyen kişilerle görüştüğümde tılsım hakkında çokta bilgileri olmadığını fark ettim. İnternette konu üzerine araştırma yaptığımda onlara hak vermeden edemedim. Çünkü bağlama büyüsü/bağlama tılsımı hakkında yazılan yazılar o kadar yetersiz ki neden bahsettiğini tam olarak anlamak mümkün değil. Bir yerde bir şeyden bahsederken diğerine geçiyorlar, tam olarak ne olduğunu anlatmıyorlar. Dolayısıyla bende konu hakkında insanların bilgilenmesi için bir şeyler yazmaya karar verdim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Bağlama tılsımı nedir – tılsım nedir?

İnsanoğlu olarak ömrümüz boyu sorunlar yaşarız yaşadığımız sorunları çözüme ulaştırmak için ve mutlu olmak için elimizden geleni yaparız. Bazen bu çabamız çözüm olmaz çünkü çözüm bir başkasının iradesinde saklıdır. Bu kişinin iradesini etkilemek ve mutlu olmak insanların tek başına yapabildikleri bir şey değildir ve bağlama tılsımı yapan medyumlar ile konuşarak konu hakkında destek alırlar.

Bağlama tılsımı belirtileri

Bağlama tılsımı yapan hocalar işlemi korumaya aldıkları için büyü gibi işlemlerde olduğu gibi etkileri tam olarak gözlemlenemez. Büyülerin kendilerince insanlarda oluşturduğu bir iz, bir imzası vardır ancak aynı şey tılsımlar için geçerli değildir. Tılsımlar büyüler gibi işlemediği için tılsımın kişiye yaptıklarını tam olarak gözlemlemek ve neye sebep olduğunu tespit etmek tam olarak mümkün değildir. Sadece medyumlar kendi yöntemleri ile bunu tespit edebilirler.

Bağlama tılsımı ne amaçlar yapılır

Bu tılsım her türlü bağlama yapmak için kullanılabilir. Yani iki kişiyi birbirine gönül ilişkisi olarak bağlama, dil bağlama, erkeklik bağlama, göz bağlama gibi birçok farklı amaç için kullanılması bir yana gönül ilişkilerine dair her türlü şeyi yapmak içinde kullanılır. Tabi bunun için gerekli değişikliklerin yapılması ve yapıldığı amacın doğru bir şekilde belirtilmiş olması gerekir. Ne gibi diye soracak olursanız aşık etme, geri getirme, ayırma, birleştirme, bağlama, soğutma gibi amaçlara hizmet etmek için de kullanılabilir.

Bağlama tılsımı nasıl yapılır

Bu birçok farklı etmene göre farklılık gösterir. Kişiler burada kilit noktadır. Büyüyü yapan kişi, yaptıran kişi, büyü yapılan kişi nasıl yapıldığını etkiler çünkü herkesin kaldırabileceği bir yük vardır ve medyum kişiye yükü yüklemeden önce tartımını yapmak zorundadır. Kişiye göre yapılan işlemin varlığını değiştirebilmektedirler.

Kimler bağlama tılsımı yapabilir

Bağlama tılsımı yapan medyumlar tarafından yapılması en doğru olanıdır. Her tür tılsımı yapabilmek için havas ilmini, ebced ilmini bilmek gerekir. Bunları bilmeden bu tılsım yapılmaz, yapılamaz. Bu konuda uzman olan medyumlara gerçek medyumlar, dürüst medyumlar, ünlü medyumlar, profesyonel medyumlar, medyum tavsiyeleri gibi internet araştırmaları yaparak ulaşabilirsiniz. İşini bilmeyen medyumlarca işlemin yapılmasa büyük sorunlara sebebiyet verecektir. Bu sebepten sıradan kimselerin bu işlemlere kalkışmamasını ve işi bilen bir medyuma yaptırmaları faydalı olacaktır.